Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gle ja mislim da će ovi (na vlasti) izaći s pravim podacima ako il dobe il zgube izbore.
Da sad ne pišem scenarije zašto i kako, a i nema potrebe. Znate kak politika djeluje, suprotno razumu.

E neki znaju te podatke, neki od nas pretpostavlja, većini je mozak ispran. Tak je uvijek bilo i bit će.
Mišljenja sam da su podaci loši i da će sezona biti lošija od prošle i to značajno (pušenje nedjelja).

Nisam siguran da je to ukalkulirano svima….

Kolko god da mr. blue i gubi govorili da je to ukalkulirano.

Ma kume ako upekne zvizdan eto turista i pješice na more, a to što im mi ne znamo uzeti lovu to je sad druga priča. Sve to ne mora imati nikakve veze sa dionicama jer znaš da kad je cijena na dnu počnu neka preuzimanja i preslagivanja. Vrijednost našeg turizma je u položaju, a ne u uslugama koje pružamo i soc realističkim hotelima. Stranci će nam to sve oteti jednog dana jer ća stvar voditi bolje i skuplje no da bi došli u posjed dionica trebaju postojećim vlasnicima platiti jednokratnu dobru premiju. E tu mi čekamo da se malo ogrebemo.

who dares, wins

Ali verdi frede ljudi (rvati) prodaju i kupuju dionice, ovo sve kaj si rekao morti stoji, ali ja ti kažem većina neće biti spremna na "vijesti" koje buju došle poslije izbora, viš da su sad već polako počeli puštati, kad su vidli da ih afere nagrizaju, kao već je sad manjak od 5% još jedan rebalans ide pitaj boga kakav. Da ne duljim sa glupostima sad htio sam reći:

Ljude će prodavat bud zašto onda, isto kak su i kad nije bilo krize tu već "samo" vani.

Reli.

– baš gledam ovo što se događa na burzi.
– a ni promet nije tako velik, ali promjene jesu.
– najprije smo imali najbrži prst.
– pa zatim hrabra kupnja na određenim dionicama uz blago dizanje cijene i liparenje, oni što znaju što kupuju.
– za sada pratimo dax, a u 15.30 amere, i kako oni završe tako će sutra biti kod nas.
– e to je ta moja najučinkovitija TA bez coimbri dana.

– a ja sam lijepo presložila sav svoj portfelj,
– i sada bez nervoze, uzbuđenja ili računanja minusa pratim situaciju.

– I love this game.
Pozdrav !

…pametna mala…nema šta…jesi li prodala HT???…ja jesam…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Dugoročni investitori.

– e sada smo na dosta dionica dobili dugoročne investitore.
– baš gledam što učini egoizam kod investitora.

– dobro je Baron pisao kada je iskoristio trenutni odbijenac na 1.300 i prešao u keš.
– jer padati će ovo.
– ali nešto i načite, pratite koje dionice padaju najviše.

– I love this game.
Pozdrav !

A nista. Propustio si bull ran na mnogim dionicama zadnja 2 mjeseca od 50% i vise. Cucis u HT. Vecinom prodao i ono malo pozicija koje si imao u manjim dionicama. Kazes pogodio skoro sve, a ono tako da si po neku sicu, mozda 1% portfelja?, imao u nekim manjim, i tako puno pozicija. I sad mirno cekas.

Ja sam ostao u onom sto sam kupovao i takoder mirno cekam jer kako je naraslo 50% i vise, mogu podnijeti 10-15% gubitka, mirno.

Dok ti i ekipa na pelinkovcu ne nadete neku drugu dionicu i malo kao od dobre volje ne kazete nekome ‘sto je vruce’. Ali to su mali valici koje uzrokujete. Da li se zove manipulacija trzistem? Ne znamo. MOzda vise manipulacija pojedinom dionicom. Je li ti to biznis plan na ovom forumu? Ali gubitak ti je brutalan, naravno, oportunitetni, jer ovo sto si izgubio oportunitetno na HT je brutalno, a i ono sto si mogao zaraditi na manjim dionicama da si duze drzao.

Iako se nadamo da nisi previse ljudi zaveo svojim cinizmom i negativnoscu.


Reli.

– baš gledam ovo što se događa na burzi.
– a ni promet nije tako velik, ali promjene jesu.
– najprije smo imali najbrži prst.
– pa zatim hrabra kupnja na određenim dionicama uz blago dizanje cijene i liparenje, oni što znaju što kupuju.
– za sada pratimo dax, a u 15.30 amere, i kako oni završe tako će sutra biti kod nas.
– e to je ta moja najučinkovitija TA bez coimbri dana.

– a ja sam lijepo presložila sav svoj portfelj,
– i sada bez nervoze, uzbuđenja ili računanja minusa pratim situaciju.

– I love this game.
Pozdrav !


…pametna mala…nema šta…jesi li prodala HT???…ja jesam…

– pa valjda vidiš po prometu na HT-u da ga nisam prodala.
– ipak ja igram na sigurno.
– a već sam napisala kako u ovu korekciju idem s velikom pozicijom u dionicama.
– a pad mi i odgovara, barem do utorka.

– I love this game.
Pozdrav !


A nista. Propustio si bull ran na mnogim dionicama zadnja 2 mjeseca od 50% i vise. Cucis u HT. Vecinom prodao i ono malo pozicija koje si imao u manjim dionicama. Kazes pogodio skoro sve, a ono tako da si po neku sicu, mozda 1% portfelja?, imao u nekim manjim, i tako puno pozicija. I sad mirno cekas.

– nije propušten bull ran, iskorišten je s cca 20% .
– točno je kako je HT mogao i puno bolje.
– ali iznenadile su me i neke nelikvidne, kojih imam puno, o tome ne pišem, ali na većini ogroman rast, samo tu i dalje nema neke likvidnosti, iz toga i dalje ne mogu izići, jer je kupnja i dalje nikakva, ali je ima, a ljestvica se je ipak digla puno gore.

– sada na dosta dionica čekam velike dividende.

– a tko prati moja ulaganja, nema puno zarade, pa stalno pišem o sigurnosti uloga koju stavljam na prvo mjesto.
– nelikvidne takoreći niti ne spominjem, ipak je to veliki rizik.
– a sa likvidnima se igram kao i većina Vas, tu češće promašim nego pogodim.
– i sada sam dosta toga prodala ispod cijene, ali opet s lijepim dobitkom.

– tu je bitno ne gubiti novce i uživati u ovoj igri.

– I love this game.
Pozdrav !

Ameri.

– evo i oni otvorili s lijepim minusom.
– dobro je Baron govorio kako će ovo padati i kako je trebalo iskoristiti onaj trenutni odbijenac na 1.3000 bodova i prijeći u keš.
– ali nije ni svako zlo za zlo,
– sada će nam vjerovatno uslijediti oni nezgodni targeti od gospodina Vlada.
– do sada je bilo, dvije dionice koje kupujem sigurno će rasti i na njima ću zaraditi, ali Vam neću napisati i koje su to dvije dionice, e moj Vlade !!!!!!!!!!!!!!!
– stvarno nemam pojma kako će se sve ovo završiti.
– ništa ne trgujem, ali pratim i komentiram.

– I love this game.
Pozdrav !

Pogledaj se u ogledalo i reci beeee, ali kratko budući da ipak kupuješ dvije dionice [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



Pogledaj se u ogledalo i reci beeee, ali kratko budući da ipak kupuješ dvije dionice [lol]
[/quote]

– pa to ti citiram gospodina Vlada sa njegova bloga.
– nemoj mene tu zahebavati,
– ja samo pišem informacije, bez komentara.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close