BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d. Kutina)[/color]


Prije par dana sam napravio mali (opuštajući) đir po selima dalmatinske zagore, i usput bacio pogled na vreće s umjetnim gnjojivima koje tamošnji seljaci koriste, i nisam vidio niti jednu vreću iz PTKM

Koga ti farbaš???
Tebi je PTKM opsesija(koju nemaš’)!!!
Zavirivati seljacima u šupe da vidiš koje gnojivo koriste,stvarno bolesno!!!
Ali to je bilo usputno u jednom “opuštajućem” điru!!!!!!
Koliki ti je honorar za pisanje na ova dva foruma???
POZDRAV!!!!!!

Premješteno iz teme: [color=blue]PTKM (Petrokemija d.d. Kutina)[/color]


cartmann: ” Prije par dana sam napravio mali (opuštajući) đir po selima dalmatinske zagore, i usput bacio pogled na vreće s umjetnim gnjojivima koje tamošnji seljaci koriste, i nisam vidio niti jednu vreću iz PTKM ” Koga ti farbaš??? Tebi je PTKM opsesija(koju nemaš’)!!! Zavirivati seljacima u šupe da vidiš koje gnojivo koriste,stvarno bolesno!!! Ali to je bilo usputno u jednom “opuštajućem” điru!!!!!! Koliki ti je honorar za pisanje na ova dva foruma??? POZDRAV!!!!!!

Mora da je fakat opustajuce djirati se krajem 7. mjeseca po selima Zagore.
Ali ce biti jos vise opustajuce gledati Petrokemiju kad opet krene prema gore. Dakako, ne i onima koji ju nisu kupili na vrijeme.[smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”


Koliki ti je honorar za pisanje na ova dva foruma???
POZDRAV!!!!!!

Honorar mi je 400 tisuca dolara godisnje, toliko me placa Soros da bi drukao kontra dionica koje posjedujes.

[smiley2][smiley2][smiley1]

Na TNPL se na prodaji na 3211 nalazi samo jedna dionica. Lijepo služi za plašenje.Sada bi se prodaja trebala slagati ispod. Ha , ha !

Sad se je prodaja pojačala na ZLAR i jača je od kupnje. Samo što je prodaja stavljena visoko, ali služi za plašenje. Sad bi se mi trebali uplašiti i početi prodavati.

Premješteno iz teme: [color=blue]SPVA (Spačva d.d.)[/color]


Krepao sam od smijeha. Ako tko slučajno želi prodati svoje dionice na 380 kn dogovorit ćemo se [smiley2]. U međuvremenu se bacam na neku novu nelikvidnu. [smiley1]

Evo, kolega quark, vidim da ste uložili puno truda i entuzijazma u otvaranje teme SPVA. Predlažem da napravite isto i za PIKR iako se radi o daleko likvidnijoj dionici (nadam se da Vam to ne smeta) koja se još uvijek može kupiti po jako povoljnoj cijeni. Ja sam se već dovoljno toga nakupovao pa mi koja dobra riječ neće škoditi, a mislim da i prvih nekoliko desetaka sljedećih kupaca može lijepo zaraditi [smiley1]

dosta se u zadnje vrijeme prica o loli ribaru kao o podcijenjenoj dionici, pa bi volio cuti misljenje forumasa o toj dionici, tj. o ulazu na danasnjim razinama kao i o mogucem targetu u sljedecih par mjeseci, npr do nove godine….

hvala

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Lijepo se slaže kupnja na SNHO i SLPF, moglo bi danas biti još koji postoćić gore [smiley2]

Neko se svojski trudi sruštiti cijenu SUNH i to mu za sada polazi za rukom. Međutim, koji su mu ili njima motivi?

Zanimljive su dionice KORF i SNHO. Veoma podcjenjene dionice koje se uglavnom nalaze u “čvrstim” rukama , a izvan fokusa su ulagača. Nisu popularne , što koriste veliki koji stalno dokupljuju od prognanika i malih igrača.

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje)[/color]

izaslo izvjesce. ako se mene pita ocekivanja su bila prevelika. sad cemo gledati korekciju na 200 kao sto je netko i proricao. lose, lose, lose.

Puno vike a za nist

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close