BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas iskrcavanje i pad cijena na većini dionica ali ne brinite stručnjaci tvrde korekcija i rasprodaja dionice je u biti zdrava za tržište : Vaš link …[emo_smijesak]

Bok ! Neznam pod koju temu da ovo postavim,pa možda je ova najprikladnija! Naime,zanima me ukoliko netko ima nekakvu obavijest u vezi dionice pod nazivom VLBT tj Velebit Zif u likvidaciji ? Znam da Vas vjerojatno vrlo malo ima ovu dionicu i da cu tesko doci do nekekve informacije , ali ukoliko netko nesto zna bio bih mu zahvalan ! Imam nekih 100-njak komada VLBT pa me zanima sto je sa time ??? Nisam već par godina pratio burzu ni obavijesti vezane uz nase dionice pa zato i vučem pitanje iz naftaline ! Hvala

Pred nama su dani stagniranja i rasprodaje dionica. Vaš link …

Danas uz to što je kraj tjedna petak koji i inače bude dan za rasprodaju dionica, na rasprodaju upućuju svijetske i burza u amera :Vaš link …pa i naša :Vaš link …Ovaj pat će negativno djelovati najviše na dionice građevinara koje su duže vrijeme u problemima i koje nemaju niti jedan ugovoreni veći projekt niti na vidiku.[emo_palacd]

Dolaze crni dani za dionice IGH, Dalekovod, Ingra, Tehnika, Hidroelektra, Industrogradnja, Viadukt itd. dani rasprodaje po niskim cijenama i velika mogućnost da poneki građevinari završe u stečaju. S druge strane možda su ovo posljednji pravi dani za prodaju ovih dionica dok još niste izgubili sve a to je uz novac ono puno važnije vaše zdravlje. link :Vaš link …
Na Wall Streetu ništa bolje :Vaš link …
Rušenje cijena dionica i u eurozoni: Vaš link …

Tema DDJH:

E sada, pokušati ću ponovo jer nije mi jasno što sam krivo napisao da mi se miče post.

Je li korisnik Lojtra napisao da je jučer prodao – je.
Da li sugerira da su radnici počeli nakon toliko godina prodavati danas svoje jeftino kupljene dionice – sugerira.
Nije li neobično da se ta navodna rasprodaja vrši baš nakon što je korisnik Lojtra prodao svoje dionice?
Po moderatoru to je sve OK a ako ja ta tri posta povežem u jedan i postavim pitanje da li je to drukanje, onda me se moderira. Zašto?

Jučer rast bez pokrića i hvalospjevi drukera a danas plač, rasprodaja i škrgut zubi. Opet ste nasjeli i opet izgubili no nije to ništa idući tjedan će biti pravo zbrajanje gubitaka. [emo_palacd]

Crobex zadnji put bio na 2000 09.09.2011. Izgleda da neće ni danas probiti tu lijepu okruglu cifru…

Na burzi do kraja tjedna vjerovatno dobitonosne rasprodaje dionica baš kao i na svijetskim burzama. Vaš link … i Vaš link …[emo_palacd]

Danas počinje ringišpil ili blago rečeno katastrofa iskrcavanja, dionice koje su najviše rasle imati će i najveći pad. Standardno i dalje će najviše padati dionice naših građevinara bez poslova i u dugovima do grla kao što su Dalekovod, Ingra, IGH, Tehnika, Hidroelektra, Viadukt, Industrogradnja itd. No najveći pad očekivano bi mogao zadesiti dionicu Diokija, čak možda panična rasprodaja. Ameri očekuju veću korekciju. Vaš link … Azija isto tako.Vaš link … A na europskim burzama korekcija upravo krenula. Vaš link …[emo_palacd]

ost.marina, Martin, Kelemin…

pitanje za moderatore, kako ovi postovi ostaju necenzurirani, odnosno koji su kriteriji budući da su moji redovito cenzurirani? (ako mi i ovaj skinete shvatit ću to kao sarkazam)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


ost.marina, Martin, Kelemin…

pitanje za moderatore, kako ovi postovi ostaju necenzurirani, odnosno koji su kriteriji budući da su moji redovito cenzurirani? (ako mi i ovaj skinete shvatit ću to kao sarkazam)


A što bi bili cenzurirani živimo u pravnoj državi i svi imamo ista prava na osobno mišljenje. Znači kako ti po svim temama mjesecima drukaš na rast za koji stvarno nema niti najmanjeg uporišta, niti u pozitivnim rezultatima niti u novo dobivenim poslovima. Tako i dečki i curke drukaju na pad ali su puno bliže istini od tvojih navlakačkih postova. I ako te moderatori cenzuriraju dobro rade to je za pohvaliti.[emo_cool]

New Report

Close