Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ Mateja

Svaka čast na blogu – skidam šešir….

Očito ima premalo onakvih kako što si ti!
[thumbsup]

La Vita e Bella




Svi griješimo. Ništa strašno, idemo dalje.

-Imam osječaj da se je vibra između dvojice glavnih aktera na ovoj temi potpuno promjenila [undecid]
[/quote]

Od kad je jedan siguran da su dvoje, a ne dvojica [smiley]





Svi griješimo. Ništa strašno, idemo dalje.

-Imam osječaj da se je vibra između dvojice glavnih aktera na ovoj temi potpuno promjenila [undecid]
[/quote]

Od kad je jedan siguran da su dvoje, a ne dvojica [smiley]
[/quote]

Možda su i dvije, a možda se radi o jednoj osobi koja piše na dva nicka. Područije konspiracije je beskrajno, sve je moguće.

Interesantno je da postoji značajan broj ljudi koji misle da je Ivana muško, a nitko ne misli kako bi ja mogao biti žensko. Ipak je ovo jedno jako nerazvijeno društvo i jako je teško prihvatiti da se žena bavi nekim poslovima koji su u Hrvatskoj tradicionalno muški. Ustvari, jako je teško prihvatiti da žena može biti uspješnija od muškarca. I to je čak teže prihvatiti ženama.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

…ma bilo muško ili žensko…svejedno je…važno je ono što se piše…mada moram priznati ne bi se nikako mogla snaći u muškom liku… [rolleyes]…a znam i jednu kolegicu koja piše pod muškim nickom…


…ma bilo muško ili žensko…svejedno je…važno je ono što se piše…mada moram priznati ne bi se nikako mogla snaći u muškom liku… [rolleyes]…a znam i jednu kolegicu koja piše pod muškim nickom…

Trebalo bi biti svejedno, ali izgleda da nije. Ni za koga se ovdje ne postavlja pitanje spola nego za Ivanu. Ostale žene naravno nisu upitne, jer se drže tema disc jockey, vrt, fotografija, okupljanje forumašica, kuhanje… Da Ivana kojim slučajem piše o sadnji paprika i kuhanju gulaša niko joj ne bi osoravao spol. Ovako kada piše o dionicama, to je jako sumljivo.

Možda i jeste muško. Ali to je relevantno na iskrici, a ne na poslovnom forumu. Da se nitko ne uvrijedi, ali u tuđe živote zaviruju obično oni koji nemaju svoj. Ako netko nevjeruje da žena može biti uspješna na tržištu kapitala imate Meredith Whitney, Diane Garnick,..

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

@Twikser
…nije uvreda biti ni žensko ni muško…svatko se bori svojim argumentima i na svoj način…svatko od nas bira koji je to način i put…nikad ne možemo biti isti …jer smo različiti spolovi…al u tome i jest ljepota…
Usput u tom izboru ja uvijek volim biti žena jer mi je to prirodno stanje…ali poštujem i suprotno…

Prema tome Ivana 7 bila muško ili žensko, volimo je ili ne ,ovisi o prihvatljivosti njegovih ili njenih stavova…a ne kakav se spol iza toga krije… [smiley]

Ostale žene naravno nisu upitne, jer se drže tema disc jockey, vrt, fotografija, okupljanje forumašica, kuhanje… Da Ivana kojim slučajem piše o sadnji paprika i kuhanju gulaša niko joj ne bi osoravao spol. Ovako kada piše o dionicama, to je jako sumljivo.


Da ja sam došla ovamo da se naučim kak se pravi dobar gulaž i kak da se što dulje održi ubrano cviječe u vazi jer je sad jako vruče [tongue]

A zašto misliš da se ostale žene koje pišemo tu na forumu ne znamo cijeniti ili nismo ponosne na sebe. Zato jer se u svakom postu ne hvalimo ko naša Ivana?!

Ako ja sad ne pišem na forumu tržišta kapitala nego više na ležernim temama to ipak ne znači da me trebaš staviti u onaj svoj predalčič kakve trebaju ili su sve žene ili da me dionice ne zanimaju [wink]

[emo_cool]


…ma bilo muško ili žensko…svejedno je…važno je ono što se piše…mada moram priznati ne bi se nikako mogla snaći u muškom liku… [rolleyes]…a znam i jednu kolegicu koja piše pod muškim nickom…

ja bi se jako teško snašla u muškom nicku ali u ženskima svih uzrasta se snalazim izvrsno.

…Karla,a da sad muški udarimo o stol i predložimo best buy za slijedeći tjedan… [proud]


Ni za koga se ovdje ne postavlja pitanje spola nego za Ivanu. Ostale žene naravno nisu upitne, jer se drže tema disc jockey, vrt, fotografija, okupljanje forumašica, kuhanje… Da Ivana kojim slučajem piše o sadnji paprika i kuhanju gulaša niko joj ne bi osoravao spol. Ovako kada piše o dionicama, to je jako sumljivo.

Ja se najbolje osjećam na temi disc jokey,što je i logično jer sam pjevačica…..


…Karla,a da sad muški udarimo o stol i predložimo best buy za slijedeći tjedan… [proud]

to doma radim ,ovdje želim ostati fina [wink]



Ni za koga se ovdje ne postavlja pitanje spola nego za Ivanu. Ostale žene naravno nisu upitne, jer se drže tema disc jockey, vrt, fotografija, okupljanje forumašica, kuhanje… Da Ivana kojim slučajem piše o sadnji paprika i kuhanju gulaša niko joj ne bi osoravao spol. Ovako kada piše o dionicama, to je jako sumljivo.

Ja se najbolje osjećam na temi disc jokey,što je i logično jer sam pjevačica…..
[/quote]
…a ja na temi virtualna…jer sam poetična…lebdim između zemlje i zvijezda…oklagija mi je za uteg… [proud]…vjerojatno sam cvrčak… [rolleyes]

New Report

Close