BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]


do 01.06.06. Varteks je na 200….a do tada vi brinite o njemu, ja sam željenu količinu kupio i ćekam, barem ne moram još i na varteks misliti, a do jučer , bogami, jesam…

Mislite da nam kolega Zimzi još čeka ili je izašao?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

Plati uvid u listu dionicara na SDA pa vidi – kad te zanima. Nemoj biti skrti bankar.
Btw – jos mi nije stiglo onih 50,00 kn, a ni pice jos nisi platio.[smiley1]
E, ali stvarno mi treba tih 50,00 kuna, jel vidis da sam se jako istrosio na novi avatar.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

Kolega tima, baš mi se sviđa sličica, podsjeća me na slikicu jednog korisnika, nije ti to valjda idol?
[smiley1]

A što se tiće pića , nema problema, ljudui smo , dogovorit ćemo se.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

Čini mi se da vam gsp.Zimzelen svima fali na forumu.
Lijepo je upučivao na Varteks kad je bio 75,00 kn mislili ste da mulja ,što se pokazalo netočno.
Mislim da su svi sretni koji su onda ulazili,a nekima je jako žao!!!!!!

neko pokušava sa 150 kom zaustaviti rast ZLTO….nakon njega teren je čist do 350kn

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Premješteno iz teme: [color=blue]PLVA (Pliva d.d.)[/color]

Daj brki nešto u ruke i siguran si da će iz toga ispasti samo dr*k [smiley5]

Premješteno iz teme: [color=blue]PLVA (Pliva d.d.)[/color]

evo,uletio sam u Plivu…pošto ju je Brkonjac htio prodati za 570, znači da je on retardo men,nek se okrene oko svoje brkate guzice pa vidi kako se prodaju takve tvrtke u okruženju, a kad priča o Plivi kao da je na placu pa prodaje krompire i slatki kuku ruz od kojeg cijeli dan bombardiraš Inker-školjku

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Premješteno iz teme: [color=blue]AGMM (Agromeđimurje d.d.)[/color]

evo krenula je žestoko,ovo bi mogla biti nova TNSA ,kao da ide istim putem 2500-3000-3500-4000-4500.
Prodaja je mršava,oni koji ju imaju će prodavati na višim razinama,oni koji se zastraše će prodati odma i onda mi jurišamo ka cilju.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Premješteno iz teme: [color=blue]AGMM (Agromeđimurje d.d.)[/color]

Nema razloga za paniku. Tek smo na pola puta od vrijednosti kojom će se ovom dionicom trgovati u dogledno vrijeme. Samo treba imati strpljenja.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

I novaca!!![smiley2]

Evo da se predstavim, ja sam nightrider i novi sam na ovom Forumu. Vec dosta dugo ga pratim a do sada sam pisao na jednom drugom. No tamo mi se vec neko vrijeme ne svidja pa sam odlucio druziti se s Vama. Ovdje mi se cini atmosfera puno tolerantnija i ugodnija.
Imam neke dionice na oku pa cu na tim temama ubuduce i pisati. Za sada toliko.
[smiley2]

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

DOBRODOŠAO !!!
Svi dobronamjerni su dobro došli !!
Još ako te interesira dijonica mog avatara, bit ćemo braća po nofcu!!!![smiley2]

POZDRAV !!!

New Report

Close