BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Ako dokapitaliziraju po 100 kn, izdat će se manji broj novih dionica a automatski će im ono što su dokapitalizirali po 20 vrijediti mnogo više.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

@poaskupobidu…pa kaj je tebi? Njihove teorije ne piju uopce vodu…kad doticni ima moc uvjeravanja…sto u dokapu nije skupljena ciljana svota? A bilo je po 20…a tko ce kupit po 60 ili 100?
To su price…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

@ vikend

Znaci dao sam usporedbu dvije kompanije i koliko one vrijede. Koja je dobila koliko poslova itd. Htio sam usporediti rast i logičnost tog rasta. Ne vidim problem u tome. Ja stvarno ne pišem protiv dionice jer hocu da cijena padne. Mene zaboli za cijenu. I jal. Postoje neki koji su ovdje navuceni od znamo vec koga i koji ce stvarno pogubiti novce kad sve ode kvragu. Ja tu navodim da se takvi paze. Jer sam vidio da tamo pišu i hvale, a temelja za ovakav rast nema. Nek vam je sa srecom, ali pamet u glavu.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]



@vikend

90% alias-ovih komentara je nagativno samo na ovoj temi, na ostalim temama su pozitivni 🙂

Hahaha ti slabo pratis naseg frenda aliasa…covjek je to i sam priznao…svaki 10.komentar je sta je dobro i onda neka analiza i predvidjanja…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Samo si zaboravio napomenut da je ta ista kompanija nekad kostala 1000 kn a sad 10..i da je isto imala poslove vani i “zaradjivala” i dogurala do stecaja…predstecajne je spasile…inace bi isto bila na groblju. Od dobre firme do kolapsa…jesi razmisljao da im mozda jos uvijek investitori ne vjeruju? Da fondovi spustaju cijenu? Jer mozda godinama uprava govori jedno, a radi drugo? I da onda ljudi nemaju povjerenja da ce ista zaradit na tom poslu?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

O kojoj dionici govoris DDJH-u ili DLKV-u 🙂 jer si upravo obje opisao. I još nešto. Da moja dionica dođe do 3000kn. Npr kad sam imao ATGR ja bi pisao da su ljudi ludi da kupuju. Ja bi je naravno vec odavno prodao. Tako da ti ne stoji da samo pljujem. Pljujem ono sta nije realno

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Visoka cijena u dokapu je moguca jedino ako imaju ugovor u ruci. I to neki ozbiljan…ne ovo dosad…
Inace, ako bude prije…moja prognoza je 30-40 kn…i jos ce drhtat hoce li to itko kupit.

Ako nista drugo alias, barem si natjerao branitelje da progledaju…dobit ces neko odlikovanje ko da si bio u ratu…

Za pesimiste:

Zahvaljujući rastu potrošnje, industrijske proizvodnje i investicija, kao i pozitivnom doprinosu turizma, makroekonomisti procjenjuju da se rast hrvatskog gospodarstvo u prvom tromjesečju ubrzao na više od 2 posto.

Državni zavod za statistiku (DZS) objavit će u utorak prvu procjenu bruto domaćeg proizvoda (BDP) u prvom tromjesečju, a osam makroekonomista, koji su sudjelovali u anketi Hine, procjenjuje u prosjeku da je gospodarstvo poraslo za 2,4 posto u odnosu na isto razdoblje prošle godine.

Njihove procjene rasta kreću se u rasponu od 2 do 2,8 posto.

http://www.jutarnji.hr/biznis/sjajne-vijesti-za-hrvatsku-unatoc-slaboj-aktivnosti-vlade-bdp-u-prvom-kvartalu-skocio-za-24/4113135/ [jutarnji.hr]

ja ne bih rekao da je rast takav “unatoč slaboj aktivnosti vlade” već upravo zbog “slabe aktivnosti vlade”. i u budućnosti, što manje budu aktivni u fabriciranju idiotskih propisa i poreza, to će BDP i ostali pokazatelji više i brže rasti…

Koncar uspjesno prodan jos ostaje petrokemija, hoteli maestral i imperijal

uspješno?? za koga? male dioničare?

ima li netko možda primjer “ugovora o prijenosu dionica” poklanjam neke dionice a kaze javni biljeznik da tog ugovora nema za kupiti pa da potrazim na internetu!? hvala

New Report

Close