BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

O pa zato cijena PBZ-a ode tako visoko jer ipak oni su vlasnici.

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]


O pa zato cijena PBZ-a ode tako visoko jer ipak oni su vlasnici.

g. znanac oni koji su slušali Vas kada ste na 80kn pisali da Vart ne vrijedi toliko propustili su cca 100% porasta ,a i Vi skup s njima (toliko o Vašoj teoriji)
dovoljno je prelistati par stranica i vratit se na Vaše postove od tada i mislim da bi iz minimuma kulture trebali izbjegavati pisati o nečemu što neznate

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

Oprostite uvaženi kolega zanio sam se zbog nekretnina Varteksa pa sam tako i “opa” odvojio da se zna čije je što, jer inače bi korisnici mogli doći u zabludu da su to Varteksove nekretnine.

[smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]


Oprostite uvaženi kolega zanio sam se zbog nekretnina Varteksa pa sam tako i “opa” odvojio da se zna čije je što, jer inače bi korisnici mogli doći u zabludu da su to Varteksove nekretnine. [smiley1]

Kolega, drzite Vi svoju Tankersku, a pustite nas da drzimo Varteks.[smiley2]

[b]If you work for a living whay do you kill your self working ??[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]


Pa to nije uopće problem. Netko može nasjesti i za 20-30,000 kuna poklopiti prodaju i evo nas na 100 kuna.
Promet Vatreksa je smiješno mali i to je kao da ja sad uzmem neku nelikvidnu dionicu koja se slabo trži i podignem cijenu za 40%. Meni to više liči na navlačenje naivnih. ( podsjeća me na onu igru: ko zadnji magarac )

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=576&pg=3
evo da malo citiramo g. znanca (ako ništa drugo bar je dosljedan u svojoj zabludi)

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

Uvaženi kolega transakcije sa Varteksom ( ako pratite stanje prvih 10 dioničara ) čisto je navlačenje.
Mislim čak da bi se Hanfa trebala malo pobrinuti za to jer se već i vrapci iz Divuše znaju ko prodaje kome i na koji način.[smiley1]

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]


Uvaženi kolega transakcije sa Varteksom ( ako pratite stanje prvih 10 dioničara ) čisto je navlačenje.
Mislim čak da bi se Hanfa trebala malo pobrinuti za to jer se već i vrapci iz Divuše znaju ko prodaje kome i na koji način.[smiley1]

-točno Vi ste kao i uvijek dosada u pravu

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]


Uvaženi kolega transakcije sa Varteksom ( ako pratite stanje prvih 10 dioničara ) čisto je navlačenje. Mislim čak da bi se Hanfa trebala malo pobrinuti za to jer se već i vrapci iz Divuše znaju ko prodaje kome i na koji način.[smiley1]

Ja ne znam tko prodaje komu, ako to možeš pojasniti.

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

Ma ja sam ga gledao na 100,00 kuna, cak sam ga stavio u okladu sa Nathanom da ce potegnuti gore i nisam usao na vrijeme. To je klasican promasaj kad ne slusas svoj osjecaj koji ti kaze – KUPI.
Ovaj smajlic upucujem stoga sam sebi ( a i Znancu )[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

Ja ovim putem čestitam dioničarima Varteksa, ne tako davno bio je 80-90 kuna.
Kada je prešao 90 , pretpostavljao sam da će se vratiti ispod , te sam svojedodno stavio nalog , nažalost bila je kriva procjena. Rast je nastavljen preko 100 i dalje.
Mislim da sam tada umjesto Varteksa dokupio Plivu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

Za vas bankare, gospon Plavi, je bolje da se drzite Prve kotacije. A nama lajbekima prepustite ove sto rastu 100% poput Varteksa, Belja, Zitnjaka i slicnih.[smiley1] Nama su one dobre. A vama prepustamo Adris i Podravku.

[b]If you work for a living whay do you kill your self working ??[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]VART (Varteks)[/color]

Kolega truli, trenutno sam u prvoj kotaciji samo u VIRU, tu sam u plusu samo 20 %.
Neke možda i narastu toliko ( 100 % ) pitanje je samo koliko sami ulagaći utjeću na njih i troše vlastiti novac za diktiranje cijene. ( pretpostaviti možemo po mizernim prometima nekih od njih ).
Kada sam gledao Varteks na 90 , mogao sam ga potegnuti da sam htio do 180, i vjerojatno ( obzirom na manje promete ) čak i obraniti dva -tri dana ili više ( a možda i ne ).

Ne mislim da ste lajbek zato što niste bankar ili ne znam zašto ste to mislili da ja mislim..
Lajbeki su za mene oni koji dođu k meni sa većim svotama novca u banku i onda ga – oroče.

P.S. I Varteks vam je prva kotacija[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close