BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]ZLAR (Zlatni rat) [/color]


.. već da je ZLAR podcjenjen. …

Samo još jedna stvar. Danas je izašlo izvješće ISTT-e. (na ZSE). Pogledaj molim te to izvješće i reci da li po njemu dinoca vrijedi skoro 3 BV-a, koliko joj je tržišna cijena.
Moje mišljenje je da je krivo procjenjivati vrijednost dionice iz turističkog sektora na temelju izvješća za 2Q..

Pozdrav

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]

tima:

Evo kolega Plavi izislo izvjesce SAPN. Molim analizu.[smiley1] PS: i jos k tome besplatno.

to to mene malo zekaš?
Kao sam neznaš analizirati .
Ajde molim te.
Pošalji 50 kuna pa ću razmisliti, boli me još glava nakon što sam jučer gledao ono Belje.

Pa ja sam ti predlagao Belje dok je bilo 130,00 kn. A ti ga kupujes na 260,00kn. Sto si cekao do sad?
A sad ti predlazem Saponiu. Nemoj sad opet cekati 5 mjeseci kao sto si cekao s Beljem.
Ti kakav si spor u reakciji kupovati ces Saponiu pred preuzimanje ( kao Plivu ). Nikad od tebe Zeko_mali.
Ajde kupi na vrijeme a nemoj mi poslije kukati.[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]


” Pa ja sam ti predlagao Belje dok je bilo 130,00 kn. A ti ga kupujes na 260,00kn. Sto si cekao do sad? A sad ti predlazem Saponiu. Nemoj sad opet cekati 5 mjeseci kao sto si cekao s Beljem. Ti kakav si spor u reakciji kupovati ces Saponiu pred preuzimanje ( kao Plivu ). Nikad od tebe Zeko_mali. Ajde kupi na vrijeme a nemoj mi poslije kukati.[smiley1]

Lažeš da si mi predlagao da kupim Belje na 130 , gdje to piše??
Baš se pravi javio za Plivu , još ju nisi prebolio vidim
[smiley1]

Ja mislim da sam prvu Plivu kupio među prvim forumašima ove godine, nakon prvih insinuacija o preuzimanju[smiley1]

Kad me toliko forsiraš možda sutra i kupim malo Saponie , ali ne po 540.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]

Kolega Tima , vidim li ja to dobro , evo Belišće se vratilo nakon 3 mjeseca na 580.
Sada možeš prodati i izaći sa pozitivnom nulom.
Evo vidiš, kad ne pratiš moj portfelj, da pratiš ne bi ti se događale ovakve stvari.
Ja za tri mjeseca napravim + 30% , a ti + 0%[smiley1]

P.S. Svaka čast za Belje.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]

Hvala na preporuci, vec sam ga prodao pred mjesec dana ( sa pozitivnom nulom ) i kupio ZTNJ ( nisam ga jos prodao no u plusu sam 50% ).
Inace cestitam na boljem izboru ( nego sto je bio moj BLSC ).

Reci ti meni je si li proucio pokazatelje Saponie i ako jesi kako ti se cine?

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]


Hvala na preporuci, vec sam ga prodao pred mjesec dana ( sa pozitivnom nulom ) i kupio ZTNJ ( nisam ga jos prodao no u plusu sam 50% ). Inace cestitam na boljem izboru ( nego sto je bio moj BLSC ). Reci ti meni je si li proucio pokazatelje Saponie i ako jesi kako ti se cine?

Vidim ja da je tebe uništila analiza JTMN-a.
Čekaj malo, sada sam na poslu, doma ću u miru pogledati , sada imam puno posla.
Nego daj ti meni analiziraj malo situaciju sa PBZ ( po mogučnosti na temi PBZ , jer tamo se dopisujem sam sa sobom ) . Zašto kupnja ne lupi malo po asku kada konkretnijeg aska i tako i tako nema , nego se liparimo .
Pa zar moram ja u dokup lupat po asku??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

slažem se s tobom da je prodaja šuplja tek toliko da PBZ ne ode prebrzo ….polug.izvješče bi moglo biti jako dobro pa će ju biti teško obuzdati…

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]

vidim da me spominjete u kontekstu saponie. drago mi je jer valjda ćete shvatiti koje su dobre dionice a koje nisu. Saponia je odlična dionica. A to da smo hromi i ja skupa na moru, hm….Nema ga u blizini. Valjda uživa u svojoj kući s bazenom sagrađenim na dioničkim navlačenjima.

...povijest se ponavlja...

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]

A koliko je hromi dabar bio u pravu u pogledu mnogih dionica vidjet ćete kroz par mjeseci i bjesomučno ih kupovati. Dečko je vrlo dalekovidan. Šteta što mu brane pisati na forumu. Evo ovih dana sam prekinuo ljetovanje ne bi li nakupovao jednu dionicu koju mi je baš on preporučio. Al je emotivac pa ga mnogi ne shvaćaju, no nema veze. Svak neka radi po svom. Sutra se vraćam na godišnji a nalozi su obavljeni i novi su zadani.[smiley1]

...povijest se ponavlja...

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]


Evo ovih dana sam prekinuo ljetovanje ne bi li nakupovao jednu dionicu koju mi je baš on preporučio. Al je emotivac pa ga mnogi ne shvaćaju, no nema veze. Svak neka radi po svom. Sutra se vraćam na godišnji a nalozi su obavljeni i novi su zadani.[smiley1]

Pa zar ste morali prekidati odmor da biste zadali naloge kolega? pa ja sam to cinio sa koktelom u jednoj a djevojkom u drugoj ruci (telefon je bio na hands-freeu). Mora da stvarno imate puno povjerenja u svog kolegu hD-a[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]

Kralju od Adrisa[smiley1] pa vi se nalazite na temi SAPN, a ne bez cenzure.
PS: Ako ste jednom rukom drzali koktel a drugom djevojku, cime ste otipkali brojeve na mobitelu???[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Premješteno iz teme: [color=blue]SAPN (Saponia d.d.)[/color]


Kralju od Adrisa[smiley1] pa vi se nalazite na temi SAPN, a ne bez cenzure.
PS: Ako ste jednom rukom drzali koktel a drugom djevojku, cime ste otipkali brojeve na mobitelu???[smiley1]

pa kako da upitam kolegu delboya kad tamo nece shvatiti moje pitanje? A sto se tice vaseg upita, brokerska kuca mi je na speed dialu pa je djevojka nazvala[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close