BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


koji ste vi frajeri, skidam kapu! kako se samo razbacujete u svojim uvjerenjima!!??
pitam maratonca da li je ispoštivao rečeno/obečano ? rekao je da će pokloniti sve svoje dionice atpl inverteru, ako cijena podne ispod 100 kn!! a pala je!!

Pa poklonio mu je dionice, vjerovatno je to jedna te ista osoba.. :-))

Vrijeme je za tišinu, novac nevoli veliku buku. Jutros smo tihi svi, malo komentara na forumu za početak tjedna, spremaju se forumaši za predstojeće objave FI.

dan je pametniji od noći!

Bliže smo kraju bikovskog tržišta nego njegovu početku
https://lider.media/preporuceno/privatizacija-drzavnih-poduzeca-vise-je-nego-pozeljna/

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]


Moje viđenje je da gubitak neće biti manji od 100 milijuna…sve manje bi me pozitivno iznenadilo…a očekujem minus od 140 milijuna…saznat ćemo i to ubrzo…

Spreman sam ponuditi okladu. Nudim 3:1. Prihvaćam iznos koji god si spreman uložiti.
Deponiramo sredstva kod javnog bilježnika,kojeg ti odrediš. Bilježnik radi sporazum solemnizirani.
Evo znači sve uključivo i iznad 90 mil konsolidiranog gubitka, dobio si okladu. Do uključivo 89.999 milja ja dobijam. Znači 3:1. Srretno Marcipan ovo ti je prilika života da me oženiš za dobru lovu. 😀😃

[/quote]
dobro da se niste kladili

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ameri po*pizdili, Tesla mcap 40,3 mlrd dolara, Snap 33 mlrd dolara. Sami kazu da nikada vjerojatno nece biti profitabilni.

http://www.businessinsider.com/inside-snapchats-crazy-33-billion-ipo-2017-3

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)[/color]



@torpedo

Hvala. Također, ako ste pri vremenu i volji, molim vas da meni i forumašima navedete što onda točno spada pod povlaštene informacije čisto da se možemo ravnati kako bi ubuduće izbjegavali nesporazume.

Srdačan pozdrav,

Povl. inf. može biti kupljena informacija od nekog unutar firme tko je upućen u neki novi događaj koji može dovesti do pada/rasta cijene dionice ili slučajno kad se nešto sazna (npr. vozite se u dizalu i čujete razgovor dvojice direktora o novom proizvodu/usluzi ili nečem lošem o firmi i to iskoristite prije ostalih za kupnju/prodaju. I to se u SAD-u kažnjava dugogodišnjim zatvorom. A trgovanje prate algoritmi i uspoređuju sa trgovanjem u prošlosti i traže odstupanja. I to se uzima kao dokaz koji je neoboriv. Ali mi smo banana zemlja pa toga nema iako se često po prometima dionice vidi jel netko imao povl. info ili ne (uobičajeno prije izvještaja ili nekog dobivenog posla).

Čim je nešto javno dostupno ili svima dostupno to onda ne spada u povlaštenu info. Tako ako je netko ovdje stavio sliku blokiranog računa neke firme i piše o tome to ni u kojem slučaju nije povlaštena informacija nego javno dostupna. Isto tako argumentirano pisanje o nekoj dionici (fundam. ili tehnička analiza) ne može se smatrati navlačenjem jer se radi o osobnom mišljenju a ne mišljenju kompanije. Tako da se ne možete vaditi da vi radi zaštite ne puštate određene postove jer u Izjavi o ograničenju odgovornosti to jasno piše da nije mišljenje portala nego pojedinaca. I to je tako.


strucnjak,,ja se cudim otkud toliko prosipanja žuči godinama..ali ipak je ono sto sam pretpostavio.. 2012
god ,,prosjek 120 kn.a tek krenulo propadanje pravo .e moj kolega ,dobro da imas jos za internet

