BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pred građevinarima sve teži dani dosza njih neće izbjeći stečaj: Vaš link …Što je najgore i ovako loša situacija ima tendenciju daljnjeg pogoršanja i pada cijena dionica. Naročito se treba paziti IGH, Dalekovoda, Ingre, Tehnike. Hidroelektre i Diokija u stečaju jer iz ovih dionica ulgači bježe glavom bez obzira na gubitak po dionici znajuči da če biti samo još teže i gore.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

U Dalekovodu je do 1990 radilo cca 500 BOŠNJAKA skoro svi iz okolice Bosanskog Novog koliko su ti radnici dobili dionica a cjeli radni vjek su proveli u dalekovodu TI BOSANCI su stvarali dalekovod , u firmi radi dobar dio mladi inžinjera mlade djevojke školovane ljepe ko manekenke koliko dionica su dobili ti mladi kadrovi NIŠTA a netko tko je u mutnim prijateljstvima dobiva ĐABE brdo dionica i pola tih nije unovčio samo zato jer je mislio da će im vrijednost drastično rasti sada se pojavljuje ko BOGEC i sada ga treba žaliti

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Neću navesti nićije ime da se ne naljuti navesti ću svoj primjer a po mom primjeru svi su bili isti. ESOP DVA 455 dionica uplaćeno šest posto vrijednosti po nominalnoj vrijednosti 100 kuna. Dionice su otplaćene od profita firme a tih šest posto ućešća koje sam platio dobio sam natrag u tri godine dividende Znaći 455 dionica ne košta me ništa a kao primjer navesti ću da je apartman na pagu koštao kao vrijednost 300 dionica i dobar dio radnika su na taj naćin i kupili tamo, šta je sa onima koji su imali deset tisuća dionica ili nekoliko puta po deset tisuća a isu ništa uložili šta je sa PRVOMAJSKIM DIONICAMA a svi znaju zašto nose naziv prvomajske, svi ispod razine poslovodje išli su u rat na prvu liniju a poslovođe i viši dobivali su pakete od nekoliko tisuća DIONICA dok smo mi u rovovima spavali na minus 18. šta ti misle da se istina nikad neće saznati JEDNOM SU ME UŠUTILI ZBOG TOGA

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Da je sve bilo TRANSPARENTNO, dionice koje je firma kupila od države a plaćene su iz profita firme. ZNAĆI. profit firme stvarali su svi zaposleni i po nekoj logici svi zaposleni imali su pravo na dionice. U ćemu je onda kvaka ? trebalo je napraviti tablicu , za toliko godina u dalekovodu imaš pravo po dvje kune kupiti cca x dionica, tako bi svi dobili ista prava za kupnju dionica a kako je to u stvari teklo 120 ljudi dobilo je prvomajske dionice nećija je zasluga bila da je svome……. kosio travu i ovaj ga je nagradio dionicama, kvaka je bila još u jednome nekima je rečeno da za dionice moraju dati polog u vidu stana ili kuće ako projekt propadne ovi ostaju bez stana iz tog razloga većina radnika je odustala ALI NEKIMA je rečeno da nema nikakve hipoteke i da mogu pisati koliko hoće takvi su postali tajkuni, ista firma jedni bogataši drui sirotinja

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Dva radnika u DALEKOVODU rade cjeli radni vijek kod istog šefa na dva indentićno ista stroja. Obojica odlaze u mirovinu, jedan kao milioner drugi kao siromak, žalosno ali istinito, Duvnjak veli da privatizacija ne zastarijeva ali ajmo nešto ljudski priznati dali onaj tko nije jamio manje vrijedi od onog tko je postao tajkun , ali da je ovaj tajkun bio lumen ok šta ak je ovaj tajkun bio sam podoban a nimalo strućan u svom radu, jedina pravda je da svi završe u dva kvadrata ilovaće

Daj veća slova slabo se vidi.

Da je sve bilo TRANSPARENTNO, dionice koje je firma kupila od države a plaćene su iz profita firme. ZNAĆI. profit firme stvarali su svi zaposleni i po nekoj logici svi zaposleni imali su pravo na dionice. U ćemu je onda kvaka ? trebalo je napraviti tablicu , za toliko godina u dalekovodu imaš pravo po dvje kune kupiti cca x dionica, tako bi svi dobili ista prava za kupnju dionica a kako je to u stvari teklo 120 ljudi dobilo je prvomajske dionice nećija je zasluga bila da je svome……. kosio travu i ovaj ga je nagradio dionicama, kvaka je bila još u jednome nekima je rečeno da za dionice moraju dati polog u vidu stana ili kuće ako projekt propadne ovi ostaju bez stana iz tog razloga većina radnika je odustala ALI NEKIMA je rečeno da nema nikakve hipoteke i da mogu pisati koliko hoće takvi su postali tajkuni, ista firma jedni bogataši drui sirotinja

Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Cijene dionica i dalje klize prema dnu na ovim ljetnim vrućinama sve se topi.Vaš link …Kupaca nema i pitanje je dali će burza krenuti u proljeće 2014 godine. Do tada rasprodati sve dionice i novac na orečenje nije baš puno ali je više nego minusi na burzi.[emo_bijesan]

I dalje rasprodaja dionica na europskim burzama:Vaš link … Kupci na godišnjima a pozitivnih vijesti nema znači jedino nizbrdo rasprodaja:Vaš link …[emo_palacd]

Centar banka-raspad s time i CEBA-brokeri odlepršali..ali hvala bogu nemam puno keša kod njih ali imam dionice koje su sad na slobodnom tržištu.
Molio bih neku preporuku za brokersku kuću: koja je sigurnija od ove.


Molio bih neku preporuku za brokersku kuću: koja je sigurnija od ove.

– “Prva generacija”.
– ta bi vam trebala biti najsigurnija.
– ove brokerske kuće novijih generacija što se tiće sigurnosti i nisu baš nešto sigurne.

– I love this game.
Pozdrav !

Što se to dešava s našom burzicom, promet sve manji iz dana u dan. Firmice a nekad poznate firme pomalo odlaze u stečaj. Dioničarima ostaje samo totalan gubitak novca jer im ostaju bezvrijedne dionice. Na tržištu nekretnina nije ništa bolje nema kupaca. Stariji se sigurno sjećaju vremena kupovanje njemačkih orlova i čuvanje kod kuće jer nije bilo povjerenja u banke. E sad mi sve izgleda da nažalost ponovo dolaze ta vremena čuvanja novca, ne investiranja, ne zarade nego samo kako najbolje sačuvati svoj keš. Svi po malo bježe s burze i iz dionica na duže vrijeme što vidimo i po prometima opet keš kod kuće na tajnom mjestu sigurniji nego u bankama i dionicama.

New Report

Close