Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad se priča gdje OIF-i ulažu treba se služiti argumentima. Evo link od našeg naj starijeg fonda pa si provjerite da je velika većina u HR, onda malo BiH, MK itd.
http://www.kd-group.hr/fond/HRFOINUVICF6/hr-id-4/
Ostale ne pratim jer nemam živaca za to, a ovo moram.

who dares, wins



Zdrave firme će isplivat na površinu prije ili kasnije na našem tržištu je bitnije skužit na koji će ticker krenuti špekulativni kapital.Evo guverner nam je poslao čestitku i u tom govoru kao da je rekao najgore je iza nas moramo još malo odraditi recesije i sve gotovo.

Uh koji je zaheb ispa mislio sam malo sarkastično da je sve prošlo.Nakon onakve pesimistične objave Rohe crobi u porastu 1,5% da sam bio u dionicama momentalno bi prodao.

Kolega ne znam jesmo li istog guvernera slusali, ali Roha kojeg sam ja cuo je rekao da najgore tek slijedi.
[/quote]

verdi, postoji statistika hanfe:
Vaš link

npr OIF:
– dmaće: dionice milijarda kn
– strane: isto milijarda, ali nešto malo veća
– depoziti: debelo preko 3 miljarde

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Uh šta se zbiva sa citiranjem??


verdi, postoji statistika hanfe:
Vaš link

npr OIF:
– dmaće: dionice milijarda kn
– strane: isto milijarda, ali nešto malo veća
– depoziti: debelo preko 3 miljarde

ovo je jaaaako dobro
[thumbsup]

I'LL BE BACK


verdi, postoji statistika hanfe:
Vaš link

npr OIF:
– dmaće: dionice milijarda kn
– strane: isto milijarda, ali nešto malo veća
– depoziti: debelo preko 3 miljarde


pardonček, ovdje su i novčani fondovi.
evo za npr. dioničke:
Vaš link
– domaće: 625 mil (28% imovine)
– strane: 817 mil (36% imovine)
– depoziti: 350 mil (16% imovine)

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Uh šta se zbiva sa citiranjem??

Malo si zeznul. Ali skuzil kaj si htel reci

Sp malo ispa iz kanala moguć pad na 870

Uh koji sam junac danas, krivi graf ovdi je malo jasnije zašto 870

Aliene nego reci kako ti kuburiš ovdi u Splitu već i neke renomiranije firme traže avansno plaćanje


Twixer, jako dobar post.

Gorane, također odličan post, ali ima jedna stvar… naime ovo o čemu ti pričaš o ujku i strinama je druga faza bull marketa, ona kad polako treba razmisliti o izlasku. Prva faza je ona za koju svi misle da uopće nije bull market… u toj fazi su zapravo najveći rastovi. Prijatelju, tvoja se PTKM maltene poduplala, nije li? Jesmo li u bull marketu? Priznaj da bi rekao da nismo ili da nisi siguran. Ima jedan meni vrlo simpa kolega ovdje na forumu odličan potpis. Šteta što ne piše ćešće iako je medo. Kaže ovako:

Bull market se rađa na panici, raste na skepticizmu, kulminira na optimizmu i umire na euforiji…

ovo o črm ti pričaš je faza optimizma… sportski pozdrav [thumbsup]


Jeli ko čuo ili vidio olinjalu međedinu zadnje vrime?


Kad se priča gdje OIF-i ulažu treba se služiti argumentima. Evo link od našeg naj starijeg fonda pa si provjerite da je velika većina u HR, onda malo BiH, MK itd.
http://www.kd-group.hr/fond/HRFOINUVICF6/hr-id-4/
Ostale ne pratim jer nemam živaca za to, a ovo moram.

– evo na brzinu sam i tu bacila jednu analizu.
– pa taj KD je zbilja živa katastrofa od ulaganja,
– po kvaliteti imovine je puno bolji SLPF koji sam nedavno analizirala jer mu je portfelj u puno kvalitetnijim dionicama.

– pa KD radi još od prošlog soljeća, samo im je i cijena tu negdaje kada su i počeli s radom, katastrofalno, ali za svo to razdoblje su lijepo naplaćivali i užasno velike provizije za vođenje, ulaz i izlaz iz fonda.

– minus u ovoj godini nevjerovatnih cca 25%,
– minus u zadnje 2 god cca 75%.

– izbor dionica u kojima su trenutno, jednom riječju katastrofa.
– hoteli su im na prvom mjestu a telekomunikacije i energetika na zadnjem.
– užasno loša disperzija rizika po zemljama.

– po dionicama u kojima su svakako bi trebali promijeniti naziv u teško špekulativni.
– evo im jedan slogan, tko želi i voli gubiti neka ulaže u nas, jer mi to radimo najbolje.
– svakako mogu oni i jako puno rasti ako i dalje nastave kupovati dionice u kojima su trenutno, ali kome će to oni prodati ????????

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close