Kako me nikakav vid cenzure ne interesira vec me interesira samo sloboda tek sam sad vidio ovu glupost. Kolega ne strucnjak nego profesor doktor za Vas,docent i akademik. I o kakvom prosipanju zuci vi govorite. Pa barem ja lako sprzim 300-400 tisuca kuna bez da trepnem i o tome ne pricam bajke.Kako sam trenutno u Londonu,a hard discovi su mi u kuferu koji je u chekiranoj prtljazi odgovorim Vam kad sletim u Kuala Lumpur tj. za koji dan kad mi koja kosooka izvuce otrov i gorcinu na donjoj pipi da mogu hladne glave odgovorit. Za Vasu informaciju na ovome cu zaradit koliko Vi necete u dva zivota i to sve po zakonu malih brojeva jer zato i postoji investiranje.Kao i uvijek ovo sto govorim ce biti potkrijepljeno dokazima,a ne pizdarijama koje su Vama modus operandi. Ovo ce biti stvarno brutalno, brutalnije nego jest zivu djecu za dorucak.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


evo me kolega StatusQuo,
na IPKK sam napisao da bi obzirom na urod, proizvodnju šećera, digestiju, cijenu šećera, već poznate rezultate šećerana u okruženju, troškove rada, manipulacije i makinacije, špekulativne zalihe, moralo biti između 20 i 30 miliona dobiti, sve ostalo će upućivati na namjeru nevjerodostojnog prikazivanja rezultata prema međunarodnim standardima, prolistajte nekoliko stranica unazad na IPKK i VIRO, tamo ima sve napisano, ukratko VIRO bi morao biti između 35-50 mil.lp

vrijedi li ova procjena što kome danas ? kakve su procjene za 1Q, meni ispada oko 27mil. IPKK, Viro 43mil., možda netko ima kakvu bolju računicu



evo me kolega StatusQuo,
na IPKK sam napisao da bi obzirom na urod, proizvodnju šećera, digestiju, cijenu šećera, već poznate rezultate šećerana u okruženju, troškove rada, manipulacije i makinacije, špekulativne zalihe, moralo biti između 20 i 30 miliona dobiti, sve ostalo će upućivati na namjeru nevjerodostojnog prikazivanja rezultata prema međunarodnim standardima, prolistajte nekoliko stranica unazad na IPKK i VIRO, tamo ima sve napisano, ukratko VIRO bi morao biti između 35-50 mil.lp

vrijedi li ova procjena što kome danas ? kakve su procjene za 1Q, meni ispada oko 27mil. IPKK, Viro 43mil., možda netko ima kakvu bolju računicu
[/quote]

Viro bas i ne pratim mislim da bi dobit mogla bit ista kao i kod IPKK za 1Q, dok za IPKK zadnji kvartal sam pogodio da ce biti u rasponu od 10-20 mil, a za prvi kvartal ocekujem oko 35mil + -15% vidjet cemo ocu dva puta zaredom biti na tragu s ocekivanjima.Jos da se Moller oglasi pa da steknemo dojam kakva su ocekivanja, mislim da ce on rec oko 40 bumo videl mozda sam u krivu heh

Ignore : renči



strucnjak,,ja se cudim otkud toliko prosipanja žuči godinama..ali ipak je ono sto sam pretpostavio.. 2012
god ,,prosjek 120 kn.a tek krenulo propadanje pravo .e moj kolega ,dobro da imas jos za internet

Kako me nikakav vid cenzure ne interesira vec me interesira samo sloboda tek sam sad vidio ovu glupost. Kolega ne strucnjak nego profesor doktor za Vas,docent i akademik. I o kakvom prosipanju zuci vi govorite. Pa barem ja lako sprzim 300-400 tisuca kuna bez da trepnem i o tome ne pricam bajke.Kako sam trenutno u Londonu,a hard discovi su mi u kuferu koji je u chekiranoj prtljazi odgovorim Vam kad sletim u Kuala Lumpur tj. za koji dan kad mi koja kosooka izvuce otrov i gorcinu na donjoj pipi da mogu hladne glave odgovorit. Za Vasu informaciju na ovome cu zaradit koliko Vi necete u dva zivota i to sve po zakonu malih brojeva jer zato i postoji investiranje.Kao i uvijek ovo sto govorim ce biti potkrijepljeno dokazima,a ne pizdarijama koje su Vama modus operandi. Ovo ce biti stvarno brutalno, brutalnije nego jest zivu djecu za dorucak.
[/quote]

