BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znam da nije za ovu temu ali dali pratite streloviti rast Makstila u Makedoniji pravac HPB-brokeri pa kupnja očito je prilika za veliku zaradu.Vaš link …


Trebam pomoć u vezi SKDD-a Prvih 10 – povijesni podaci.
Radim završni rad i trebam vidjeti kakvo je stanje dioničara bilo u prošlosti za određene izvrštene dionice na dan izvrštenja i usporediti sa današnjim stanjem, ali uopće ne razumijem kako funkcioniraju povijesni podaci.
Npr. za Belišće DD (BLSC-R-A) želim vidjeti stanje na 06.11.2012. i na današnji dan.
On mi nudi usporedbu nekakvu, ali ju ne razumijem.

Jesi li skuzio? Daje ti razliku što se promjenilo u odnosu na navedeni datum. Najjasnije će ti biti tako da usporediš dan s tim istim danom (npr. 06.11.2012. sa 06.11.2012.) i onda ce ti izbaciti stanje od tog dana. Onda pogledaj trenutno stanje i usporedi. Pa ćeš skužiti kako on prikazuje (samo ti je razlika jel usporedujes 06.11.2012. sa danas ili danas sa 06.11.2012.).

Uglavnom, najjasnije ti je da pogledaš čisto stanje na dane koje želiš i onda uspoređuješ sam.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Znam da nije za ovu temu ali dali pratite streloviti rast Makstila u Makedoniji pravac HPB-brokeri pa kupnja očito je prilika za veliku zaradu.Vaš link …

kasno pališššššššš!



Znam da nije za ovu temu ali dali pratite streloviti rast Makstila u Makedoniji pravac HPB-brokeri pa kupnja očito je prilika za veliku zaradu.Vaš link …

kasno pališššššššš!
[/quote]

Nije kasno juriša i dalje pitam se dali je preuzimanje u pitanju ili poslovni rezultati, tko zna nešto više?
Raste i dalje: http://www.mse.mk/mk/symbol/STIL

lijepo sam ti napisao da si zakasnio ili si pogodio trenutni vrh.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)[/color]

Vrijeme je za todex….turisti su svoje napravili i prenapumpani su….da ne kazem preskupi..
Onaj tko je turiste kupovao 2010 do 2013 je i zaradio pare…
Sad ne red dolaze druge dionice….love ima…svi su speemni…pitanje.je samo kad pocinje bal…a mozda.je vec poceo da mi to ni neznamo…

A BALVANA!!! :) :) :)

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)[/color]

@BearG

Po čemu su turisti skuplji od todexa?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)[/color]

Ok….zanemarite sve sta ja imam i sto je skuplje….neka svatko kupuje.i prodaje sto ga volje…a zvzd imam vec jako dugo…pa barem to nike novost….cak i prije nego su turisti poceli rasti….stoga ne kuzim kakve to veze ima….a imam i ledo i jmnc….na samo zvzd…
Ispricavam se ako spamam temu…
Ugodan dan svima

A BALVANA!!! :) :) :)

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)[/color]

Po cemu st ti uopce zakljucio da se aja ljutim…i zasto smatras bitnim da mislim da tiislus da sam se ja kao naljutio…
Cini mi se da je ovdje velikoj vecini koji su na zse a na forumu pogotovo potrebna psiholoska.pomoc…
Nike ne dugo bilo na forumu a sad vas opet lijepo pozdravljam…

A BALVANA!!! :) :) :)

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)[/color]

Čini se meni da ste vi taj kome treba pomoć i opuštanje, a možda ste i žensko s obzirom na kratak fitilj. 🙂

Bitno da ste se pohvalili ulovom van burze,ali ne vjerujem u vašu mirovinu jer opušteni niste. 🙂

Oh….hvala.vam puno sto ste uspijeli.prepoznati moje ili necije stanje..
Jos.samo kad bi tako mogli prepoznati sto ce rasti a sto padati…nebi piskarali po forumima po ccjele dane….
Imate kakav savjet…sto da.kupim ili gdje da ulozim kad ste vec primjetili da mi je.potrebno opustanje?

A BALVANA!!! :) :) :)

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ADRS (Adris grupa d.d.)[/color]

vi kolega očito niste dovoljno dubokoumni da shvatite zašto je ta misao smiješna. a što se tiče adrs, koliko će zarađivati ubuduće ostaje da se vidi..

neka i dividende od 20-30 kuna, to bi na cijenu od 600 kn recimo bilo 3-5%.. jeino ne vidim zašto bi adrs bio na 600 a HTna 160.. prije će biti HT na 250- 300 ako adrs bude na 600. a dividenda je fala Bogu malo veća od 3%..

lp

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close