BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]

Sram ju bilo, gdje to ona drzi ruke[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]PBZ (Privredna banka Zagreb d.d.) [/color]

ovo je najbolja banka rska dionica i trenutno naisplativija investicija na tržištu

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Na Tehnici se sa prodaje maknuo nalog sa 200 kom. Sada na prodaji ima 131 dionica, a peta prodaja je na 5 000 kuna.

baš interesantno kako se neko žrtvuje na prodaji PBZ-a……da li mu se to isplati ?

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

dosta CEBE na prodaji na ovim razinama ?

Premješteno iz teme: [color=blue]IPKK (IPK KANDIT d.d. za proizvodnju bombona i čokolade)[/color]

molio bih onog tko je skinuo ovu kolicinu da mi barem zahvali i plati rucak sto sam mu ukazao na potecijal Kandita

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Premješteno iz teme: [color=blue]ZLAR (Zlatni rat) [/color]


Kolega Nathane48 vidim ja da je vama nepoznata cinjenica tko stoji iza ZLAR-ovih investicija.[smiley1] Jer da znate ne bi ste tako govorili. Ipak je to jaci ( financijski ) igrac od Vlahovica i Todorica.

Ali gospodaru od Zvijezde i seice od Jamnice, zar ste izgubili osjecaj za provokaciju? Sto li su vam pobogu ucinili? Nemojte se uzbudjivati zbog mojeg bljezgarenja, tja znate da do sada niste ni jednom pogrjesili u procijeni dok sam ja nebrojeno [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]ZLAR (Zlatni rat) [/color]

Ali postovani veziru donedavno okupiranog TDZ-a, samo provjeravam vase znanje iz multidisciplinarnog podrucja kao sto je turizam. [smiley1]

PS: molim da se mome stitonosi, dvorskom sluzbom informiranja, dojavi kada bi vasa Visost bila ljubazno i velikodusno raspolozena da plati ono pice u svezi glede izgubljene oklade.

A o tome tko je vise puta pogrijesio u procjeni bi se isto dalo polemizirati. Mozda da otvorim temu. Dionice na kojima sam popusio. Alaj bi tu bilo materijala.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Premješteno iz teme: [color=blue]ZLAR (Zlatni rat) [/color]


PS: molim da se mome stitonosi, dvorskom sluzbom informiranja, dojavi kada bi vasa Visost bila ljubazno i velikodusno raspolozena da plati ono pice u svezi glede izgubljene oklade.

Pogledajte PM oj prince od Belja

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]ZLAR (Zlatni rat) [/color]

Kolege , nemojte se obazirati na prijatelja nam Nathana , on se voli ovako malo šaliti sa svima.
To mu ide dobro, ali ono što mu nejde dobro jesu procjene , vidite da još uvijek čeka svoj postotak zarade od Plive , mi smo već zaboravili što je to Pliva.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]ZLAR (Zlatni rat) [/color]

Da da, prodali ste i zaboravili, a na temi Plive se hvalite kako ste najduze izdrzali?[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Premješteno iz teme: [color=blue]ZLAR (Zlatni rat) [/color]


Kolege , nemojte se obazirati na prijatelja nam Nathana , on se voli ovako malo šaliti sa svima. To mu ide dobro, ali ono što mu nejde dobro jesu procjene , vidite da još uvijek čeka svoj postotak zarade od Plive , mi smo već zaboravili što je to Pliva.[smiley1]

Doba, DOBRA!!! kolega, ispod pojasa ali mi se svidja.

p.s. morat cete mi dati kucnu adresu da vam mogu poslati cvijece kad na Plivi okrenem famoznih 100 %[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close