BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nešto je zamrla tema SNHO, a do 150 kn svega 1057 dionica.

Što su danas prognanici navalili prodavat KORF. Prošla 4 paketa , a na prodaji ih ima još.

Samo da pohvalim rast, nalog mi stoji u obradi vec samo posla sata…divota!
Uzmite si rast ljudi…ipak se vise isplati nego da idem do njih autom za svaki nalog[smiley2][smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Što su danas prognanici navalili prodavat KORF. Prošla 4 paketa , a na prodaji ih ima još.

Stvarno čudno. Sada je već 7 paketa. Ili su prognanici ili netko prodaje uz želju da svi misle da prodaju prognanici. A za ovo potonje stvarno ne vidim razlog?!

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Mozda Srbi povratnici[smiley7]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Pa nisu valjda i oni dobili dionice ?

Nadam se da Mesic ovo ne cita[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]RIBA (Erste & Steiermarkische bank d.d.) [/color]


Pala kupnja na 450, očito je ovo bilo poznato otprije.

ne brini se ti za to. ici ce ona gore bez brige, samo je pitanje kada.

pozdrav!

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Ljudi, izislo polugodisnje izvjesce Saponie. Preporucam vam da ga proucite. Lijepi pozdrav

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Na SNHO još malo pa jeftino nestalo. Do 149,99 još samo 806 kom.

Po cemu HDEL vrijedi 450 kuna? Ima li netko neki suvisli odgovor?

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Ne znam po cemu vrijedi ali po rezultatima poslovanja – sigurno ne.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

New Report

Close