BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ATPL do kraja tjedna prelazi 450 kn….
Tko želi kupit ispod te cijene, nema baš previše vremena…


450 for today…moja prognoza


ATPL do kraja tjedna prelazi 450 kn….
Tko želi kupit ispod te cijene, nema baš previše vremena…

Ajmo još malko…hvala…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

BELJE ,vise- mjesecno prepucavanje dvojice sudionika tk . moderator brise svaki drugi komentar osim njih dvojice .(valjda je i njemu zanimljivo)
posejdon vs bisakovi ,jedan kupio na dnu drugi prodao na dnu ..tko ce biti pobjednik ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

VoraX
Jel tko od kolega informiran, sto se dogada sa Telegrom?

Nista posebno…zamracuju imovinu radi skorih ovrha po presudama za otkup dionica po rjesenju Hanfe koje ocito imaju namjeru pokusati izbjeci…

Mada koliko sam upucen samo ce prodati obraz i zaraditi par krivicnjaka…

Dosta skupa kupovina vremena…

Siguran sam da je kolega Frankie bolje upucen i zna vise o tome, kao i onaj odvjetnik sto povremeno tendenciozno piskara tu po poslovnom i koji im to sve i odraduje… 😈

Kao prvo zahvalila bi se moderatoru sto ce dozvoliti objavu ovog posta koji ce ujedno biti i jedini post na ovom forumu. Takodjer bi pozdravila sve dusebriznike poput onog gospodina 10000 sa teme best buy od 7.2.2017. “strucnjak,,ja se cudim otkud toliko prosipanja žuči godinama..ali ipak je ono sto sam pretpostavio.. 2012
god ,,prosjek 120 kn.a tek krenulo propadanje pravo .e moj kolega ,dobro da imas jos za internet” koji je investiciju od cca 25 tisuca evra mog supruga nazvao “vizionarskom”. Po pricanju mog supruga on je upozoravao te 2012 kamo ide dalekovod,ali ga se eto brisalo kao i na temama najveceg poduzetnika u Hrvata(svi znamo kako ce to zavrsit,ali nemojmo sad o tome). Bilo kako bilo na navedeno mogu samo reci da vise nema sudskih postupaka. Gospoda iz Telegre zajedno sa svojim odvjetnikom su bili vise nego korektni i omogucili su nam da investicija od 25 tisuca evra predje u druga agregatna stanja koja zajedno iznose otprilike pola miljona evra. Pa sad kom pravo kom krivo. Ovu dionicu mislimo prodavati na cca 45 sto bi iznos od 25 tisuca evra pretvorilo u skoro pa milion evra. Tome u cast odjavljujem se s pjesmom grupe Boa Milion.Pozdrav svim dionicima iz obveze za preuzimanje ma gdje bili:

Mi u odjelu,
Mi spretna braca,
MI lake ruke
MI brze noge
(Ugovori mracnog lica)

Mi spretne lazi,
vec vise imam
i vrlo sretan jer imam tebe!
(Tu je stvarna samo brojka)

Milion – snazan jer sam!
Milion – sretan jer sam!
Milion-Noz u ledja!
Milion!

Ja znam tu cijenu,
Ja nudim manje,
Ja volim stvari,
a Ti si roba!
(Zrakom lete Milioni!)

Tu potpisi i tebe nema,
Tu potpisi – i ti si MOJ!
(Tu je stvarna samo brojka!!!)

Milion – snazan jer sam!
Milion – sretan jer sam!
Milion-Noz u ledja!
Milion!

‘CIJELA HRVATSKA NASJELA JE NA FAKE NEWS’: Ugledni ekonomski stručnjak pojasnio koliko je zapravo BDP porastao

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PVCM (Pevec d.d.)[/color]

Ovdje nam je Bruce.Lee uvjeren u nekakav pad cijene(spominje 150)
ameri kažu “put your money where your mouth is

Evo ja ti mogu omogućiti short poziciju, ako ko hoće nek se pridruži.

