BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ost.marina, Martin, Kelemin…

pitanje za moderatore, kako ovi postovi ostaju necenzurirani, odnosno koji su kriteriji budući da su moji redovito cenzurirani? (ako mi i ovaj skinete shvatit ću to kao sarkazam)


A što bi bili cenzurirani živimo u pravnoj državi i svi imamo ista prava na osobno mišljenje. Znači kako ti po svim temama mjesecima drukaš na rast za koji stvarno nema niti najmanjeg uporišta, niti u pozitivnim rezultatima niti u novo dobivenim poslovima. Tako i dečki i curke drukaju na pad ali su puno bliže istini od tvojih navlakačkih postova. I ako te moderatori cenzuriraju dobro rade to je za pohvaliti.[emo_cool]
[/quote]

http://zse.hr/default.aspx?id=44101&index=CROBEX [emo_palacg]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Dolaze crni dani za dionice IGH, Dalekovod, Ingra, Tehnika, Hidroelektra, Industrogradnja, Viadukt itd. dani rasprodaje po niskim cijenama i velika mogućnost da poneki građevinari završe u stečaju. S druge strane možda su ovo posljednji pravi dani za prodaju ovih dionica dok još niste izgubili sve a to je uz novac ono puno važnije vaše zdravlje. link :Vaš link …
Na Wall Streetu ništa bolje :Vaš link …
Rušenje cijena dionica i u eurozoni: Vaš link …

I….Mislim da vi imate malo problema,ali ne sa dionicama

Ovaj tjedan započinje loše i minusima ako se to održi do petka moglo bi tržište dodatno potonuti oko -30 %. Nije ništa bolje niti na svijetskim tržištima:Vaš link …Ništa bolje niti na eu burzama:Vaš link …
Sljedom navedenoga najžešće iskrcavanje očekujem na Diokiju, pa onda standardno građevinari IGH, Ingra, Dalekovod, Hidroelektra,Tehnika, Viadukt itd.[emo_palacd]

Ponavlja se rasprodaja dionica građevinara i prehrambenog sektora. Vaš link …Uz to još i petak bit će gadnih padova i iskrcavanja.[emo_palacd]

Na burzi sve po starom počinje novi oštri pad :http://www.business.hr/burza/ostar-pad-europskih-dionica-predvodjen-bankama I na našoj burzi vrijeme za rasprodaju:http://www.business.hr/burza/zg-burza-investitori-neodlucni-crobex-stagnira%5Bemo_palacd%5D%5B/b%5D

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)[/color]


DLKV će po najavama imati dokap po 100 kn, a trži se po 50 kn…OPTE će po najavama također imati dokap/pretvaranje duga u kapital po 10 kn, a trži se po 8 kn…DLKV radi s gubitkom dok OPTE ima pozitivan EBITDA tj. operativnu dobit…
znam da nisu isti sektor, ali zanimljivo je čisto radi usporedbe jer 1 uložena kn je uvijek 1 uložena kuna bez obzira uložio u građevinara ili telekom

gdje se to točno najavljuje dokap DLKV po 100kn?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)[/color]



DLKV će po najavama imati dokap po 100 kn, a trži se po 50 kn…OPTE će po najavama također imati dokap/pretvaranje duga u kapital po 10 kn, a trži se po 8 kn…DLKV radi s gubitkom dok OPTE ima pozitivan EBITDA tj. operativnu dobit…
znam da nisu isti sektor, ali zanimljivo je čisto radi usporedbe jer 1 uložena kn je uvijek 1 uložena kuna bez obzira uložio u građevinara ili telekom

gdje se to točno najavljuje dokap DLKV po 100kn?
[/quote]

lapsus, trebalo je stajati “10 kn”

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Na američkoj i svijetskim burzama zavladala panika zbog najave rata u Korejama,
po narodnoj tko će koga ako ne svoj svoga. Svi ozbiljniji svijetski ulagači izvlače se van iz dionica pred novu svijetsku krizu , rasprodaju dionice mada su jeftine jer se očekuju daljnji novi veliki padovi a tada biti u dionicama ni dobro.[emo_palacd]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

brise me moderator..matovilka i timunjer bez nervoze….jos koja godina pa cete bit na nuli…pad sa 1000kn na 200 je 80% a koliko je % povratak na 1000kn ???? to vam je valika razlika ,ali valjda ste mladi pa imate vremena [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

http://beta.fool.com/stockriters.com/2013/04/02/return-of-the-shipping-sector/28579/?source=eogyholnk0000001

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]


brise me moderator..matovilka i timunjer bez nervoze….jos koja godina pa cete bit na nuli…pad sa 1000kn na 200 je 80% a koliko je % povratak na 1000kn ???? to vam je valika razlika ,ali valjda ste mladi pa imate vremena [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


samo ti bacaj svoje mantre. Nemaš ti pojma po koliko sam ja kupila. Nije me brige ni po koliko si ti, ali sam se hvališ kao da je to potvrda tvoje pameti.
Možeš li išta napisati a da ne ideš ad homini?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

matovilka@ sunce moje. jesam li ja tebe ista ikad pitao?? nisam ,ako trebas nesto pitaj ako ne ,,setaj.. i prijavi na temi kad dodjes u plus ,,,[emo_plazi][emo_smijesak][emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ako nakon ovog teksta, ove poruke, štediše ne počnu masovno kupovati realnu imovinu – DIONICE firmi koje dobro posluju onda im treba svu štednju popaliti pa nek se slikaju.[emo_mrgud]

http://hr.seebiz.eu/banke/saxo-bank-stedni-ulozi-vise-nigdje-nisu-sigurni/ar-61034/

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close