BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)[/color]

Hvala na odgovoru.. Te cifre u banci možemo samo sanjat 🙂 I ja ću još dokupit sigurno, očekujem neki cash idućeg tjedna.. Bila bi šteta propustit ovakvu priliku.. Pozdrav

Ponovno napeto u Ukrajini: Vaš link …[emo_palacd]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Budući da “svekoliku” forumsku javnost zanima ova minirasprodaja, red je da vas obavijestim da sam ja prodao nešto manje od 25 000 kom. Žao mi je, no hitno su mi potrebna ova sredstva za važan projekt obiteljske naravi. Sa prosjekom od 2,98 nisam puno izgubio iako mi je izuzetno žao. Mislim da je Ingra za strpljive ulagače dobar pogodak. Nadam se vratiti u ove količine za cca 6-8 mjeseci. Pozdrav svim forumašima Ingrinog topića. Pratit ću vas povremeno. Želim vam sreću u poslovnom i privatnom životu-iskreno.

Počinje otvoreni rat u Ukrajini lagano a tek će dobiti na težini u narednim danima.Što to znači za dionice i svijetske burze ne treba previše razmišljanja. Uz do sada veliku svijetsku financijsku krizu sad još i rat totalno destabilizira dionice. U narednim danima moguća je veća panika na burzama i pad cijena dionica od -20% do -50%. Ja sam osobno skoro sve rasprodala osim nelikviduša koje ne mogu jer nema dovoljno kupnje.Vaš link …[emo_palacd]

HT-R-A –3,26 % 5.981.443,18 kn

ERNT-R-A –0,7 % 1.299.401,14 kn

PODR-R-A –1,75 % 819.446,31 kn

ADPL-R-A –2,07 % 782.869,33 kn

DDJH-R-A –4,89 % 308.199,16 kn

ATPL-R-A –3,75 % 289.374,50 kn

PTKM-R-A –9,09 % 260.446,65 kn

KOEI-R-A –2,05 % 212.620,08 kn

VPIK-R-A –7,36 % 67.495,83 kn

INGR-R-A –3,88 % 57.160,42 kn

IPKK-R-A –9,66 % 39.126,93 kn

BLJE-R-A –5,45 % 35.970,98 kn

Sve crveno, smak svita [emo_ljut]

Zagrebačka burza najbolja u središnjoj i istočnoj Europi.

http://teletekst.hrt.hr/?str=205-01

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]

Dečki dragi, dobili ste / kupili / moje dionice …koje sam prodala,
jer je zdravstvo u krizi …..a dobavljači pritišću na sve strane..
Nemojte pričati gluposti, jer sam upravo ja, kao dioničar bila
najvjernija i najviše zagovarala ovu dionicu unatrag 5 godina…!

A sada sam se uvjerila u čistu istinu na ZSE.. a ona je slijedeća:

Na burzi rade majstori koji skupljaju dionice / pakete / od po par stotina .- do par tisuća nije bitno čega… kad skupe dovoljan broj
papirića u masi cca 500- 2.000.000 kuna , ovisno od dionici i
prometu koji se može očekivati…. tada majstori rade svoj posao,
na način- da je podižu uz dobre vijesti….

Nema to blage veze s nikakvim stanje dionice, već isključivo sentiment
koji broker koji brine o dionici, održava na burzi putem
ovog foruma i par svojih tvrtki / prebacivanje iz skrbničkih računa,
na ostale i povrat natrag kad treba dići / spustiti dionicu /….

Manite se lopovluka… Vi niste nikakvi investitori , nego burzovni mešetari / NAJGORA VRSTA / koji u sprezi s novinarstvom i politikanstvom jednostavno manipulirate tržištem…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: THNK (Tehnika d.d.)[/color]

Tu Vam je i djelomičan odgovor na pad Crobexa….
Tko su najveći – MALI DIONIČARI ZSE koji su još preostali ???

Za ZDRAVSTVO !!!… I oni su sada srušili Crobex, jer je situacija u
zdravstvu očajna i svi spašavaju svoje tvrtke….. o.k.???
Vi ste potrošili cijelu silu analiza i raznih statističkih stranja ,
da objasnite ono što mala djeca znaju…jer je situacija jasnija, kad
se pogleda struktura malih investitora..i usporedi sa ciklusom
dramaturgije u zdrastvu !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Počinje otvoreni rat u Ukrajini lagano a tek će dobiti na težini u narednim danima.Što to znači za dionice i svijetske burze ne treba previše razmišljanja. Uz do sada veliku svijetsku financijsku krizu sad još i rat totalno destabilizira dionice. U narednim danima moguća je veća panika na burzama i pad cijena dionica od -20% do -50%. Ja sam osobno skoro sve rasprodala osim nelikviduša koje ne mogu jer nema dovoljno kupnje.Vaš link …[emo_palacd]

S geopolitičkog stajališta, rat u Ukrajini nije za očekivati. Nemire i stalnu nestabilnost da, ali vojnu reakciju ne. Interes Rusije nije podijeliti Ukrajinu niti pripojiti istočni dio sebi, jer bi u tom slučaju – nazovimo to – Zapadna Ukrajina odmah pristupila NATO savezu i EU, a Rusiji nikako nije interes imati saveznike tik uz svoju granicu.

Iz ovog sukoba treba iskristalizirati jednu stvar – Rusija ponovno stupa na scenu velikih, postaje važan igrač na međunarodnoj pozornici kao što je nekada bila. Koristi labavost Zapada u traženju adekvatnog rješenja na ove nemire i gradi svoj status oponenta zapadnoj hegemoniji.

Naravno, rasplet situacije nije moguće predvidjeti sa stopostotnom sigurnošću, ali ovo je stav suvremene geopolitike.

Dali bar netko od dioničara trguje preko brokera Hrvatske Poštanske banke, HPB-a sa inostranstvom? Primjetio sam zadnjih dana nagli rast dionice Makstila sa 50 na skoro 80 denara ili još malo i skok od 100%. Nisam pratio druge dionice u Makedoniji ali ovo odlično izgleda, očito glad za čelikom dali zbog rata u Ukrajini ili nešto drugo uglavnom plus.[emo_palacg]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Ista Vam je ekipa i na Ingri i na Dalekovodu. Trenutno pumpaju Ingru pa će poslije isteka uplate za dokap Dalekovoda zaradom od prodaje Ingre pumpati Dalekovod. I tako u krug sa par “fritula” od dionica gdje se to još uvijek može jer veliki “spavaju zimski san” već godinama na tim dionicama pa su pogodne za zavrtiti. Naivaca nikada ne nedostaje iako je većina ostvarenog prometa na njima između samih igrača ali se svejedno uhvati.

Wall Street u padu kao i eu burze: Vaš link …[/url] A kod nas predstoji bankrot: Vaš link … I još kao šlag na tortu dolazi ljeto i godišnji odmori pad dionica je zagarantiran.

New Report

Close