BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… svakim danom će sve skuplje plaćati dionicu Kaštelanskih staklenika…već jučer su se počeli otimati za svaki komad po cijeni manjoj od 420 kuna.[/b]

Ovaj lose ustimani orkestar(Tehnicke analize, skrivene BULL divergencije, proboji, privatizacija, ulaganja, investiranje, hoteli, plaze, NATO,Carnival,poslovna zona, kvadrat zemlje tisucu kuna,price o vrijednosti dionice 5000,4000,3000,2500…,prodavanjem prica kako je stecaj super solucija u kojem ce zarada biti 200-300% na cijeni od 500 kuna i slicnim bedastocama tipa da su KSST bez dugova a vecina zemlje gradjevinsko,kad pada zazivanjem sto nize cijena ko fol za jeftin dokup, te pljucanje po svima tko se ne samo suprostavi argumentima nego cak i postavi dobronamjeran upit) na ovoj dionici je do sada pogodio da se izrazim alkarskim zargonom u nista. Ne da su losi ulagaci nego su dapace i losi kockari tj. spekulanti. Evo sto doktor pise prije 15 dana,a jucera je zakljucna cijena 376,17(gubitak od cca 10% u 2 tjedna). Doslo je dotle da mali Vakula(prognozer) prijeti PMovima jer sam ja po njegovom shvacanju kriv sto je ubo prstom pa u go-vno. Moji postovi nisu nagovor ni na kupnju,a sacuvaj Boze da su nagovor na prodaju. Sve cinjenice koje sam napisao su javno dostupne i lako ih se da provjerit tko zeli. Imate glavu pa sami odlucite da li Vam ista sluzi za razmisljanje ili drzanje kose.
Davno sam napisao svoje misljenje po pitanju cijene i to samo pod uvjetom da agonija ne potraje predugo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Što se to događa u svijetu sa dionicama u Americi kao da će sutra smak svijeta:Vaš link …U Aziji ništa bolje:Vaš link …A maše europske burze sve to prate i ne vidi se kraj agoniji:Vaš link …

Mene interesira jedna stvar. Je li moguce otic u psihijatra i da te on proglasi neuracunljivim i onda temeljem te neuracunljivosti trazit ponistenje nekih transakcija.Ja mislim da bi dosta kolega volilo ponistit vecinu svojih transakcija/kupnji na ZSE pa me samo interesira je li to moguce izvest na ovaj nacin???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Što svima nama treba govoriti bježanje bikova iz dionica i sa kupnje uopće:Vaš link …Agonija na građevinarima, Diokiju i malim bančicama sve je veće i neizdrživa.

Rasprodaja dionica na svijetskim burzama nastavlja se i ovaj tjedan:Vaš link …, Vaš link …I dalje se treba čuvati dionica građevinara pred stečajem i bez novih poslova IGH, Dalekovod, Ingra, Hidroelektra, Industrogradnja i Dioki.[emo_palacd]


Rasprodaja dionica na svijetskim burzama nastavlja se i ovaj tjedan:Vaš link …, Vaš link …I dalje se treba čuvati dionica građevinara pred stečajem i bez novih poslova IGH, Dalekovod, Ingra, Hidroelektra, Industrogradnja i Dioki.[emo_palacd]

Otkad je Dioki građevinar?


… svakim danom će sve skuplje plaćati dionicu Kaštelanskih staklenika…već jučer su se počeli otimati za svaki komad po cijeni manjoj od 420 kuna.[/b]

Ovaj lose ustimani orkestar(Tehnicke analize, skrivene BULL divergencije, proboji, privatizacija, ulaganja, investiranje, hoteli, plaze,
[/quote]frenki kralju ..lego si na dalekovodu dobrano ali ovdje ga razvaljujes argumentima…[emo_palacg]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


@zmajki

Ma dalekovod sam uzeo za utuzit. Koeficijent 1:16. Meni prihvatljiv rizik.Prosjek oko 115 kuna 1500 komada.Odavno sam pisao da me ne tamo ne interesira cijena dionice i da ne vrijedi i da necu izac ni ako ode u stecaj. Pa ja sam prvi tamo pisao o blokadama racuna i argumentirao isto. Nema veze s ovim si postom fula ceo fuzbal ili se radi o klasicnom lost in translation(nisi me skuzio). A tih 1500 komada je meni bilo 2,5% portfelja na ulasku.Sada je to 0,4% s tendencijom prema 0 hahaha.
Legli su oni koji su ulagali,ja nisam ulagao nego sam se kockao.I drzim da koeficijent 16 nigdje necu dobit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

a sto si navro na ksst toliko?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

frannki

svaka čast na veličini portfelj od cca milju eura nadam se da nije sve u hr dionicama

pepe7

@tomo7
Nesto manje od milju sve u nasim rvackim dionicama,ja sam veliki domoljub.


@zmajki

Ma nisam navro niti malo,trebas me vidit kad navrnem (pogotovo ako je zensko u pitanju). Pisem ono sto jest.A da me ne bi kolege kasnije krivo gledali ako budem kopao motikom po Kastelima bez ijedne dionice,a sve sam im lijepo objasnio. I na dalekovodu sam imao dionice,a pisao ono sto jest i mada mi ne ide u prilog da pada,a tada je cijena bila 115,a danas je koliko ono 20???. A kad spominjes KSST danas predmjevam da bi cijena na zatvaranju mogla na 356.
I na Badelu sam uzeo 2300 komada na 48-49 prosjek s istim ciljem. Cista kocka nista drugo. Ako upali prva liga.Ako ne upali suzu za njima pustit necu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

@Andy

Da mi je vidjeti fundamentalno potcijenjene dionice na kojima si ti zaradio duplo,HT,ADRS,ERNT,KOEI , pa tu su oscilacije +- 10%. Zašto IGH, evo citiram kolegu između ostalog: peljeski most ce se graditi odluka 17.07.2013 bilo sad na vijestima

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close