BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]Što smo danas tržili ?[/color]


plavi: ” KuciloOro: ” Kupio INDG. Prodao PBZ. ” Drago mi je da kolega bira dionice koje planiraju svojim dioničarima isplatiti dividendu. [smiley1] ” Neka bljedoliki kolega zapamti cijenu PBZ-a na danasnji dan a ja cu cijenu INDG. Pa se mozemo cuti za 12 mjeseci. Dividendu ionako ne isplacuju ni PBZ ni INDG, pa je za nasu plemensku raspravu nevazna. Haugh

Ali kolega ja sam sa kupnjom PBZ krenuo na 754.
Možemo kao nekakav ponder staviti cijenu dionica od početka godine, pa da se čujemo za 12 mjeseci .

Trenutno mislim da su dioničari PBZ nešto zadovoljniji, naime u plusu su nekih 55 %
Dioničari Industrogradnje su možda malo manje zadovoljni, naime oni su trenutno oko 8 % ali u minusu.

Zanemarit čemo činjenicu da je Industrogradnja bila i na 1000, a PBZ je trenutno na vrhuncu tako da nitko od dioničara PBZ-a ove godine , ako je bio imalo pametan, nije izgubio svoje novce.Nažalost neki dioničari Industrogradnje su izgubili podosta.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]Što smo danas tržili ?[/color]

Kolega Kucilooro jer Vam Zimzelen brat ili ste vi njegova reinkarnacija?[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]Što smo danas tržili ?[/color]


Dobro, onda mi odgovorite kako i gdje ste kupili INDG ( vidi post gore ).
Već je 11:45 a još nitko nije trgovao sa INDG.
hvala.

Moj bijeli brate vama je Manitu zamracio vid. Lijepo vam pise datum: 22.08.2006. Izgleda da vas je jucerasnja rasprava sa bratom Nathanom47 potpuno iscrpila. Sva sreca za vas da vas je spasio moderator.

Zimi zelenog bijelog brata, ne poznam, vec sam samo cuo legende o njemu, od mog djeda Sasavog lisca.
Haugh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]Što smo danas tržili ?[/color]

Also dakle, mislio sam pošto si post napisao danas u 11:00 da si ju i kupio danas.
Zbog toga što si od jučer u međuvremenu napisao na desetine postova, pa sam pomislio , da si kupio jučer, već bi to napisao.
Evo moja isprika, znaći jučer.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]Što smo danas tržili ?[/color]

Drugarice Đuro je pre rata imao 20.000 radnika a sad 10000. Gde su oni 19.000 nestali.
Meni su moji iz Apatina dojavili da će na Đuri ostati svi dugovi a onda će Đuro iz deoničkog u trgovinsko društvo.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

Premješteno iz teme: [color=blue]Što smo danas tržili ?[/color]

Zavrsili na burzi drugar kao i mi ostali ( samo se njihova burza zove drukcije od nase ).[smiley1] I nema ih sad 10.000 nego cca 1.000. Haugh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]Što smo danas tržili ?[/color]


Meni su moji iz Apatina dojavili da će na Đuri ostati svi dugovi a onda će Đuro iz deoničkog u trgovinsko društvo.

u tom cemo slucaju svi na Markov trg. ako mogu seljaci, mozemo i mi s Burze [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Premješteno iz teme: [color=blue]Što smo danas tržili ?[/color]

druže, i Juga je postojala “pre rata”, a sad ne postoji… i puno toga je bilo pre, što više nije. Vrimena se minjaju, načini poslovanja također. Što to Apatin i Srbija imaju s tim?

Premješteno iz teme: [color=blue]Što smo danas tržili ?[/color]

Komšije su mi dobri sa radnicima i Đure. Mnogo je tamo naše svojte ostalo. Pa kad dobiju platu lepo dođu kod nas i govore kakvo je stanje.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

Premješteno iz teme: [color=blue]ZDNK (Zdenka d.d.)[/color]


Ali da se tu moglo zaraditi , moglo se.

Što je najgore još uvijek će se moći zaraditi kako bi jedan uvaženi forumaš naknadno rekao.

Premješteno iz teme: [color=blue]ZDNK (Zdenka d.d.)[/color]


Srdele kolega kao i obično. Ima ih dosta, lako se love, a ne zaboravimo da su izvor vrijednih omega 3 masnih kiselina.

nije se lijepo još podsmjehivati kolegama koji su se nasanjkali.
iako sam u proteklih tjedan dana zaradio nekoliko tisuća kuna, taj gubitak od nekoliko stotina kuna ne boli me u novčaniku nego u ponosu.

hmm, post br. 666, interesantno [smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]ZDNK (Zdenka d.d.)[/color]


plavi: ” Ali da se tu moglo zaraditi , moglo se. ” Što je najgore još uvijek će se moći zaraditi kako bi jedan uvaženi forumaš naknadno rekao.

Treba samo biti strpljiv….

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close