BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Prema informacijama ljudi koji imaju utjecaja u staklenicima planira se ulazak MBM d.o.o. kao strateškog partnera koji već sada ima u najam dio staklenika u kojima proizvodi cvijeće, plan je da MBM kupi tvrtku i zadrži proizvodnju što i ima smisla njemu a dio zemljišta koje je turističke namjene proda Agrokoru.
Također zemljište koje je i prema namjeni predviđeno za zračnu luku i proda istima.
Detalje površina još nemam ali ovo je scenario kojim bi jedan MBM za manje od milijun eura dobio cijelu tvrtku i samom prodajom zemljišta aerodromu bi veliki dio cijene privatizacije pokrio (ispod 500kn po dionici).
Ako pak odluči platiti fer vrijednost od same prodaje zemljišta Agrokoru i Zračnoj pokriva sve troškove i ostaju mu svi staklenici u vlasništvu.
Ovime svi sretni i najvažnije radnici nastavljaju proizvoditi cvijeće…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Prema informacijama ljudi koji imaju utjecaja u staklenicima planira se ulazak MBM d.o.o. kao strateškog partnera koji već sada ima u najam dio staklenika u kojima proizvodi cvijeće, plan je da MBM kupi tvrtku i zadrži proizvodnju što i ima smisla njemu a dio zemljišta koje je turističke namjene proda Agrokoru.
Također zemljište koje je i prema namjeni predviđeno za zračnu luku i proda istima.
Detalje površina još nemam ali ovo je scenario kojim bi jedan MBM za manje od milijun eura dobio cijelu tvrtku i samom prodajom zemljišta aerodromu bi veliki dio cijene privatizacije pokrio (ispod 500kn po dionici).
Ako pak odluči platiti fer vrijednost od same prodaje zemljišta Agrokoru i Zračnoj pokriva sve troškove i ostaju mu svi staklenici u vlasništvu.
Ovime svi sretni i najvažnije radnici nastavljaju proizvoditi cvijeće…

Daj izmisli nešto bolje, ovo ne pije vodu. Država će pokloniti zemljište jednom doo-u da ga on onda proda državnoj ZL. [emo_zloban] koji bi to ministar potpisao taj si kupuje kartu za Remetinec na duže vrijeme.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Prema informacijama ljudi koji imaju utjecaja u staklenicima planira se ulazak MBM d.o.o. kao strateškog partnera koji već sada ima u najam dio staklenika u kojima proizvodi cvijeće, plan je da MBM kupi tvrtku i zadrži proizvodnju što i ima smisla njemu a dio zemljišta koje je turističke namjene proda Agrokoru.
Također zemljište koje je i prema namjeni predviđeno za zračnu luku i proda istima.
Detalje površina još nemam ali ovo je scenario kojim bi jedan MBM za manje od milijun eura dobio cijelu tvrtku i samom prodajom zemljišta aerodromu bi veliki dio cijene privatizacije pokrio (ispod 500kn po dionici).
Ako pak odluči platiti fer vrijednost od same prodaje zemljišta Agrokoru i Zračnoj pokriva sve troškove i ostaju mu svi staklenici u vlasništvu.
Ovime svi sretni i najvažnije radnici nastavljaju proizvoditi cvijeće…

pokusava se pobjec na sve strane ali neide..

Ništa dobro pred nama u ovakvim krizama dionice uvijek prve padaju.
ZVONI NA UZBUNU ‘Stanje na istočnoj granici Ukrajine sve je eksplozivnije. Rat je sve izgledniji: Vaš link …[/url]

Neće država pokloniti nikome već prodati onome tko planira zadržati proizvodnju i zaposlene. Naravno ako se ne umješa netko treći…onda za dioničare bolje.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

Kad ste već optimisti da vam nešto kažem. Firma je u problemima sa likvidnosti, neke banke im ne daju više kredite. Imaju problema sa plačanjem sirovina i dobavljaća a sve radi isplate dividende pod moraš jer bi jadni direktori izgubili dionice. Drugo neka netko pošalje pismo zašto isporuka Mitsubishiju kasni od strane AD plastika toliko da je zaustavljena proizvodna traka Mitsubishi Motorsa u Rusiji. Vjerujem da će uprava imati odgovore ako već nisu imali japancima neki dan. Mislim da bi trebali o tome obavjestiti dioničare na ZSE ako vec javljaju da su kupili dionice u vrijednosti jedne Dacie s opremom.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]


Kad ste već optimisti da vam nešto kažem. Firma je u problemima sa likvidnosti, neke banke im ne daju više kredite. Imaju problema sa plačanjem sirovina i dobavljaća a sve radi isplate dividende pod moraš jer bi jadni direktori izgubili dionice. Drugo neka netko pošalje pismo zašto isporuka Mitsubishiju kasni od strane AD plastika toliko da je zaustavljena proizvodna traka Mitsubishi Motorsa u Rusiji. Vjerujem da će uprava imati odgovore ako već nisu imali japancima neki dan. Mislim da bi trebali o tome obavjestiti dioničare na ZSE ako vec javljaju da su kupili dionice u vrijednosti jedne Dacie s opremom.

Odkud vam te info?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

pisalo je na oglasnoj ploci:)
Samo neka netko trazi da se očituju ako ga zanima, mene nije previše više sam zapamtio onako uz put.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

Pa možete reći otkud iformacije o zaustavljanju proizvodnih traka Mitsubishi Motorsa u Rusiji zbog AD Plastika. Tražio sam po internetu bilo što o tome, međutim nema ništa. Možda bi bar Mitsubishi nesto o tome objavio kad vec ne bi ADPL…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ADPL (AD Plastik d.d.)[/color]

Kad ste već optimisti da vam nešto kažem. Firma je u problemima sa likvidnosti, neke banke im ne daju više kredite. Imaju problema sa plačanjem sirovina i dobavljaća a sve radi isplate dividende pod moraš jer bi jadni direktori izgubili dionice. Drugo neka netko pošalje pismo zašto isporuka Mitsubishiju kasni od strane AD plastika toliko da je zaustavljena proizvodna traka Mitsubishi Motorsa u Rusiji. Vjerujem da će uprava imati odgovore ako već nisu imali japancima neki dan. Mislim da bi trebali o tome obavjestiti dioničare na ZSE ako vec javljaju da su kupili dionice u vrijednosti jedne Dacie s opremom.

Kao što nema na oglasnoj ploci ono sto laprdas tako nemas niti ovo.

Daj ne spammaj.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)[/color]



ovo je jedini pad s konkretnijom količinom ovih dana…

Kakav pad? Koja količina?
Pa ja sam mali dioničar, a imam par tisuća komada ove dionice. Kaj je uopće promet od 200-300 tisuća kuna?
[/quote]
Kolega maratonac koliku cijenu očekivate u privatizaciji kad imate par tisuća komada?? Hvala
Ja imam cca 700 komada..

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)[/color]

@ brux

Očekujem >200 kn, a koliko će biti…to ćemo tek vidjeti. Vjerujem da je ova cijena itekako još uvijek povoljna za kupnju.
I sam sam na okidaču da uzmem još barem 500-1000 komada što bi u slučaju cijene od preko 200 kn bio itekako dobar rast od kojih 30-40%. U kojoj banci to možeš dobiti?!

New Report

Close