BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ ambijent
Konzervativna desnica nikako nije novi, svježi politički establišment.
Netko kome se po glavi previše vrzma vjera i nacija teško da može razmišljati o ekonomiji na pravi i konstruktivni način.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Dlkv – 14,50 kn

Ingra – 2,58 kn

Thnk – 380 kn

Vdkt – 245 kn

Hdel – 21 kn

Igh – 135 kn

ne zna se koja je dionica podcijenjenija , samo vi bjezite od gradevine , kupujte dionice kad ih nitko nece !

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

@ maratonac
i opet će bit hrpetina onih koji će se uključit tek nakod odrađenog velikog rasta….to je uvijek tako…psi laju, karavana prolazi…

u jedno si upravu al ja nikad nisam kupovao prema novinskim člancima ili rekla kazala.Pratio sam dopise koja se šalju na zse i čitao izvješća.
Obećavali su nam brda i doline.U izvješću piše da imaju ugovoreni poslava za ovu tj. mislim 2013 i 2014 1,8 mlrd kn.Cijena na burzi bila je 125 kn i dok se netko mjesec dana iskrcavao mi smo ovčice kupovale u nadi de nas čeka bolja budućnost i kad ono ŠOK.Dolazi blokada firme!!!!!
Znaći da je netko imao povlaštene informacije i da se iskrcavao mjesec dana ,a nas ovčice pumpali lažnim podacima.
I SAD NIKOM NIŠTA….al to nisu povlaštene informacije??????

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Kakvu reakciju tržišta očekujete sutra?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Nebitno. Najmanje nam opet treba neodrživi rast pa strmoglavljenje natrag.
Ali mi se čini, barem prema najavljenom načinu upravljanja da je pred nama promjena poslovne paradigme. NA BOLJE!
Od danas za dvije godine, vjerujem (nadam se) da ćemo se sa sjetom sjećati ovih cijena. A nove cijene će imati pokriće u fundamentima. [emo_smijesak]

La vita e bella!

Jedna zanimljivost.

EU uspostavlja uniju trzista kapitala do 2019. kako bi se povecalo trgovanje dionicama.


Jedna zanimljivost.

EU uspostavlja uniju trzista kapitala do 2019. kako bi se povecalo trgovanje dionicama.

E, to bi bio posao…

http://www.ijf.hr/hr/korisne-informacije/pojmovnik-javnih-financija/15/porez-na-dobit/297/oporezivanje-kapitalnih-dobitaka/299/

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]


@ Meg reci mu ti!!!

@ S 400 ja mislim da je burza nista drugo nego ocjena dojma neke tvrtke u danom trenu. Ako je dojam većine dobar raste i to je to. Zasad sam uspjevao pogoditi unaprijed kretanje, iako nekad i pogrjesim. Ovo mi je jako zabavno i zapravo neiscrpno zanimljivo jer je nedokucivo zasto neko u 8 kupi po 2,3 a onda u podne manicno proda po 2 kn i slično. Ne bi ulozio bas veliki novac ali sam dosada u pristojnom plusu. Uz to ponekad prodam dionicu i kad nesmiljeno raste jer se naprosto vidi kad će se strmoglaviti.

Ajd ti nama reci koliko si tisuća kuna u plusu, pa da se radujemo sa tobom. Znam neke koji su u plusu 1-2 tisuće kuna u zadnjih 6-7 godina trgovanja. Ne kažem da to nije nešto, ali mislim da takvi koji trguju sa nekoliko tisuća kuna i pametuju investitorima koji trguju sa 50-100 tisuća kuna i zarađuju ili gube desetke tisuća, nije baš umjesno.

neće uvijek biti ovako.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Dragi Meg, prvo sam ulozio 4000 pa max 19 000. Bilo tebi umjesno ili ne po meni nije vazna kolicina 0 nego sto s njima radis. Uspio sam predvidjet trend sa KSST, INGROM i zeznuo se na JDTC-zasada. Jos sam nest vrtio VART i malo Riviera Hoteli. Ne znam da imam 1 000 000kn a ti 10 000 a da ti zaradis a ja ne i sto je tu neumjesno?

Najveći dobitak mi je donio KSST kad sam kupio dionicu po 290 i prodao po 580, više sam nego zadovoljan zaradom i ne iznosi tisucu-dvi kuna nego najmanje troduplo vise, koliko ne bi o tome.

Ja nikog na nista ne nagovaram

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Svi dioničari koji žele da ih zastupam pred opcinskim Sudom u sporu za naknadu štete koji ce se voditi protiv veinskog vlasnika i ujedno i nadzornika društva, te pravnog sljednika i HFP i AUDIO-a , CERP i DUUDI neka mi se slobodno jave na kressho@yahoo.com
Zastupanje je besplatno, provizija u slučaju pobjede na sudu koju očekujemo po dogovoru. Dolaze u obzir samo dioničari koji su nasamareni, ne i kupci od prije ala 15 ili 30 dana

Nadripisarstvo

Članak 310.

(1) Tko se neovlašteno bavi pružanjem pravne pomoći,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.

(2) Kaznom iz stavka 1. ovoga članka kaznit će se tko drugom neovlašteno pruži pravnu pomoć za unaprijed dogovorenu ili nakon toga primljenu nagradu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close