BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Skoro zaboravih pitati… još surfaš sa ovim i sa lkri ili si prestao?

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Surfam sa DIOK, LKRI, BLJE, ERNT I VART…najcesce…[smiley11]
I da…u 2 navrata BRST…ali sad me obrstilo[smiley10]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

A ppitanje si vidio?

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Koje pitanje 🙂
Vidim samo jedan upitnik[smiley8]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Pitanje… Đuro. [smiley10]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

A to sam vidio…necu moci prije vikenda, jel kasno?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Sve pet. Samo ti gradi kuću trokatnicu.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Znance,
Slazem se s tobom da dionica vrijedi vise. Odgovor na tvoje pitanje o fondovima je budzet; ako ove godine imas rast 20% iznad plana, top management nece sljedece godine prihvatiti manje… tako ti je to u velikim firmama.

Premješteno iz teme: [color=blue]JDKM (Jadrankamen d.d.)[/color]

pozivam sve kolege a najviše kolegu Timu da pokaže kako na JDKM-u još uvijek ima onih koji znaju prodati paket na zadovoljstvo svih prisutnih…

i nakon toga da dobije malo morta za nagradu [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Premješteno iz teme: [color=blue]JDKM (Jadrankamen d.d.)[/color]

Eto vidis, lijepo si trebao kupiti onu količinu ( sjecaš se prije dva tri mjeseca kad smo bili u korekciji ) na 300,00 kn. Sad bi bio u lijepom plusu. Nego si išao mene moliti da ga kupim.
Sad ja lijepo zbrajam plus a tebe mori nostalgija.

PS: samo mijena vječna jest

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Napokon – gotovo sa reutersom i limunom. Vec me bolila glava od mijenjanja s jedngo ekrana na drugi.

Trgovanje na VSE vidljivo i na Bloombergu
Trgovinski podatci Varaždinske burze su od danas u stvarnom vremenu dostupni putem Bloomberg professional, globalnog financijskog servisa, stoji u priopćenju Varaždinske burze. Pojavljivanjem trgovinskih podataka na Bloomberg-u osigurava se dostupnost trgovinskih podataka o trgovanju hrvatskim vrijednosnim papirima u stvarnom vremenu, na globalnoj razini u svim vremenskim zonama. Na taj način cijene hrvatskih vrijednosnih papira postaju ne samo domaćim korisnicima Bloomberg-ovih usluga već i inozemnim ulagateljima koji postaju sve aktivniji na hrvatskom tržištu kapitala.
(pd)

Ne bu me ni LKPC tak brzo vidla, smanjeni prihodi, smanjena dobit, a troškovi ostali na prošlogodišnjem nivou.

New Report

Close