BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]ZLAR (Zlatni rat) [/color]


Svega 0,2% dionica do 400,00kn. Pa to moj prijatelj Zagor pokupi dok si rekao keks.[smiley1]

Lijep pozdrav Tima!
Za emisiju PO ŽELJAMA:
Vi birate mi emitiramo, koliko ste tražili toliko smo skinili.
Stojimo na raspolaganju i dalje.[smiley2][smiley2]

Premješteno iz teme: [color=blue]ZLAR (Zlatni rat) [/color]

Svaka cast kolega, i ja stojim Vama na usluzi.[smiley2]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Zna li netko nešto iz ovih zapadnih gubernija o VABI ?[smiley11][smiley10][smiley12]

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

Znanac – u vezi fondova
Uzmimo u obzir fond koji hoce sagraditi poziciju od EUR 400-500k. To bi recmo bila jedna pozicja od 1% kod fonda od EUR 50m, sto je realno, slazemo se?

Koliko dana bi trebao fond graditi poziciju bez dizanja cijene do neba samim pojavljivanjem na trziste?
A onda treba tu poziciju moci prodati. Isti problem.

Ovo je realan primjer, ako hocete detalje imate PM da ne umaram ljude. Ali u principu fondovi imaju 2 problema s ovim tipom dionica: likvidnost i vecinskog vlasnika. Ne shvacajte me krivo, to ne znaci da je diskont od 40% primjeren, ali neku vrstu diskonta bi tu svaki fond primjenio.

Premješteno iz teme: [color=blue]TNPL (Tankerska plovidba d.d.)[/color]

OK hvala !

Premješteno iz teme: [color=blue]BCIN (BC institut)[/color]

gde si dobio polugodišnje izvešče?

Premješteno iz teme: [color=blue]BCIN (BC institut)[/color]

no, ok, gde mogu dobit onda izvešče jer ga na VSE nema?

Premješteno iz teme: [color=blue]BCIN (BC institut)[/color]


no, ok, gde mogu dobit onda izvešče jer ga na VSE nema?

evo link, daš par kuna, uštediš ili zaradiš tisuće kuna [smiley2]

http://rgfi.fina.hr/IzvjestajiRGFI.web/main/home.jsp

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Premješteno iz teme: [color=blue]BCIN (BC institut)[/color]

Jesu li na tom fininom siteu polugodišnji FI i za npr. SLPF ili JDPL???

Premješteno iz teme: [color=blue]BCIN (BC institut)[/color]

I ZTNJ[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]BCIN (BC institut)[/color]


I ZTNJ[smiley11]

A od kud nam izvješće za Žitnjak? Pošto nisu u JDD kotaciji jedini način je da ga dobiješ od tete u računovodstvu ili kupiš od Fine. Mislim da svi trebaju predavati financijska i statistička izvješća.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Premješteno iz teme: [color=blue]BCIN (BC institut)[/color]

Od time

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close