BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@randopph
10 sve skupa moje su 3. Ovo je prva iz trilogije. Ostale dvije su jos u montazi Ocekujem da ce sve biti ekranizirano do kraja godine.. Ako slucajno poznajete kolegu 100000 posaljite mu poruku da cijenim sto prati lik i djelo jer me stavio na ignore. Nadam se da mu nisu prisjela moja filmska ostvarenja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

kolega frankie, to je predugo za kolegu invertera da čita.. on se više razumije u TA

čak i za mene koji sam čovjek od učenja i naravnoučenja pojavile su se određene poteškoće negdje na polovici.. ali iako nisam pravnik i to mi teško pada volim učiti i stjecati nova znanja pa me zanima jesam li ovo dobro razumio..

hanfi treba preko 5 godina da utvrdi nastanak obveze za preuzimanje.. iako je to do tada trebalo biti u zastari nije bilo u zastari iz nekog razloga koji nisam razumio.

kao mjerodavnu cijenu hanfa ne uzima cijenu u trenutku nastanka obveze već onu 5 godina kasnije?

sud rješenje hanfe prihvaća kao dokaz u sudskom postupku?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ne 5 nego 2 godine kasnije.. manje bitno..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

i zakon vrijedi retroaktivno.. haha… dakle i oni koji su kupovali 2015.-te su ih mogli tužiti…. apsolutno nevjerojatno kako se zakoni tumače..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ne znam kolega kako se zakoni tumace. Tumacenjem se ne bavim,a mislim da bi se trebali tumacit upravo kako su napisani. Mislim da je intencija zakonodavca donosenjem zakona o preuzimanju dionickih drustava da stiti male dionicare.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

neumoran@
“ulažu veliki novac na burzu”

ne stavljaj rijeci u usta koje nisu izrecene..
nije velik novac (bar za mene) al sigurno bolje trgujem od tebe koji valjda radis sa velikim novcem .
(dokupljujes vec 5 godina) i neumorno navlacis jer si jos u minusu 😉

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

Sokrate, molim te ne brukaj se više! Ja priznam da sam pop…o tvoje postove i povjerovao sam da ne maslaš kao većina forumaša ovdje.
Što kaže migra i ovo mi je još jedna školica.
Molim te bar promijeni username da se ne brukaš više i sramotiš.
Kako ti nije neugodno uopće i ulogirati se!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]


Sokrate, molim te ne brukaj se više! Ja priznam da sam pop…o tvoje postove i povjerovao sam da ne maslaš kao većina forumaša ovdje.
Što kaže migra i ovo mi je još jedna školica.
Molim te bar promijeni username da se ne brukaš više i sramotiš.
Kako ti nije neugodno uopće i ulogirati se!

Neznam što da ti kažem ali što je krivo napisano??? Ako sam bio druker na 380 kada je gornji post napisan, i to sam više “drukao” za Ericson, onda je svatko tko me poslušao u to vrijeme sada blizu ulaza. A ako su još kupovali ispod sada su u plusu i što je tu loše. Govorio sam o oprezu upravo zbog ovog što se danas događa. Pa o tome samo gluhi neznaju ništa. Samo da ne bude sutra kada premijer izađe nasmiješen sa Todom i todo ode gore 50% a ATPL potone toliko.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LEDO (Ledo d.d.)[/color]

Da li se slažete da cijena dionice ide gore u ponedjeljak bez obzira na srednji i dugi rok

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LEDO (Ledo d.d.)[/color]

zorangitan,patnik..slažem se s vama..i ja očekujem 5000-5800—od sljedećg tjedna…i tu stagnacija..od 6 miseci pa nadlje iznad 6000…

Evo za primjer kako to izgleda kad dionica pada i pada i dalje pada, za sve one koji hvataju padajuce nozeve da razmisle dvaput.

Ignore : renči

DAX jako lijepo vuče! novi ATH!!!

New Report

Close