BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Helpić.
Koliki je postotak potreban većinskom za istiskivanje ?

95%

Hvala 🙂

U skladu s Odlukom Glavne skupštine društva CHROMOS d.d. koja je održana 19. prosinca 2019. godine SKDD će 31. siječnja 2020. godine provesti isplatu otpremnine u iznosu od 730,00 HRK po dionici. Nominala dionice 400,00 kuna.
Lijepi novci mi sjeli na račun.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

nitko nije komentirao vickasto imenovanje u djuri?

Nepoduzetnik

a sto se ima komentirati. Pa prije dosta godina bio je ministar ako se dobro sjecam i obilazio je ddjh kad je cijena bila na 50 kn. Zar mislite da ce on spasiti ddjh?

Najveći pad broja zaraženih koronavirusom u Kini

A sad biti strpljiv i polako krenuti u dokup… mnogi će žaliti zbog panične prodaje.

Da se malo požalim , sve što sam stvarao u posljednjih 12 godina s reinvestiranim dividendama se je otopilo u 3 tjedna!

(radio kao konj, prekovremene, subote, nedjelje , praznike; šparao i štedio na svemu , odricao se godišnjeg , odječe, auta , sitnih stvari ; kupovao isključivo na akcijama smo što mi treba, živio s roditeljima (najgore je živio s roditeljima).

link777, 11.03.2020. u 09:51

Najveći pad broja zaraženih koronavirusom u Kini

A sad biti strpljiv i polako krenuti u dokup… mnogi će žaliti zbog panične prodaje.

i..jesi dokupio 11.3.?

 

darac11, 20.03.2020. u 09:26

Da se malo požalim , sve što sam stvarao u posljednjih 12 godina s reinvestiranim dividendama se je otopilo u 3 tjedna!

(radio kao konj, prekovremene, subote, nedjelje , praznike; šparao i štedio na svemu , odricao se godišnjeg , odječe, auta , sitnih stvari ; kupovao isključivo na akcijama smo što mi treba, živio s roditeljima (najgore je živio s roditeljima).

Isto to prošao 2009 ):

darac11, 20.03.2020. u 09:26

Da se malo požalim , sve što sam stvarao u posljednjih 12 godina s reinvestiranim dividendama se je otopilo u 3 tjedna!

(radio kao konj, prekovremene, subote, nedjelje , praznike; šparao i štedio na svemu , odricao se godišnjeg , odječe, auta , sitnih stvari ; kupovao isključivo na akcijama smo što mi treba, živio s roditeljima (najgore je živio s roditeljima).

 

a dobro…kud si mislio? do penzije tako?

moglo se očekivat da će u 2020. udarit neko…s*anje….ova korona je došla ko točka na i….ovo se već duže kuhalo…

ajde, naučit ćeš…

New Report

Close