Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako se tuče po kupnji pa to nije normalno, kao da ne postoji sutra.
– i ja bi prodavala,
– ali nemam što.

– I love this game.
Pozdrav !


24.10.08. | 16:17

ivana7 | profil
korisnik od: 16.09.2006.

– kupila dosta HT, već u plusu cca 5kn.
– kupila INGR, u sitnom plusu.
– kupila KORF, nažalost tu već u minusu.

– bilo je i još naloga, ali investitori to ne daju po mojim targetima.
– ovo nikako nije nagovor da i Vi kupujete ili prodajete.
– jer kako će burza dalje nemam pojma, a ja se volim igrati.

– I love this game.
Pozdrav !
—————————————————————————————————————-
24. 10 .2008 si kupio korfa možeš li nas uputiti kad si prodavao, pa ponovo kupovao inače je u pitanju brutalno velika pušiona
Hvala i ljep pozdrav

Ivana????? Molim komentar

La Vita e Bella

Evo danas su završile Vaše muke.
– sutra je novi dan.
– još moramo vidjeti kako će završiti ameri jer o njima sve ovisi.

– kraj je bio zbilja zanimljiv.
– u zadnjim minutama fondovi su pokušali spasiti stvari.
– ali lako je njima kada oni to ne kupuju svojom lovom.

– I love this game.
Pozdrav !


Zašto ? Koliko bi po tebi trebala biti ta korekcija i do kada bi trebala trajati ?

– preporuka.
– manje vremena gubiti na forumu.
– puno više vremena utrošiti u čitanje knjiga i učenje.
– tada imate velike šanse doći do nekog znanja.
– a samim tim će Vam i puno toga biti jasnije na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !


Ivana????? Molim komentar

– pa potrudite se odvrtiti desetak stranica unatrag.
– ma jeste li vidjeli gotovana ?????

– I love this game.
Pozdrav !



Zašto ? Koliko bi po tebi trebala biti ta korekcija i do kada bi trebala trajati ?

– preporuka.
– manje vremena gubiti na forumu.
– puno više vremena utrošiti u čitanje knjiga i učenje.
– tada imate velike šanse doći do nekog znanja.
– a samim tim će Vam i puno toga biti jasnije na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Sve je to točno.
Čekam da mi preporučiš neku dobru knjigu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



– koje dionice ?
– evo jedna je KORF, i sada mi je žao zbog toga, jer sam puno toga isproda….

– e ovo je onaj dobar osijećaj.
pogriješila sam.– ali ako je graška napravljena na plusu onda je o.k.
– stvarno je teško uhvatiti vrhovre ili dna.

– samo morate znati i osnovno pravilo za burzovno trgovanje i toga se držati.
– ako želite zaraditi, ne smijete gubiti novce na dionicama.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

objasni kako ti je uspjelo napraviti plus u tom razdoblju na KORF-u????

La Vita e Bella



Sram me koliko sam pametan,govorija je jedan moj prijatelj.
Pogodio sam i VDKT da će planuti.Ima jedna problem.Nisam bio u u njemu.Crkavicu proda na 276 još
prije mjesec dana.
A izgleda da će mi uteći i Tehnika.A možda i neće ako mi nešto skupi na ASKu.
Jučer i jutros za sve kupio INGRu.A ona ni makac.Činjenica da mali špekulanti tu ne mogu diktirati igru
pa ne reagira ni na pozitivne vijesti.Postajem dugoročni ulagač u INGRI-barem do sutra.

Uvaženi Lopina!
Ispričavam se šta vas lovim po temama, ali nekako uvijek preskočite baš tu temu.
Evo uvjeren sam da čete znati odgovoriti na ovo pitanje!

Multinick

Poštovani Lopina!
Niste mi odgovorili na pitanje:
što su to rezerve i koliko one iznose u slučaju isciđenog limuna?
Vi ste se hvalili poznavanjem bilance, molim Vas odgovor.
[/quote]
Isciđeni limun je dionica firme koja je isplatila velike dividende,potrošila sredstva za kupnju nove
materijalne imovine/recimo brodove/,u zadnja dva kvatrala ostvaruje velike gubitke u poslovanju,
povečava zaduženje,smanjuje likvidna sredstva i sl.Tipičan primjer je ATPL.
Ipak da nisu vozarine išle ovoliko gore u zadnjih mjesec dana gotovo pa 50%,tek bi bilo jasno da je i kora suha.JDPL je djelomično nadoknadio razliku prema ATPL,TNPL i LPLH previše zaostaju.Kapetan
Ante Jerković je dodatno iscidija i tu suhu koru.

Tipićan

Uvaženi Lopina!
VI opet niste odgovorili na moje pitanje:
što su to rezerve i koliko one iznose u tipičnom primjeru Atlanske?
Čemu one služe i jesu li to novac i novčani ekvivalenti?
Umjesto toga i dalje pričete o nekoj ezoteričnoj materiji. Ako ne znate provjerite. A buduči da ne želite provjeriti (odnosno vjerojatno jeste ali i dalje svjesno dovodite u zabludu investitore) mislim da ste savršen primjerak za HANFU. Članak 400 i nešto.

Evo već treći put u kratkom vremenu S&P se odbija od 880. Postoji li nešto značajno u vezi tog otpora ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

tri puta je bio otpor a sada po treći puta potpora. no idikativno je da imaju i otpor na 930. Prije 3 dana bio sam poprilično uvjeren da neće probit 880 (plus minus desetak bodova) i tako je i bilo, ali onda su se odbili od cca 925 ko od gume nazad prema dolje, pa me sad malo strah da bi mogli ovih dana probit tih 880 prema dolje. ali nije to nikakav bauk, imaju oni već sljedeću poptoru na cca 83X, pa na cca 800. Ako i bude korekcija, neće ići pravocrtno. Postoji i varijanta da probiju konačno tih 93X u sljedećih par trgovanja, al nekak mislim da nebu to sam tak… prije nazad dolje blizu 800 a onda jače gore konačno kroz tih 930. To je onako… moje viđenje stvari. Tako mi kaže GB alat.

I'LL BE BACK


tri puta je bio otpor a sada po treći puta potpora. no idikativno je da imaju i otpor na 930. Prije 3 dana bio sam poprilično uvjeren da neće probit 880 (plus minus desetak bodova) i tako je i bilo, ali onda su se odbili od cca 925 ko od gume nazad prema dolje, pa me sad malo strah da bi mogli ovih dana probit tih 880 prema dolje. ali nije to nikakav bauk, imaju oni već sljedeću poptoru na cca 83X, pa na cca 800. Ako i bude korekcija, neće ići pravocrtno. Postoji i varijanta da probiju konačno tih 93X u sljedećih par trgovanja, al nekak mislim da nebu to sam tak… prije nazad dolje blizu 800 a onda jače gore konačno kroz tih 930. To je onako… moje viđenje stvari. Tako mi kaže GB alat.

Ja nešto razmišljam da će stvari vrtiti narednih nekoliko tjedana u granicama 880-930, ako ne dođe neka turbo vijest, bilo pozitivna, bilo negativna. Nakon toga počinje nova serija tromjesečnih izvještaja. Ako dobijemo potvrdu dobrih rezultata slijeli značajan rast, ako ne onda značajan pad.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close