Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slažem, ali općenito je pravilo kada raste jedna, rastu i druge, pa tada mnogima je svejedno što se kupuje.

– pa baš i nije.
– ipak danas pola toga nije raslo.
– štoviše s dvije dionice sam završila i u minusu.
– jedna od njih je BRIN.

– I love this game.
Pozdrav !


– pa gdje ste, nema ni Vas ni gospodina Pofuka ?????

Zvali su nas amerikanci da im pomognemo sa ovim stres testom. Masa posla, jako smo se uznojili vukući sve te registratore. Pofuk se tako vruć napio hladne vode iz Hudsona, pa ja pokupio svinjsku gripu. Dobro se oporavlja, pa će uskoro i on početi pisati na forumu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


NE KUPUJU SE DIONICE KOJE SU NAJVISE PALE VEC ONE KOJE NAJVISE VRIJEDE!!!!!!

– puno je bolje kupovati dionice koje su u trendu.
– a te koje vrijede možda nikad ne budu otkrivene.
– i one koje su pale, neke od njih nikada više neće doći na te cijene.

– I love this game.
Pozdrav !

moj best buy danas je bio CHELSEA R-A, oscilatori signalizirali buy i ja stavio paru na chelsea al ovog ćelavog suca nisam mogao predvidjet…..


Ovako vam to ide: najprije skok koji je bio za očekivati, treba namamiti nove ovce za šišanje. Tjedan dana će vam uvaljivati dionice na crobexu oko 1700-1750, promet oko 300-350 milja, idući tjedan počinje serija štrajkova u javnom sektoru, prolaze izbori, igrači okreću ploču na stranu B i za 2 dana ode crobex na 1500 sa cirka 40 milja prometa. Taktika je uvijek ista a ovaca, nažalost, ne nedostaje. Moja malenkost je danas izasla 90% iz ATPL, 100% iz IGH, ostao sam 100% u HT, prodavati ću pomalo (ne sve) slijedećih 7 dana jer on ne oscilira prejako. Uvijek smo rasli skoro upola manje nego indexi na pravim marketima a, eto, baš danas nas "krenulo" pa ih udarnički rasturamo 3 do 4 puta, DAX oko 7-8 puta. Ovo vam je scenario.
Savjetujem sve koji nisu ušli dugoročno i ispod crobexa 1500 da kapitaliziraju u idućih par svojih 10-tak posto i bježe u cash, biće ovdje belaja, vidi se to iz aviona.
Pozdrav svim malim ulagačima jer sam i ja jedan od njih (kapital mi je oko 1 milje) i čuvajte svoje novce, vjerujem da su ih svi mali ulagači "krvavo" stekli, ja jesam. Kapitalizirajte jer nema goreg osjećaja u malog ulagača od onog "dabogda imao pa nemao".

hare sve je ovo ok što si napisa ali kad bi crobi pao na 1500 i tu zastao bar bi doznali gdje je bilo njegovo dno zar ne?

bilo bi odlično kad bi se crobi neko vrijeme zadržao na vrijednostima oko 1700 malo dionica u plus malo u minus,sutra obrnuto i tako par dana da se malo konsolidira tržište pa onda napad na 1800… i tako onda malo po malo u oporavak


NE KUPUJU SE DIONICE KOJE SU NAJVISE PALE VEC ONE KOJE NAJVISE VRIJEDE!!!!!!!!!

Nisu sve dionice pale bezveze, neke i ne vrijede.
Sta bi viadukt trebao narasti sa 250 na 4000 kn, dal je to best buy.
Da li itko cita financijska izvjesca, znate to vam je ono sa brojevima i nekim stupcima.

heeh….
to vrijedi kada se gledaju fundamenti, tj kada vrijedi pravilo da se kupuje po fundamnetima.
sada to nije slucaj…





jesi vidjela sto se pocelo dogadati?

– a ludilo.
– burza ponovno poludi.
– danas mi opet pala fenomenalna zarada.
– i danas sam prodavala, ali je ljestvica bila previše visoko pa ništa nije prošlo.
– ali je zato bilo divno za gledati.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

prodavati na crobex 1720?
hmm….
ja to ne bi preporucio.
[/quote]

– zašto ne jednim manjim dijelom izići.
– riješila sam se dosta dionica na kojima moram čekati kupnju po cijeli dan.
– ali sam i nadokupljivala HT.
– i stvarno mi je dosadno ako ništa ne trgujem.
– ali sam zato u pravo vrijeme bila 120% u dionicama.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

heh…
nije bilo dobro prodavati na crobex 1720…
[cool]


heh…
nije bilo dobro prodavati na crobex 1720…
[cool]

– ma, moji dragi investitori je li ovo moguće.
– evo tek sada se uključila u igru, ne mogu vjerovati.

– opet brutalna zarada da boli glava.
– isprodavala dosta raznih gluposti po fenomenalnim cijenama, nalozi od jučer.
– a ovo što imam, a imam puno toga zbilja je ludo naraslo.
– a nešto mi je krenuo i HT.

– I love this game.
Pozdrav !



heh…
nije bilo dobro prodavati na crobex 1720…
[cool]

– ma, moji dragi investitori je li ovo moguće.
– evo tek sada se uključila u igru, ne mogu vjerovati.

– opet brutalna zarada da boli glava.
– isprodavala dosta raznih gluposti po fenomenalnim cijenama, nalozi od jučer.
– a ovo što imam, a imam puno toga zbilja je ludo naraslo.
– a nešto mi je krenuo i HT.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Stvarno si toliko premoćna na ovoj burzi da to više nema smisla. Moramo ti kupiti neki pehar i medalju. [smiley]

Osim papira, ima li šta drugo novo tamo ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Izgleda da nam sutra slijedi lagani rikverc:

http://money.cnn.com/data/markets/

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Prijatelju ili prijateljice, možeš mi ti davati jedinicu svaki puta kada pročitaš moj post koji te ne veseli, ali ti ta tvoja jedinica sutra svejedno neće donijeti rast Crobexa:

Dow -106.33 -1.25% 8,405.95
NASDAQ -44.15 -2.51% 1,714.95
S&P -12.79 -1.39% 906.74

Crobi će se sutra trgnuti jedino ako futures indexi budu zeleni. Jedan dan crvenila nikome ne škodi, pogotovo nakon ovako abnormalnog rasta kakav je zabilježen danas.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close