Dragi kolega evo kako sam i obecao nakon izvlacenja zuci sa donje pipe u prilogu. Medjutim to nije sve. Uvijek investiram po principu trilogije,a ovo je samo prvi dio trilogije. Znate ono kao Kum 1,2 i 3. S tim da od drugog i treceg nastavka ocekujem daleko visu gledanost,a samim tim i zaradu.Znaci za drugi nastavak trilogije dupla zarada,a treci nastavak peterostruka jer gledanost ce po mom sudu biti izvanredna. Rezultate cu objavit cim se oba nastavka montiraju. Sto je najjace na ove male iznose s kojima planiram platit internet ide i zatezna kamata pa racunajte ako Vam se da. Kad mi to sidne ponovno cu imat svoj internet,a do tada kradem od susida. Javite mi da li se jos cudite jer pjesnici su čuđenje u svijetu. Oni idu zemljom i njihove oči velike i nijeme rastu pored stvari. Cudo je ta 2012.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Molio bi moderatora da kolegi 100000 ukaze da ima odgovor na svoj post i da mi je izrazito drago sto postuje i prati lik i djelo. Ne znam da li je vidio odgovor,jer me stavio na ignore valjda razocaran mojim neuspjesima.Ah ta 2012.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!




strucnjak,,ja se cudim otkud toliko prosipanja žuči godinama..ali ipak je ono sto sam pretpostavio.. 2012
god ,,prosjek 120 kn.a tek krenulo propadanje pravo .e moj kolega ,dobro da imas jos za internet

Kako me nikakav vid cenzure ne interesira vec me interesira samo sloboda tek sam sad vidio ovu glupost. Kolega ne strucnjak nego profesor doktor za Vas,docent i akademik. I o kakvom prosipanju zuci vi govorite. Pa barem ja lako sprzim 300-400 tisuca kuna bez da trepnem i o tome ne pricam bajke.Kako sam trenutno u Londonu,a hard discovi su mi u kuferu koji je u chekiranoj prtljazi odgovorim Vam kad sletim u Kuala Lumpur tj. za koji dan kad mi koja kosooka izvuce otrov i gorcinu na donjoj pipi da mogu hladne glave odgovorit. Za Vasu informaciju na ovome cu zaradit koliko Vi necete u dva zivota i to sve po zakonu malih brojeva jer zato i postoji investiranje.Kao i uvijek ovo sto govorim ce biti potkrijepljeno dokazima,a ne pizdarijama koje su Vama modus operandi. Ovo ce biti stvarno brutalno, brutalnije nego jest zivu djecu za dorucak.
[/quote]

Dragi kolega evo kako sam i obecao nakon izvlacenja zuci sa donje pipe u prilogu. Medjutim to nije sve. Uvijek investiram po principu trilogije,a ovo je samo prvi dio trilogije. Znate ono kao Kum 1,2 i 3. S tim da od drugog i treceg nastavka ocekujem daleko visu gledanost,a samim tim i zaradu.Znaci za drugi nastavak trilogije dupla zarada,a treci nastavak peterostruka jer gledanost ce po mom sudu biti izvanredna. Rezultate cu objavit cim se oba nastavka montiraju. Sto je najjace na ove male iznose s kojima planiram platit internet ide i zatezna kamata pa racunajte ako Vam se da. Kad mi to sidne ponovno cu imat svoj internet,a do tada kradem od susida. Javite mi da li se jos cudite jer pjesnici su čuđenje u svijetu. Oni idu zemljom i njihove oči velike i nijeme rastu pored stvari. Cudo je ta 2012.
[/quote]

svaka čast kolega, tako se bori za svoje! stvarno si pravi laf!
ako nije tajna, koliko je još tužbi bilo?

New Report

Close