BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne zamjerim ja njima ništa, nego po koliko ćeš sutra kupovati PTKM,ako je već nisi kupio?


Ne zamjerim ja njima ništa, nego po koliko ćeš sutra kupovati PTKM,ako je već nisi kupio?

Pesimist kakav jesam, malo sam se zabrinuo za njenu buducnost, a hocu li sutra kupovati ovisi o cijeni… imam ono nesto sto drzim vec duze vrijeme, a vecinu sam love investirao u fundamentalno podcijenjene dionice (cije vrijeme, nadam se, tek dolazi), u svakom slucaju svim vlasnicima PTKM zelim vjetar u ledja i mirno more [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Samo da ne odu prema pucini?[smiley1]
PS: kolega kako si tako zelen, a vratio si se s mora?

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

vidim da imam jednu privatnu ali je iz nekog razloga ne mogu procitati

Neka greska s serverom, afair, Kizo kaze da ga samo treba resetirati (soft reset), najveci “problem” je doznati za problem. Ja im nisam slao mail, pretpostavljam da znam sto pise u pm.
[smiley2][smiley2]


PS: kolega kako si tako zelen, a vratio si se s mora?

Postovani prince od Belja, tja svaki investitor zna da je bolje biti zelen nego (sacuvajBoze!) crven
[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Onda ekipo jesmo li skupljali lovu preko vikenda?

nemojte zaspati sutra [smiley1]

A skupilo se nesto, da. [smiley11]

Dobro jutro,nema spavanja,dižte se!!![smiley2]

Dobro jutro svima! Kakav nas danas dan, ili pocetak tjedna ceka[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]MAIS (MAISTRA d.d. za hotelijerstvo i turizam)[/color]

Maistra će puno vrijedit, i o tome nema diskusije!
Moja sledeća investicija će biti MAISTRA !!
POZDRAV!!!

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d. Kutina)[/color]


Ovo sad će biti prva faza rasta. Druga će krenuti čim Vlada formalno izglasa odluku. Treća s prvim pozitivnim poslovanjem, ali cijena će tada biti….

Preko 130 kn!!!![smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d. Kutina)[/color]

Zeznuo sam se ,umjesto 2 stavih 1,PARDON !!![smiley2]

New Report

Close