BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako nakon ovog teksta, ove poruke, štediše ne počnu masovno kupovati realnu imovinu – DIONICE firmi koje dobro posluju onda im treba svu štednju popaliti pa nek se slikaju.[emo_mrgud]

http://hr.seebiz.eu/banke/saxo-bank-stedni-ulozi-vise-nigdje-nisu-sigurni/ar-61034/

Kako ce to pomoci tebi, ti ulazes samo u firme koje lose posluju

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Ako nakon ovog teksta, ove poruke, štediše ne počnu masovno kupovati realnu imovinu – DIONICE firmi koje dobro posluju onda im treba svu štednju popaliti pa nek se slikaju.[emo_mrgud]

http://hr.seebiz.eu/banke/saxo-bank-stedni-ulozi-vise-nigdje-nisu-sigurni/ar-61034/

Kako ce to pomoci tebi, ti ulazes samo u firme koje lose posluju
[/quote]

Nije radi mene….ja to zbog tebe..

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: CROS (Croatia osiguranje d.d.)[/color]

lacoste

broker u fimi mi u telefonskom razgovoru (prije 2 mj) kaže da je njihova projekcija cijene 8 000- 12 000 kn.realno? nekako mi veliki raspon cijene.što ti misliš?

@buda

Nemislim ništa, to je tvoj odabir dali ćeš ih poslušati ili ne,ja bi ipak kad dođe do 8000 kn ,skratio poziciju na pola-50%,a ako bude kojih 100 kn više ,bude,ako ne ,nazovi brokera i reci mu da je pogriješio.[emo_smijeh]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]



Neki kažu da je precijenjena, drugi da je podcijenjena ali svi se slažemo u jednome da dionica ima veliki potencijal za rast.

svaki se balon može napuhati, a još brže ispuhati
milsim da je po fundamentima LKRI najprecjenjenija dionica na ZSE
[/quote]
Moj broker kaže da je to dionica sa najvećim potencijalom rasta, sa velikom perspektivom i da će dobit iz godine u godine enormno rasti i da obavezno kupim dionice LKRI.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]

@upitnik
Ako je tvoj broker rekao da će Lkri rasti i ako većinom svi na ovom forumu kažu isto onda će zaista rasti. Eto i ja sam se dao nagovorit i pridružio sam se kolegi bodulu11 pa kupio u tjedan dana 2500 komada. Lijepe li dobiti danas !

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]



@upitnik

Ako je tvoj broker rekao da će Lkri rasti i ako većinom svi na ovom forumu kažu isto onda će zaista rasti. Eto i ja sam se dao nagovorit i pridružio sam se kolegi bodulu11 pa kupio u tjedan dana 2500 komada. Lijepe li dobiti danas !

U svakom slučaju prije ću vjerovati svome brokeru koji je ujedno i financiski savjetnik već tebi i još trojici četvorici nikova koji su se registrirali prije par dana i već su dovoljno ojačali da svima sole pamet, jada si ti crnoga kupio ti si vjerovatno jedan od onih što su zaglavili u Ingri i sličnim stečajušama dok tako pričaš vidi se da pojma nemaš o dionicama.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]

Neki kažu da je precijenjena, drugi da je podcijenjena ali svi se slažemo u jednome da dionica ima veliki potencijal za rast.

svaki se balon može napuhati, a još brže ispuhati
milsim da je po fundamentima LKRI najprecjenjenija dionica na ZSE

Moj broker kaže da je to dionica sa najvećim potencijalom rasta, sa velikom perspektivom i da će dobit iz godine u godine enormno rasti i da obavezno kupim dionice LKRI.
[/quote]

tko ti je broker – vidoviti Milan??? :))

Šalu na stranu – ovo ima smisla da raste tek kad se napravi pošteni prometni put od LKRI do Europe, ne ovo čudo di puževi prestižu (i još se smiju tome!) vlakove na trenutačnoj pruzi… pa onda još neki logistički centar u blizini… e to bi bio deal… ovako…[emo_beztona]

A random walk down Wall Street...

Danas je dan za žešću rasprodaju i pad cijena dionica, kako jučer u amera tako danas na eu burzama i na našoj burzici.[emo_palacd]Vaš link …Veći pad je za očekivati na građevinarima IGH, Tehnika, Dalekovod, Ingra,Hidroelektra, te pad dionica malih bančica Centar banke i Slatinske banke. Jedino kod Belja se ne očekuje promjena čvrsto je utvrđeno na 75 kuna, niti raste niti pada.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Da li tko zna sta o tracevima o gubitku daljnjih poslova u Norveskoj zbog situacije oko predstecajne nagodbe!?

Ma sama najava dionica po 10 kuna pametnima govori ne kupuj ali svako je kovač svoje sreće.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Svaka firma koja loše posluje ima put koji je uglavnom stereotipan:

1.gubici-postojeći vlasnici su i dalje upravljači
2.nelikvidnost-vlasnici još uvijek upravljaju
3.blokada računa-ulazimo u fazu kada slijedi strmoglavi pad aktivnosti
4.predstećajna nagodba ,a kao posljedica točaka pod 1.2.3.
-to je već trenutak kada upravljači gube pravo na samostalne odluke jer moraju
naći načina da se dodvore vjerovnicima,a istovremeno da imaju obrazloženje za male
dioničate da i oni te odluke potvrde na glavnoj skupštini,jer najčešće predstečajne nagodbe predstavljaju gubitak i upravljačkih i vlasničkih prava,tj.glasanje protiv sebe.što se mora na glavnoj skupštini i potvditi i
75% prisutnih morate uvjeriti da je bolje izgubiti dio nego sve
Cilj predstečajne nagodbe bi trebao biti da se ponudi rješenje koje bi firmi
omogučilo povratak barem na točku 1.ili čak ispred i da jeizgledno da bi tu mogli dugoročno ostati.
INGR je točke 1.2.3 a evo i točke 4 događalo u vremenu od zadnje tri godine pa je ona imala vremena
da sa 100 posklizne na 4.33.

U DLKV se to događalo u kraćem razdoblju pa tu nije bilo vremena da toliki pad.
INGR poklekla dvadeset puta,a DLKV samo šest puta.Mislim da je DLKV pao dosta
i da nebi trebao ići značajnije niže,a da bi INGR trebala gore jer je jako
puno potonula.
Naravno da postoji i opcija tj.
Točka 5.stečaj zbog neuspješne predstečajne nagodbe i naravno potpuni gubitak upravljačkih
i vlasničkih prava,vladavinu vjerovnika i najčešće agoniji i umiranju firme
i prava na naplatu iz stečajne mase za dioničare,a do sada nijedno d.d. u Hrvatskoj iz stečajne mase dioničarima nije uspjelo naplatiti ni jedne kune.

I zato predviđam:INGR ide up kratkoročno,dugoročno …sam bog će znati!!!!!

New Report

Close