BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]

ok posejdone

krecem ti danas vadit postove, pa cemo vidit ko je sta pisao gdje i kako.
ali ono sto je bitnije

DUŽAN SI PRIJAVITI KAZNENO DiJELO KOJE SPOMINJEŠ

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]


ok posejdone

krecem ti danas vadit postove, pa cemo vidit ko je sta pisao gdje i kako.
ali ono sto je bitnije

DUŽAN SI PRIJAVITI KAZNENO DiJELO KOJE SPOMINJEŠ

Veselim se postovima koje ćeš valjda naći pa da ih prokometiramo s vremenskim odmakom.

Što se tiče prijave kaznenog djela – ti si smješan.
Kakvog to ima smisla u zemlji u kojoj četverostuki ubojica u prometu biva oslobođen jer je imao “sinkopu”?

Ma daj, molim te!

La vita e bella!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]

Posejdon@
kada diraš u fondove tada imaš posla sa njihovim zagovornicima,obožateljima ili možda čak i sa njima osbno:-)
ali bez sekiracije jer ima nas više na tapeti.
nisu važni argumenti,činjenice već nedodirljvost “profesionalizma” sama po sebi.
ipak oni sebe doživljavaju u kategoriji “industrija” a mi smo samo “neindustrijski amateri”
šalu na stranu
da su i više nego dobrodošli dokaz i na thnk
a za preporučiti baš i nisu ali to će se promjeniti jednog dana
optimisti ostaju optimisti.
ali mogu se i danas iskoristiti kao vrlo kvalitetan benchmark ako se uđe u sistem.
neki su vrlo uspješni u tome.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]

Ja, moliti ću lijepo, nemam nikakve osobne netrpeljivosti ni prema kome.
Dajem odgovor na upučenu neosnovanu prozivku.

Što se tiče THNK, sve ide prema svome planu, a na užaš onih koji bi voljeli da smo u PSN.

*ebiga, nismo! 🙂

Ali smo zato na 50% višoj cijeni od najniže od prije kojeg dana. To je činjenica!
A ako je vjerovati omraženim optimistima, mogli bi u dogledno vrijeme biti i na cijeni prije ove nesuvisle rasprodaje proteklih mjeseci.

Kako kaže naš jedinstveni član Migra:
“Rezimirati ćemo konačni score.”

La vita e bella!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]

prva

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]


prva

Ajde, baš mi je drago da si izvadio ovaj post.
Dakle, sve u njemu je i onda i sada istina.
Ti se vjerojatno referiraš na dio teksta u kojem sam rekao da ako nestane povjerenja u valutu ona mora devalvirati.

A sada mi, pošto se vračaš u 2009. godinu, molim te, objasni zašto je tadašnji ministar financija Šuker povečao osigurannje depozita građana u bankama sa 400.000 kn na 100.000 eura (dakle, 750.000 kn ili ti skoro duplo!)?

Možda zato što smo 2009. g. bili u realnoj opasnosti da ljudi izgube povjerenje u bankarski sustav pa je to bio način da se građani smire.
Što misliš, što bi se dogodilo s kunom da se tada to nije napravilo?

E moj DELUX, trebalo je shvatiti i onda i sada što sam napisao.
Ajmo dalje, ako imaš još koji moj post iz onog vremena.

La vita e bella!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]

evo i di posejdon poziva na rasprodaju na SAMOM dnu kada ja otvaram temu oporavak burze, treci mjesec 2009

a sad cu dat decku iz firme da ti iskopa sve gluposti koje si pisao do sad..

lp

bit ce zanimljivo citati na jednoj od tema koje cu otvoriti sto je ovaj dečec pisao sve

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]

Evo Vam moj post na samom dnu pada svih svjetskih burzi , tako i crobexa..nick su mi ukinuli moderatori jer sam jednom pokvarenjaku tada napisao sve što ga ide

Unutar par dana od mog posta je bilo dno na svim svjetskim burzama i krenuo je najjaci reli u povijesti

LP svima

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]


evo i di posejdon poziva na rasprodaju na SAMOM dnu kada ja otvaram temu oporavak burze, treci mjesec 2009

a sad cu dat decku iz firme da ti iskopa sve gluposti koje si pisao do sad..

lp

bit ce zanimljivo citati na jednoj od tema koje cu otvoriti sto je ovaj dečec pisao sve

Pa ti si famozan!
Zamisli, dao sam si truda pa sam pogledao vrijednost CROBEXa na taj dan. Vrijednost mu je bila 1319,44 boda da bi već sutra njegova vrijednost bila 1307, 29.

Dakle, opet sam bio u pravu.

Žalim stari, za sada vodim 2:0.

🙂 🙂 🙂

Ajmo dalje!

La vita e bella!

razvlacit cu te po forumu ko tapetu, jer znam koliko si tada pokvareno drukao, ide ti post gdje si napisao da ce crobex na 1100 i da ga tamo treba cekat

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

razvlacit cu te po forumu ko tapetu, jer znam koliko si tada pokvareno drukao, ide ti post gdje si napisao da ce crobex na 1100 i da ga tamo treba cekat

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Delux, ti si očito u nekom svom ratu, ali ne samnom.
Koji ti je bio nick prije nego si se ovako žestio na nekog drugog forumaša, pa te administrator ukinio?
Čisto da znam s kim imam čat razmjenjivati mišljenje.

La vita e bella!

New Report

Close