BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nikudnikam, pad samo takav! spašavaj se tko može!!
c/p s vaseg linka:

Dow Jones ojačao je 2 boda, ili 0,02 posto, na 16.945 bodova, a Nasdaq indeks 0,04 posto, na 4.338 bodova. S&P 500 oslabio je, pak, 0,02 posto, na 1.950 bodova.
Nakon četiri dana neprestanog dosezanja novih rekordnih razina, S&P 500 jučer je blago pao, pri čemu je na vrijednosti izgubilo šest od 10 sektora tog indeksa. Najviše su, 0,3 posto, skliznule cijene dionica u uslužnom sektoru.

Ako tko može pomoći bio bih zahvalan.

Radi se o branitelju koji je dobio dionice od države. Konkretno Belje, HUPZ i RIZO. Obzirom da su im dodijeljivali po nominalnoj vrijednosti koja je u ovom slučaju veća od tržišne (osim za HUPZ) lik me uvjerava kako će mu država ponuditi otkup po nominali jer on ima na to pravo!

Onda smo se okladili po 100 eura, pa me sad zanima tko je dobio okladu?

@torpedo
Ha, ha, kakva nominala bedastoće,zato naša draga država i dijeli udjele po nominali a konkretno trenutno se može izvući 30-tak posto! Žalosno ali istinito!

Vani se sve crveni već nekoliko dana. A danas i Crobex nakon skoro desetak dana.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

http://www.delo.si/gospodarstvo/podjetja/denar-za-mercator-ze-na-racunih-prodajalcev.html

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Evo došla je i dugo očekivana sezona godišnjih odmora 7 i 8 mjesec a burza već i onako u komi bez kupaca. Sad do 9 mjeseca samo lagana rasprodaja i daljnji pad na svim dionicama. Onda pomalo dolazi novogodišnje mrtvilo, znači do početka proljeća treba zaboraviti na burzu i nepotrebni stres.Link: Vaš link … A sad lagano na more….ugodni vam godišnji odmori.[emo_smijesak]

ADRS +6%
ATPL +3%

ajd da me barem jednom nešto lijepo dočeka na gledalici 😉

ok, ZVCV ne smijem zaboraviti 😉

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)[/color]

Dragi moji Trolici koji su me molestali zadnjih tjedana na ovom forumu: nakupovao sam se bas lijepo po 1250 i bas je dobar osjecaj gledati podebljani portfelj 🙂 lupajte i dalje minuse i “rasturite me u tri recenice ” eh eh ali kao sto kaze ona poznata ” …laju a karavane prolaze ”

Ostalim pozitivnim osobama porucujem da se samo i dalje drze onih srvari o kojima sam vec par puta pisao u svojim postovima.

Bye bye

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)[/color]

1282-5 ako cemo bas u kunu, jer trolici se vezu za takve stvari umjesto za poantu posta…

Mislim da će ovo mnogima koristiti, pogotovo onima koji misle da će se knjigovodstvena vrijednost promjeniti jer se promijenila nominala, onima koji misle da se cijene BLJE i VPIK moraju susresti jer im je nominala ista, onima koji misle da “ovo” sigurno mora narasti jer je puno palo, onima koji misle da je super uložiti sve u jednu dionicu jer je naaaaaajbolja, onima koji misle da je nešto prenapuhano samo zato jer je poraslo 100%, onima koji savjet ne traže niti ga daju, onima koji love this game, onima koji misle da za KORF nije dobro da se spaja u RIVP jer će sada doći “gomila” dionica, a i onima koji ništa ne misle!

BESPLATNI online tečaj, osnove investiranja:

Stocks and Bonds: Risks and Returns

P.S. Nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica nego nagovor na obrazovanje i naodgovorno ponašanje sa svojim novcem i budućnosću.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VART (Varteks d.d.)[/color]

Uzmite za primjer LPLH. Kako je špekulant mogao zaraditi rastom od 40 na 160. Svaki je izašao vjerojatno na 60, maksimalno na 80. Onaj tko je dugoročno je vjerojatno još unutra što znači da mu je dionica porasla 5 puta. Dugoročni uvijek pobjeđuje.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VART (Varteks d.d.)[/color]


Uzmite za primjer LPLH. Kako je špekulant mogao zaraditi rastom od 40 na 160. Svaki je izašao vjerojatno na 60, maksimalno na 80. Onaj tko je dugoročno je vjerojatno još unutra što znači da mu je dionica porasla 5 puta. Dugoročni uvijek pobjeđuje.

@ kresoje
Naročito su pobijedili oni dugoročni koji su ušli krajem 2007. god. ili početkom 2008. godine.
Istina je da više zarade oni koji češće trguju, pomalo grickaju kolač, ali su tu uvijek negdje oko aktualne cijene dionice.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close