BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Vi ljudi koji prodajete, maknite sve naloge do 3.50 i vidjet ćete da ćemo već od sutra početi trgovati oko 4.00.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

Evo nakon duze vremena grickanja skupio sam koliko sam mialio.
opet in u blje.
razlog….ocekivanje izvtsnog fi.
lp

A BALVANA!!! :) :) :)

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

BearG
gdje ih ocekujes ?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

Moje misljenje je da FI nece razocarati, naprotiv, ocekujem vrlo dobre poslovne rezultate i nastavak istog trenda u buducim FI.
Tek sad dolazi branje vrhnja nakon silnih ulaganja i Mercatora.
Zivjeli!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VART (Varteks d.d.)[/color]

kontaktirao sam osobom koja je u CERP-u informirana za dodjelu dionica Varteksa HRVI. dobili su 14124 dionice, koje je raspoređeno na 70-ak HRVI. pravo na prodaju će imati otprilike za najmanje mjesec dana možda i duže. izračunavajući svaki od navedenih HRVI dobio je cca 200 kom. na slijedećem upravnom vijeću(za mjesec dana) će biti ponovno odluka da li će dodjelivat ili ne. još jedna bitna informacije je da se najvjerovatnije neće prodati sve dionice Varteksa koju posjeduje CERP.

citam izvjesca I ne znam sto reci,[emo_vrtimise] prva pomisao HIROSIMA[emo_palacd]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]



Nema nažalost ništa od rasta s ovolikim brojem dionica još jednom ponavljam, gledam kako dignu ove propale firme po 100% s parstotisuća kuna, a mi usprkos odličnim vijestima skoro na ATL.

To ćemo još vidjeti, nije nikad previše dionica ako su atraktivne, a ova mi se čini baš takvom.
[/quote]koliki su vam ulazi ako nije tajna ? 3-4 godine ponavljate isto ..firma je svasta prosla za to vrijeme

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Prosjek 35 kn

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Prosjek 2.80 kn.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Prosjek 15kn

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Ajmo karte na sunce, koliki su vam prosjeci?

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

3,80

New Report

Close