Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sve


sve

Zašto ? Misliš da slijedi brz i snažan ekonomski oporavak koji opravdva više cijene?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

ne, ali je uslijedio jedan psihološki moment kada je dionice bolje imat nego nemati!

a to je na burzi nekako najbitnije jer se baviš kupoprodajom, a ne polaganjem makroekonomije!

HT.

– puno mi tu stvari zbilja nije jasno.
– do sada je u Londonu bila zbilja zanenariva trgovina dionicom HT-a.
– a sada imamo takoreći slične promete ZSE i London.
– a i cijena je tu negdje ista.
– po današnjem tečaju (koji je malo pao) trgovao se po 216.8kn .
– zadnja transakcija je išla po 231.43kn .
– e sada je li se dionice izvlače s našeg tržišta i prodaju na LSE ili je obrnuto ??????
– ali prometi se podudaraju.
– neki veliki izlaze, ali drugi veliki i ulaze.
– a u svom tom metežu mali se čiste i gotovo nikako ne mogu utjecati na cijenu.

– onako palo mi na pamet je li možda švabe kupuju HT u Londonu jer već unaprijed znaju po koliko će otkupljivati trezor ????????

– a nikako ne mogu kužiti kako se puno dionica trži po 50% većoj cijeni, a HT je tek odradio 10% rasta.

– nisam ni mislila kako će HT potegnuti puno gore, ali kada gledam druge stvari kako lete, stvarno mi je velika greška taj HT.
– ali ko radi taj i griješi .
– ja još i dalje vjerujem u HT, po meni je zbilja najbolja i najsigurnija investicija, a o likvidnosti da i ne govorim,
– ali i uz toliku likvidnost toliko je kontroliran da se na njemu niti ne može trejdati.

– još nam je tu čekati trezor,
– a čekamo i ovaj drugi dio dividende.
– možda se čekanje i isplati.

– I love this game.
Pozdrav !


ne, ali je uslijedio jedan psihološki moment kada je dionice bolje imat nego nemati!
a to je na burzi nekako najbitnije jer se baviš kupoprodajom, a ne polaganjem makroekonomije!

– imati ćemo još jedan moment.
– velika dividenda HT-a.
– malim investitirima, paketima 63 i 69 to i nije neka lova, sigurno je neće reinvestirati 1.183kn .
– a što će učiniti veliki ???????????????
– ja još zbilja nemam pojma što bih s tom lovom.
– a niti mi se ne kupuju dionice koje su odradile rast 50 -100% .
– ako ne bude ništa drugo, a ameri budu rasli i dalje onda ću i ja ulaziti u takve stvari, ali na dan dva.
– a ako počmu padati ameri letimo dolje i mi s njima bez obzira ne sve Vaše cijenjene TA analize.

– I love this game.
Pozdrav !


ne, ali je uslijedio jedan psihološki moment kada je dionice bolje imat nego nemati!

a to je na burzi nekako najbitnije jer se baviš kupoprodajom, a ne polaganjem makroekonomije!

Psihologija je stvar koja se jako brzo mjenja. Prije dva mjeseca većina je vjerovala da ekonomija ide u depresiju. A onda je CEO CITI banke poslao jedan email zaposlenicima od dvije rečenice i psihologija se promjenila za 180 stupnjeva. Bolje reći promjenili se raspoloženje, ne psihologija.

Makroekonomija utječe na to raspoloženje i ako u narednom periodu ne dobijem očikavano dobre makroekonomske vjesti onda je moguća i promjena raspoloženja. Slažem se da je momentum pozitivan ali potrebne su i dobre ekonomske vjesti da ga održe takvim. Ekonomija mora opravdati svaki rast ili pad inače slijedi zaokret trenda.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

– ja još zbilja nemam pojma što bih s tom lovom.

Imaš u Pevecu vrtne patuljke na akciji

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

bez brige, kad sve to što želiš vidjet vidiš burza će i dalje biti tu…

samo ne znam oće crobex počinjat s 2 il 3!? [smiley]


bez brige, kad sve to što želiš vidjet vidiš burza će i dalje biti tu…

samo ne znam oće crobex počinjat s 2 il 3!? [smiley]

Vrlo moguće da će jednog dana počinjati i sa 4 samo pitanje je kada. Mi smo jedna tranzicijska zemlja što znači u intezivnom mjenjaju. Te promjene će neke tvrtke iskoristiti jako dobro, a neke će podleći jer se neće moći prilagoditi. Prostor za rast je puno veći nego na razvijenim tržištima, treba samo znati odabrati one koji će taj prostor najbolje iskoristiti.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Ivka,
gdje si kada te najviše trebamo

– samo pratim, naravno i dalje brutalno zarađujem danas 64.000kn.
– u ponedjeljak mi stiže zagarantirana brutalna zarada.
– prelazak 100% u dionice je bio pun pogodak.

– ali mi se zbilja neda pisati,
– napišem Vam super post razlika između PTKM i KODT, stvarno objektivan bez ikakvog navlačenja i Vi meni brdo jedinica.
– a to su me nagradili imaoci dionica PTKM jer sam ptkm prodala.
– stvarno jadno od Vas.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
ako sam dobro pretpostavio ivana ima portfelj oa cca 2 mil. ? [undecid]



Ivka,
gdje si kada te najviše trebamo

– ali mi se zbilja neda pisati,
– napišem Vam super post razlika između PTKM i KODT, stvarno objektivan bez ikakvog navlačenja i Vi meni brdo jedinica.
– a to su me nagradili imaoci dionica PTKM jer sam ptkm prodala.
– stvarno jadno od Vas.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Što uvjek kukaš za te ocjene, a što se tiče tog tvog "objektivnog" posta o PTKM i KODT dobio si bolje ocjene nego za 80% postova što napišeš na ovoj temi.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.




Ivka,
gdje si kada te najviše trebamo

– samo pratim, naravno i dalje brutalno zarađujem danas 64.000kn.
– u ponedjeljak mi stiže zagarantirana brutalna zarada.
– prelazak 100% u dionice je bio pun pogodak.

– ali mi se zbilja neda pisati,
– napišem Vam super post razlika između PTKM i KODT, stvarno objektivan bez ikakvog navlačenja i Vi meni brdo jedinica.
– a to su me nagradili imaoci dionica PTKM jer sam ptkm prodala.
– stvarno jadno od Vas.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
ako sam dobro pretpostavio ivana ima portfelj oa cca 2 mil. ? [undecid]
[/quote]

??? Samo ???

PA kolko je brutalno zarađivala, brijo sam da je već ove godine tolko zaradila.
A kad ono to sve…sa gaćicama i štramplama…
Eh kak neki tu pretjeruju [lol] [lol] [lol] [thumbsup] fala bogu da ih nema punu [lol] [lol] [tongue]

New Report

Close