BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]SLPF (Slavonski ZIF d.d.)[/color]

Mislih da neko zna kad ce SlPF da da izvestaj pa da sve prodam sto imam. ( majku im njihovu ) Toga nema ni u Crnoj Gori[smiley1]

I Crnogorci su azurniji od SLPF. Al nema veze stavicu busiju na 90,00 kuna pa sta bude.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

Premješteno iz teme: [color=blue]SLPF (Slavonski ZIF d.d.)[/color]

Nisu sami. Nije ni JDPL izdao izvješće za 1H.

All shipping lanes lead to China.

moja je letvica 89,99 !!!![smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]PUNT (POUNJE Trikotaža)[/color]

Mnogo dobro.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d. Kutina)[/color]

Ako netko prodaje, treba se upitati, zašto se prodaje, ali ako netko kupuje, jednako tako potrebno je upitati zašto netko kupuje. ……….

Tony, postoji sto razloga zasto netko prodaje dionicu i samo jedan razlog zasto je kupuje. ( to je stara uzrecica )

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]JDPL (Jadroplov)[/color]


Komentar izvješća: Jadroplov postao Jadoplov !

a vi dragi kolega od znanca – neznanac (aludiram na posljednjih par postova od arnt, preko zdnk, i homs-a)

p.s. moze na bez cenzure ili potpuno brisanje, meni svejedno[smiley6]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]JDPL (Jadroplov)[/color]

Uvaženi kolega nisam shvatio bit.

Arnt sam prodao na 350 ( prosjek ulaska 212,00 ) kuna 3500 kom
Zdenku sam prodao na cca 82 kune ( prosjek ulaska 38-39 kom ) 2500 kom
Homs nisam imao ni jednu dionicu.
SLPF prodao dio na cca 76 kuna ( prosjek ulaska 58 kuna ) 1000 kom
HZVG prodao na cca 245 kuna ( prosjek ulaska na 200 kuna ) 250 kom
CROS prodao na 8100 kuna ( prosjek ulaska 3600 kuna ) 130 kom
VLDS prodao na 97 kuna ( prosjek ulaska 80 kuna ) 2000 kom

Ostalo još malo LVCV, KODT, SLPF, JDPL, ZLAR i dosta TNPL. ( TNPL prosjek ulaza 2750 kuna )

Nisam shvatio bit kolega.

P.S. Trebate kalkulator kolega nathan ??[smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]JDPL (Jadroplov)[/color]

Ukoliko se ne varam uvazeni kolega, kada je zapocela rasprodaja arnt na 350 vi ste napisali – kako ‘neki tamo’ prodaju vec sada a pravi target (uz revalorizaciju i mogucnost preuzimanja) je na 450… kad odjednom – prodo arnt, zatim je tu bila visestruko opjevana oda o ulasku iskljucivo u fundamentalno cvrste dionice, a onda homs i zdnk… sta je iduce punt i indg po kojem ste s uvazenim kolegom timom pljuvali od nemila do nedraga i na taj nacin uspjeli iskljuciti temperamentnog kolegu zimzija/gorkog??!

sad nedavno je na meti bio jdpl i ocekivani famozni rezultati poslovanja, pa zatim dividenda tnpl koja je ‘aha, veca od 2xx kuna’ ma daj

poanta meni jednog dragog filma bila je

‘with great power comes great responsibility’ – kao sto se to vise puta do sada pokazalo snage da upravljas masama forumasa imas… ocito kako bi ih usmjerio na vlastiti mlin. ostajem bez daljnjeg komentara… kolege forumasi neka procjene dali lajem na krivo drvo[smiley6]

p.s. kalkulator mi nije potreban, zadovoljavajuc je ovaj windowsa… slobodno od dobiti oduzmi onu potencijalnu zaradu od plive sto si je lakomisleno prodao na 600

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]JDPL (Jadroplov)[/color]


Ukoliko se ne varam uvazeni kolega, kada je zapocela rasprodaja arnt na 350 vi ste napisali – kako ‘neki tamo’ prodaju vec sada a pravi target (uz revalorizaciju i mogucnost preuzimanja) je na 450… kad odjednom – prodo arnt, zatim je tu bila visestruko opjevana oda o ulasku iskljucivo u fundamentalno cvrste dionice, a onda homs i zdnk… sta je iduce punt i indg po kojem ste s uvazenim kolegom timom pljuvali od nemila do nedraga i na taj nacin uspjeli iskljuciti temperamentnog kolegu zimzija/gorkog??!

sad nedavno je na meti bio jdpl i ocekivani famozni rezultati poslovanja, pa zatim dividenda tnpl koja je ‘aha, veca od 2xx kuna’ ma daj

poanta meni jednog dragog filma bila je

‘with great power comes great responsibility’ – kao sto se to vise puta do sada pokazalo snage da upravljas masama forumasa imas… ocito kako bi ih usmjerio na vlastiti mlin. ostajem bez daljnjeg komentara… kolege forumasi neka procjene dali lajem na krivo drvo[smiley6]

p.s. kalkulator mi nije potreban, zadovoljavajuc je ovaj windowsa… slobodno od dobiti oduzmi onu potencijalnu zaradu od plive sto si je lakomisleno prodao na 600

Zeleno sunce govori iz srca, riječi mu teku kao vodopad. Mozda jedino usao u krivi trenutak u ARNT?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Premješteno iz teme: [color=blue]JDPL (Jadroplov)[/color]


sta je iduce punt i indg po kojem ste s uvazenim kolegom timom pljuvali od nemila do nedraga i na taj nacin uspjeli iskljuciti temperamentnog kolegu zimzija/gorkog??!

Od ovog dijela se ogradjujem.Nije bilo pljuvanja. Moj sukob s kolegom Zimzelenom je bio primarno oko Kemoboje ( u kojoj sam nazalost postao udjelnicar ). Ostale teme su bile samo izrazavanje stava o pojedinoj dionici. Prepirke sa kolegom Zimzelenom su bile vise koncepcijske naravi: on vise voli dionice s vrijednim nekretninama a ja sa vrijednim poslovanjem.[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Kolega nathan niste baš “uboli” sa ovim komentarima po mom mišljenju jer je izlaskom iz arnt i ulaskom-izlaskom iz zdenke kolega znanac još uvijek ostavio mogučnost ulaska u arnt na istoj-nižoj razini i ostvarenju spomenutih prihoda.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d. Kutina)[/color]

Ja bi tu fabriku zatvorio da se olaksa zivot ljudima iz tog regiona. Nema ta proizvodnja perspektive. Jedino da otkriju ispod fabrike gas.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

New Report

Close