BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da ti to spada u darovni ugovor. imaš kaj i za mene?

poštovani kolege,
da li netko zna što je SN Pectinatus kao dioničko društvo dužno predati za javnu objavu s 30.6.?

naime, imam provjerenu info da su za 2015. godinu predali samo RDiG i bilancu, i neke dodatne podatke koji, na žalost, neće biti javno objavljeni…
za 2014. godinu predali su i revizorsko izvješće i bilješke, sve do 30.6.

molim pomoć da ih ‘pritisnemo’ ako su nešto kao ‘zaboravili’!

kada kreće ‘ko zadnji magarac na kenjari?

😉

slijedi nam precesija

bump 😀

slijedi nam precesija


ima li netko možda primjer "ugovora o prijenosu dionica" poklanjam neke dionice a kaze javni biljeznik da tog ugovora nema za kupiti pa da potrazim na internetu!? hvala

Imate ovdje jedan primjera ugovora

http://www.poslovni.hr/forum/tema/pravni-kutak-punomoci-ugovori-tumacenje-zakona-i-ostali-korisni-savjeti-2703?page=2

La vita e bella!

Zamolio bih nekog s točnom informacijom da mi objasni ovaj slučaj: poduzeće (d.d.) 100% je vlasnik u nizu poduzeća (d.o.o. i d.d.), izvještaji koji su dostupni su nekonsolidirani, poslovni prihodi gotovo da i ne postoje, da li se dobit i gubitak tih svih poduzeća prikazuju u financijskim prihodima/rashodima od povezanih društava ili?

Zahvaljujem se unaprijed! Može i na PP!

U nekonsolidiranim se ne prikazuje. Prikazuje se u konsolidiranom.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Trebam pomoć u vezi SKDD-a Prvih 10 – povijesni podaci.
Radim završni rad i trebam vidjeti kakvo je stanje dioničara bilo u prošlosti za određene izvrštene dionice na dan izvrštenja i usporediti sa današnjim stanjem, ali uopće ne razumijem kako funkcioniraju povijesni podaci.
Npr. za Belišće DD (BLSC-R-A) želim vidjeti stanje na 06.11.2012. i na današnji dan.
On mi nudi usporedbu nekakvu, ali ju ne razumijem.

Što se to promijenilo na mojedionice.com? da li su uveli pretplatu i za promjene top 10 dioničara ili?

Od nedavno se prikazuju samo datumi s promjenama, a to i piše pored tickera .

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Ukoliko poduzeće nije priložilo obrazac za prijavu na glavnu skupštinu, gdje mogu pronaći univerzalni obrazac ili što sve treba napsiati? Hvala

Napišite točno za što se prijavljujete, kada i gdje se održava, ime i prezime, adresa, OIB i s koliko dionica sudjelujete. Pogledajte ako piše još nešto u statutu, ili nazovite firmu i pitajte.

New Report

Close