BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo za primjer kako to izgleda kad dionica pada i pada i dalje pada, za sve one koji hvataju padajuce nozeve da razmisle dvaput.


Ima neprobojan support na 0. 🙂

Ali kad si već naveo primjer VRX-a, ima i onih koji su se na njemu opekli gledajući fundamente:
A Valeant Update

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)[/color]

obišao sam nekoliko (zatvorenih) gradilišta i razgovarao sa zatečenim (doduše malobrojnim) radnicima …i na poslijetku otišao se informirati direktno u upravu (tko ne zna…kranjčevićeva 2,zg)…ono što sam čuo ulijeva mi nadu… tko je ozbiljan investitor učinit će isto i vjerojatno zadržati dionice…ovi drugi ionako su špekulanti i samo čekaju pad pa zato ne iznosim činjenice…koga zanima zna gdje treba otići…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)[/color]

obišao sam nekoliko (zatvorenih) gradilišta i razgovarao sa zatečenim (doduše malobrojnim) radnicima …i na poslijetku otišao se informirati direktno u upravu (tko ne zna…kranjčevićeva 2,zg)…ono što sam čuo ulijeva mi nadu… tko je ozbiljan investitor učinit će isto i vjerojatno zadržati dionice…ovi drugi ionako su špekulanti i samo čekaju pad pa zato ne iznosim činjenice…koga zanima zna gdje treba otići…

Sad cu vam reci dio price od dalekovoda neposredno prije ulaska u predstecajnu nagodbu, znate kako je to izgledalo direktor dan prije otvaranja predstecajne nagodbe izjavljuje da nece bit otvaranja predstecajne nagodbe i da sve funkcionira normalno, a sutra dan ujutro potop dalekovod otvorio predstecajnu nagodbu, isto tako neposredno prije svih problema clan uprave daje prognoze o bajnoj buducnosti dalekovoda cime se pokazalo da direktor prakticki obmanuje javnost i nitko nije odgovarao za takvo ponasanje, a da clan uprave ne zna kako stoji uopce firma u kojoj je clan uprave, zakljucak nakon svega kad se pojave nekakvi problemi koji mogu bit jako ozbiljni preispitujte se triput i budite kriticniji nego inace i ne vjerujte nikome nego samo sebi jer izvana svatko nastoji uljepsat stvari nego sta zapravo jesu, isto kao i nasi forumasi koji nikad nisu izgubili i imaju najbolje povrate, ali u konacnici malo ih ostane dugorocno na forumu ocito je zasto. Da bi dugorocno prezivili u dionicama svatko mora znati vise puta u zivotu donit odluku kada stvari krenu nizbrdo i prihvatit da je u toj sitaciji pogresio i okrenit se novom izazovu, a najveci je problem u takvoj situaciji kako sagledat sve cinjenice i bit objektivan prema njima.

Ignore : renči

Danas, na žalost, jad , tugu i čemer svih pesimista, ATPL prelazi kad od šale > 420 kn, a možda i > 430 kn.
Zašto sad ujutro kupovati ispod tih vrijednosti kad će već popodne biti skuplje…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Kad se najmanje bude očekivalo onda ce odraditi rast koji je “dužna” s obzira na izvjesce, BDI, rast dry bulk sektora.
Mada danas očekujem 440


Danas, na žalost, jad , tugu i čemer svih pesimista, ATPL prelazi kad od šale > 420 kn, a možda i > 430 kn.
Zašto sad ujutro kupovati ispod tih vrijednosti kad će već popodne biti skuplje…

A što reći…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Jel za danas rast gotov? Hmmm…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

ATPL do kraja tjedna prelazi 450 kn….
Tko želi kupit ispod te cijene, nema baš previše vremena…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Tko želi potvrdu trenda rasta BDI-a, neka pričeka, ali neka se ne čudi poslije što će dionicu ATPL plaćati poprilično skuplje negp što je trenutno….
Na bidu se nema kaj radit ako se žeili još ponešto kupiti prije katapulta….

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Ima li tko da se želi kladiti da danas prelazimo 440 kn?
Neodlučni neka još malo pričekaju potvrdu trenda rasta BDI-a. Na kraju krajeva, netko će morati kupovati ATPL i iznad 500 ili 600 kn kako bismo u perspektivi došli i do još viših razina.

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

A šta kad Bilbija prestane kupovat? Tko će onda dizat cijenu dionice?


A šta kad Bilbija prestane kupovat? Tko će onda dizat cijenu dionice?

Kolega, onda ćete ti i takvi počet kupovati…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

New Report

Close