BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što god sam kupio u prošlih god dana pada, redom:
AUHR
BCIN
BLJE
IPKK
THNK
ZVZD

da ja još dodam svoje:
TUHO
JDOS
ATGR
ADPL
SNHO
ERNT
SNBA

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)[/color]

moze jedno pitanje, trebao bi konkretan odg. Koje obveznice kupiti u slucaju disperzije portfelja?, mislim na RH obveznice koje se nude na trzistu

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)[/color]

@ivanoreskovic

S obzirom koliko vam je mirovinski fond izložen, mislim da ne biste više trebali riskirati sa RH obveznicama, tako ja razmišljam.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)[/color]

Cisto gledam ako je veci povrat nego na kunskoj stednji….a dio mi mora tamo biti.

Volio bi da mi netko da konkretan odgovor ko ima iskustva u tome?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)[/color]

pale su ti cijene u zadnjih 2-3 tjedna, kunska 17 trenutno nije loša

ali ne srljaj i prati što se događa sa ZIBOR-om

a HNB sutra pumpa novu likvidnost u sustav

www.lociraj-popust.com

Da, moraju zbog konverzije, to mi je jasno. Koliki je kuponski prinos?, i kolika je cjena te obveznice koju preporucujes?

Još 4 dana radi burza u ovoj godini, stigne se još dobro razmisliti o kupnji ili prodaji.

Danas i 28.12. kupuje se bez poreza.


Danas i 28.12. kupuje se bez poreza.

A što je sa 29,30?

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Kolega, zaboravili ste na vrijeme namire.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: TOZ (Tvornica olovaka Zagreb)[/color]

Ovo što sam ja čuo su tračevi od radnika koji su radili/rade u TOZ-u, nešto od toga je istina.

Navodno je stečajni upravitelj ili uprava TOZ-a angažirala neku agenciju (neznam ime agencije, znam adresu: Frankopanska 11) da im vodi neke račune ili poslove(nitko nezna točno reči šta) samo se zna da si je ta agencija prvo sebi isplatila naknadu od 1 milijon kuna prije nego što je radnicima isplatila zadnje plače i godišnji odmor.
Navodno u skladištu imaju robe za 2,5 milijona kuna koje navodno stečajni upravitelj neda da se proda i da se namire barem bivši radnici od toga.
U TOZ-u postoje neki” kodirektori”(“prokulista”) ali na papiru nisu ništa(tako tračaju radnici), i onda su ti “kodirektori” otvarali firme na rodbinu i fakturilari račune (za zrak) TOZ-u koji je to sve uredno plačao (otud gubitak) i nije mi jasno kako nijednoj državnoj agenciji to nije bilo sumljivo(tipa porezna).
I još su ti “kodirektori” muljali i prodavali strojeve ispod cjene na crno i lovu stavljali sebi u đep, prostore koje su iznajmili su naplačivali jedan dio na crno i lovu stavljali sebi u đep.
I sad ti “kodirektori” imaju u planu kupit brend TOZ-a i preostale strojeve za neke sitne pare i preselit strojeve kod sebe u garažu ili hale i nastavit proizvodnju na svoje ime i da zarada ide njima ( kao hoče spasit fimu kao da budu spasitelji firme ono sačuvali su proizvodnju (a nisu radnicima isplatili otpremnine i pokrali su dioničare)).
I navodno je u planu da zemjište TOZ-a stoji prazno i neiskorišteno kako bi si te razne “agencije” i “čudne firmice” naplačivali naknade( tipa prihod od najma nekretnina je 500 000kn a trošak vođenja papira je 1 000 000kn) da dug raste dok ne prođe vrijednost zemljišta onda se zemljište proda naplate se “agencije” i “čudne firmice” i nešto sitno vjerovnicima a nas dioničare ko j******.
Blizu TOZ-a ti se nalaz bivša tvornica TEP koja je imala sličnu sudbinu i sad to zemjište stoji prazno i zapušteno propada(nešto sitno je iznajmljeno).

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: TOZ (Tvornica olovaka Zagreb)[/color]

Frankopanska 11 – Agencija za osiguranje radničkih potraživanja u slučaju stečaja poslodavca

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close