Posudim ti 100 dionica na godinu dana za 30kn po dionici. Ti ju prodaj ovih dana na 210-230, i čekaj tih 150kn, kupi ih ponovo, razlika je 60-80kn, a ja te koštam samo 30kn. Kad si tako samouvjeren zašto ne bi ladno zaradio od 30-50kn.

Spominješ još i nekakve libertarijance(stvarno ne znam tko su ti likovi u dioničkim krugovima).

Al pazi, nagodinu mi moraš stvoriti mojih 100 dionica, bez obzira koja će cijena tada biti. Ne mora Bruce.Lee prihvatiti ovu okladu, može bilo tko tko misli da Barikb, pific, ing, accountant, cons, ili ja smo drukeri.

Ljudi, ozbiljno posuđujem svojih 100 dionica na godinu dana, pa da vidimo tko će mi se javiti.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

Posljednjih tjedana ponovno su počele kružiti spekulacije kako bi Belje uskoro moglo dobiti novog vlasnika.
Za dijelove ili pak cjelinu Belja zainteresiranih ima podosta. U kuloarima kruže priče da bi to moglo biti osječko Žito, beogradski Delta holding, u vlasništvu tajkuna Miroslava Miškovića, zagrebačko Prvo plinarsko društvo, mađarska OTP grupa, čiji je predsjednik Uprave, Sandor Csany, ujedno i član odbora direktora u MOL-u…

crni celik vam je osnovala skupina i ulozila je 20 k kn , prodala pricu kroz naruceni clanak i uvalila nekolko miliona kuna papirica optimistima…volio bi da grijesim..:-) ali sisanje na djuri ne prestaje godinama..zasto bi ovaj put bilo drukcije

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

igh ,moder. uredno pusta postove sa jeftinim celikom ili slike peljeskom mosta koji blage veze nemaju sa igh 🙂 ali komentar trgovine ne prolazi .
ok vrlo jednostavno ,,GDJE SU KUPCI IGH?
do 200 kn moze se unovcit cca 150 komada 🙁

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Vaš link …

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Nešto mi ovdje nije jasno.
DDJH se trguje po oko 4,5 x BV (BV = 7,5 kn, P = 35kn).
DLKV se trguje po oko 2 x BV (BV = 11 kn, P = 22kn).
E sad me zanima, da li će DLKV prije stići na 4,5 x BV (na cijenu oko 50 kn)
ili će DLKV prije roknuti na 2 x BV (na cijenu oko 15 kn) ??
Ja bih volio da DLKV krene na 50 kn – ipak je firma profitabilna i već poprilično počišćena od kostura iz ormara. A ako DDJH rokne na 15kn – i to bih volio – onda ću rado kupiti malo.
Šta vi ljudi mislite koji scenario je realniji, DLKV ide gore ili DDJH ide dole????

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Nešto mi ovdje nije jasno.
DDJH se trguje po oko 4,5 x BV (BV = 7,5 kn, P = 35kn).
DLKV se trguje po oko 2 x BV (BV = 11 kn, P = 22kn).
E sad me zanima, da li će DLKV prije stići na 4,5 x BV (na cijenu oko 50 kn)
ili će DLKV prije roknuti na 2 x BV (na cijenu oko 15 kn) ??
Ja bih volio da DLKV krene na 50 kn – ipak je firma profitabilna i već poprilično počišćena od kostura iz ormara. A ako DDJH rokne na 15kn – i to bih volio – onda ću rado kupiti malo.
Šta vi ljudi mislite koji scenario je realniji, DLKV ide gore ili DDJH ide dole????

nemam trenutno ni jednu ni drugu, ali moje mišljenje je:
DLKV ostaje gdje jest (21 kn), a DDJH raste jer ima pozitivnu priču iza sebe i svaka nova vijest će ga gurnuti još malo gore

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close