Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ključna riječ: plastika

Očekuješ potpun oporavak autoindustrije? [undecid]
[/quote]
Ne, ali oni ni nisu važni. Plastika je materijal budućnosti koji ulazi svuda gdje možemo zamisliti ( a i tamo gdje sada još ne možemo zamisliti)

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

kome nije jasno zašto je ht best buy neka pogleda analizu od štovane koleginice brankice
brutalno je dobra [proud]

http://www.kucilooro.webs.com/

Da se nasavim na Conana

Osim vrijedne imovine, BCIN ima i odlično poslovanje. Imaju veliku količinu zadržane dobiti, odličnu cash poziciju. Osim u regiji, posluju dobro i u Turskoj (tamo imaju i firmu) i Iranu. Detalji imaju na temi.

Mislim da bi trebali isplaćivati nešto veću dividendu.

Problem je što je nelikvidna. Iako mi frend koji poznaje Škoru govori da mu se čini da Škoro priprema firmu za prodaju, ja osobno ne vjerujem u taj scenarij. Mislim da BCIN neće na prodaju slijedećih 10 godina.

Ja sam za svoju nelikvidnu izabrao Zvečevo. Mislim da je bolji izbor bio BCIN, ali tada to nije tako izgledalo.

Gdje nam je Ivana da nam kaže što je trenutno IN…………….a što OUT [rolleyes]

Kako stvari stoje, cash bi se mogao vratiti na velika vrata [cool]


Gdje nam je Ivana da nam kaže što je trenutno IN…………….a što OUT [rolleyes]

…pa bar je kod nje jasno…uostalom Kartagu ops burzu [rolleyes] treba razrušiti…a Ht kupiti… [proud]
dodatak…ja volim tu igricu,ovčice moje… [cool]


Kako stvari stoje, cash bi se mogao vratiti na velika vrata [cool]

teško, nekak me desni dlan srbi….

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ma ne bojte se za Ivanu javit će se ona,ako sve padne pisati će evo jesam vam rekla da je HT dobra dionica sve palo 40% a HT samo par posto.Ako bude rast opet će spominjati neke bezglave ovčice koje su došle kod Ivane na frizuru te kako je kupila neki TIKER-R-A i brutalno zaradila.Dajem 99% šanse da će se javiti u nekom zelenom valu sa brutalnom zaradom.Trenutno je na Sejšelima jer je na Jadranu jako ružno vrijeme [lol]


Ma ne bojte se za Ivanu javit će se ona,ako sve padne pisati će evo jesam vam rekla da je HT dobra dionica sve palo 40% a HT samo par posto.Ako bude rast opet će spominjati neke bezglave ovčice koje su došle kod Ivane na frizuru te kako je kupila neki TIKER-R-A i brutalno zaradila.Dajem 99% šanse da će se javiti u nekom zelenom valu sa brutalnom zaradom.Trenutno je na Sejšelima jer je na Jadranu jako ružno vrijeme [lol]

Sutra je naravno neće biti, ali preksutra će joj strašno narast neke nelikvidne, pa slijedi proza o Htu ili bez drukanja o tome kako je strašno dobro kupovati one s dividendom, a bile su na IPO-u, i kako na burzi 99% sudionika gubi, te vapaji za Vladom. [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Ma ne bojte se za Ivanu javit će se ona,ako sve padne pisati će evo jesam vam rekla da je HT dobra dionica sve palo 40% a HT samo par posto.Ako bude rast opet će spominjati neke bezglave ovčice koje su došle kod Ivane na frizuru te kako je kupila neki TIKER-R-A i brutalno zaradila.Dajem 99% šanse da će se javiti u nekom zelenom valu sa brutalnom zaradom.Trenutno je na Sejšelima jer je na Jadranu jako ružno vrijeme [lol]

fale mi njeni svjeti .jednostavno neznam di da upucam lovu [lol]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


fale mi njeni svjeti .jednostavno neznam di da upucam lovu [lol]

kupi IVA-N-A i ne moš falit [bye]

DPAVLETIC=DKONCAR=DSORC=MAJA4684=SCRAPMAN=....

@laser pa u HT ofkors to nemože falit a može i u nelikviduše koje su jako podcjenjene.

New Report

Close