BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako to smo sucur i ja pod moderiranjem a Ferdinand pise odmah bez cenzure?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Brodomerkur pristao na kompenzaciju.
Dobavljacima i kooperantima sisacka valjaonica isplacuje dugove isporukom savnih i besavnih cijevi, koje ovi prodaju u Hrvatskoj i BIH.”
“Utjerivaci imaju natecene sake.Beogradska tvrtka Bomex takodjer je jedan od kooperanata valjaonice, koji joj prodaje vatrostalni materijal. No Bomex je jedna od rijetkih tvrtki koja od VCS-a, iako sa zakasnjenjem, uspijeva dobiti novac.”

Izvor: Lider br.46

PS: Konzum je mila majka prema ovima.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Kako to smo sucur i ja pod moderiranjem a Ferdinand pise odmah bez cenzure?

On je Car !!!![[smiley2]

Sad mi je jasno zbog čega sam i ja pod cenzurom.

Moraš biti dobar sa Natanom47 ,pa nećeš biti nikad cenzuriran!
Ali on je na odmoru,ali će sigurno sutra doći da kupi PTKM ,pa ćeš ga moći kontaktirati!!!
Njegov broj mob je 098-047-047
POZDRAV !!!!

Zna li tko za preduzece Maraska? Cime se bave i kako stoje? Hvala

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

Bave se sa višnjama kolega.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zna li tko za preduzece Maraska? Cime se bave i kako stoje? Hvala

Znam ja, al neću ti reći!!!![smiley1]


Moraš biti dobar sa Natanom47 ,pa nećeš biti nikad cenzuriran! Ali on je na odmoru,ali će sigurno sutra doći da kupi PTKM ,pa ćeš ga moći kontaktirati!!! Njegov broj mob je 098-047-047 POZDRAV !!!!

Jesam vam rekao da se natan47 danas vratio sa odmora!!![smiley2]
POZDRAV kolega natan!!!!

Lijep pozdrav kolega hakela9, evo upravo stigao, kod luckog cep pa sam doslovno popi…. a sad vidim da imam jednu privatnu ali je iz nekog razloga ne mogu procitati[smiley6]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

To su ti tvoji prijatelji moderatori smjestili!!![smiley2]

Nemojte po moderatorima, nisu oni tako losi… ponekad ih malo zbune korisnici sa vise nickova, no to im ne treba zamjeriti… mnogo je posla kontrolirati 40-ak usijanih glava i ono sto pisu[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close