BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Pisao sam da ne hvalim svoje dionice. Pišem na onim dionicama koje poznajem i koje su na nerealnim cijenama. Bilo jeftine bilo skupe. Ništa drugo. Mogao si zaraditi da nisi kupio neke dionice koje sam “popljuvao” a koje su sad na 10% nekadasnje vrijednosti. Na mnogim su temama ljudi imali “hipotetske” ideje pa nije najbolje završilo. Sad imaju druge nickove

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Nije problem u pisanju misljenja…ali 5 godina raubat jedno te isto nije normalno…brate, idi malo saraj

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Jel kuzite da ste dosadni? Ponavljate jedno te isto zadnjih par mjeseci, i ptice na grani znaju to sto ste ponovili 1000 puta.
Naravno da ste odgovorni, jer jedino vi koji nemate dionicu i komentirate stalno jedno te isto. Jel to vama normalno?????
Kao da ste placeni od nekoga. Ja sam na nekim dionicama rekao svoje misljenje i amen. Sta imam svaki dan dolazit i pisat jedno te isto i price tip: Jesam vam rekao, sta sam govorio, jesam bio u pravu, pa znam ja ….itd…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

@bigfoot…boli me đon za tvoju ocjenu. Tko si ti da me briga i za tvoje misljenje i za tvoju ocijenu?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Poznata je samo jedna osoba koja ima koja razloga pisati pozitvno. ja svojim negativnim/pozitivnim pisanjem pokušavam ljudima dati logičnu ideju da promisle malo oko kupnje. Ništa drugo. No, mnogo se je puta to pokazalo kao potpuni gubitak vremena. Pogotovo rasprave s “blogašima”

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Ja ne znam o ćemu vi ljudi ovdje raspravljate, ovaj rast ima samo jedan razlog… Blogy diže cijenu u nadi da će tako povećati cijenu u dokapitalizaciji… rezoniranje mu je na razini da država neće raditi dokap po 20kn dok je cijena na burzi mnogostruko veća…

Što je po meni čak i ok, čovjek se trudi i treba mu odati priznanje, uostalom troši svoje novce…

Mene više brine tko bi potencijalno mogao sudjelovati u dokapitalizaciji po cijeni >10kn, ukoliko moj OMF bude sudjelovao, majke mi, ako neću istog trena se preseliti u neki koji nije upisao dionice…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Ja ne znam o ćemu vi ljudi ovdje raspravljate, ovaj rast ima samo jedan razlog… Blogy diže cijenu u nadi da će tako povećati cijenu u dokapitalizaciji… rezoniranje mu je na razini da država neće raditi dokap po 20kn dok je cijena na burzi mnogostruko veća…

Što je po meni čak i ok, čovjek se trudi i treba mu odati priznanje, uostalom troši svoje novce…

Mene više brine tko bi potencijalno mogao sudjelovati u dokapitalizaciji po cijeni >10kn, ukoliko moj OMF bude sudjelovao, majke mi, ako neću istog trena se preseliti u neki koji nije upisao dionice…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

@Vikend

Ni ne mora te biti briga šta ja pišem,naprotiv,ali sam napisao što mislim i ponovno ću.Znam da je tebi vjerojatno teško shvatiti da je ovo forum i da se može više manje sve pisati dok je u granicama pristojnosti.Sviđalo se tebi to ili ne.

"Only dead fish swim with the stream"

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

@alias ali ti si rekao sta si imao za reci jedno 500 puta. Cemu ponavljati isto? To vise nije ucenje nekoga nego agresivno nagovaranje. Jel ti to kuzis ili ne?
Brate, ja ti zelim da zaradis i na losoj kupnji. Reci svoje misljenje..ali nemoj 500 puta. Jer to onda granici sa opsesijom.
Pogledajte komentare na ovoj temi…nitko nw velica Đuru, ali nitko…i onda pogledajte tko redovito dolazi. Pitaj moderatora koliko komentara tu brise…ali samo iz jednog razloga – pljuvanja i ismijavanja. Ali iz cistog mira…bez da je itko uzdizao dionicu.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Meni je baš zanimljivo što Alias piše.
Piši i dalje.

"Only dead fish swim with the stream"

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

@alias 90% tvojih komentara je negativno…to je problem. Ne znam kak da vam to objasnim.
Decki…sto vi budete vise pisali i izvrtali, to cu ja vise provicirat…vidjet cemo tko ce dulje

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

@vikend

90% alias-ovih komentara je nagativno samo na ovoj temi, na ostalim temama su pozitivni 🙂

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close