BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Kolega momcilo…teska optuzba…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Znao sam da PBZ neće danas preko 950 kn. Na prodaji do 950 je 497 komada. To će biti nova odskočna daska.

Zatvorene su prve 3 kupnje na PBZ-u ukupno 117 kom. Nadam se da će prodavatelje sada uhvatiti panika i da će početi rasprodaja.

Evo ga. Prodaja na 935 , a kupnja na 928 sa 25 komada,a druga kupnja je na 906 kn. Sada će panika na strani prodaje.


Po mom portfelju vidi se da sam i dalje isključivo u fundamentalnim dionicama a za povremeni izlet u ZDNK-u nadam se da se ne ljutite jer sam imao info kao i ostali da Agrokorovi ljudi dolaze na pregovore o Zdenki. Napominjem obzirom da je riječ o high risk dionici koja ima gubitak veći od temeljnog kapitala niti jednom riječju nisam navlačio ostale korisnike da kupuju ZDNK niti napisao ijedan komentaro njoj osim onaj na temi Što smo danas tržili.

Pitam se, ako su svi znali za info zašto nitko nije ništa napisao na forumu? Ne sumnjaš valjda u sposobnosti ostalih forumaša da procijene info?
Šalim se, logično je da ne objaviš info dok ne akumuliraš dovoljno.
Prema tome, neka svatko sam izvede zaključak kakve se to informacije objavljuju na forumu i kakva je korist od istih.
Pozdrav


A ja mislim da je ova diskusija vrlo poučna i da bi svi forumaši iz ovog trebali izvući jednu važnu poruku:: SLUŠAJ SVE ; ČITAJ SVE I UZDAJ SE U SE I SVOJE KLJUSE. P.S: Ovdje se radi sa novcima , a ne krompirima gospodo draga , a ništa u životu nije besplatno , pa se uvijek zapitajte…….

slažem se sa uvaženom kolegicom…

istina je Znanac da nisi nikoga navlaćio ali evo da to i javno kažem: mislim da je vas nekoliko ovdje odigralo lijepu malu igricu…ljudi su čitali ono što niste rekli i vidli su vašu akumulaciju…[smiley2]

evo mene ste uspiješno navukli, meni nije bad prznati…uložio sam nekoliko tisuća kuna i zatvorio sa 500 kuna minusa…svaka škola košta [smiley11]

hmmm. nekako je pust ovaj forum kad nema kolega sa monitor (Lemura, BigBossa i ostalih) …

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Sada sam uvjeren da ću danas kupiti PBZ. Na prodaji na 930 je 113 dionica . To nema tko pokupiti pa će nervozni prodavatelj skinuti cjenu za 10 kn pa ću ja kupiti.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]


Vidite da kud god se okrenete PBZ.
Čitam na txt da je dobit PBZ preko 25 % ukupne dobiti svih banaka u HR.
Dok ovo pišem na TV – pogađate što – njihova reklama – za stambenu štedionicu , a dolje ide burzovno izvješće.
Nisam niti znao da je Končar skočio skoro 7 % danas.[smiley1]

Kako je ovo tema TNPL , i to sam vidio ( lažem pogledao sam na Poslovnom ) danas je ona otprilike na istom kao i jučer.Ali ne tako davno je bila oko 3000 što znaći da je porasla solidnih 8 %.

postovani korisnice plavi spomenete li jos jednom PBZ dobit cu mlade… okanite se coravog posla, dionica ce rasti kada tako odluce veliki… ako vec zelite nesto dizati primite se TRFM nje na trzistu ima tek 30-ak tisuca komada

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Pa gde da se akumulira ? Pa nije ovo Đerdapska centrala nego berza.

Pa evo gledam kod Milana ima na 104 kune 500 komada a danas se tržila na 112 kuna.

Netko je bogami lepo izgubio danas.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Pa drugari što sam vam reko ? Nisu moje komšije vesla sisali ?

Panika sledi. Pa što ste kupovali toliko ?

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

A što drugar ako slisti kupnju do 100 kuna. Nasukaše sve ulagače.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

New Report

Close