Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Što dalje ???????????????????

– stvarno je lijep ovaj rast.
– ali nikad nije pravocrtan.
– moji TA stručnjaci sada ili za tjedan dana planiraju i jedan manji pad.

– a sve opet ovisi o amerima, po njima se sve ravna.

– ja sam se riješila nekih slabije perspektivnih i slabije likvidnih dionica.
– imam nešto keša.
– ali odgovara mi i rast, još sam dosta u dionicama.

– za HT nisam ni sama pametna,
– tigrus ga je prodao na 208kn, ali po meni je sada opasno tu trejdati, nikada se ne zna kada će tu trezor uskočiti, a onda bi propustila i taj rast.
– opet nelikvidne koje nisu u modi, a vidjeli smo što je napravila lopinova LPLH.

– uglavnom trenutno mi odgovara i rast i pad.
– uvijek sam na dobitku.

– a najrađe bi nešto kupovala, ali stvarno nemam pojma što, HT ili neku na kojoj ću još uvijek uhvatiti dividendu.
– sutra se možda odlučim za nešto.

– I love this game.
Pozdrav !

ja sam prodao HT na 208 da dodjem do casha i kupim VDKT, DDJH i Tisak.
i naravo – da kapitaliziram dobit od 204 do 208.
VDKT je vec ostavrio +8%, a tisak i ddjh jos cekam.
[/quote]
Vidim da si zavađen sa brodarima i da kupuješ ne prema fundamentalnim pokazateljima i da
zanemaruješ kratkoročni efekt pozitivnih izvješća.Ćekaš da vrijeme izbriše loš rezultat,tj.igraš na
slabu memoriju ZSE.Možda je to i najbolje s obzirom da smo čista špekulativna burza,gdje su i veliki igrači zapostavili svoj osnovni zadatak da dionice drže u granicama fair vrijednosti.Špekulativni
kapital vlada,a to je idealno da "ekipa"napuca manje vrijedan papir ili sruši više vrijedan.
Inaće s obzirom na izvješće Viadukt je previsoko,Tisak bi treba niže nakon ovog zadnjeg izvješća,a
DDJH kao da se trudi da ništa ne zaradi.Sa Patriom i bez Patrie uvjek su na pozitivnoj nuli.




Što dalje ???????????????????

– stvarno je lijep ovaj rast.
– ali nikad nije pravocrtan.
– moji TA stručnjaci sada ili za tjedan dana planiraju i jedan manji pad.

– a sve opet ovisi o amerima, po njima se sve ravna.

– ja sam se riješila nekih slabije perspektivnih i slabije likvidnih dionica.
– imam nešto keša.
– ali odgovara mi i rast, još sam dosta u dionicama.

– za HT nisam ni sama pametna,
– tigrus ga je prodao na 208kn, ali po meni je sada opasno tu trejdati, nikada se ne zna kada će tu trezor uskočiti, a onda bi propustila i taj rast.
– opet nelikvidne koje nisu u modi, a vidjeli smo što je napravila lopinova LPLH.

– uglavnom trenutno mi odgovara i rast i pad.
– uvijek sam na dobitku.

– a najrađe bi nešto kupovala, ali stvarno nemam pojma što, HT ili neku na kojoj ću još uvijek uhvatiti dividendu.
– sutra se možda odlučim za nešto.

– I love this game.
Pozdrav !

ja sam prodao HT na 208 da dodjem do casha i kupim VDKT, DDJH i Tisak.
i naravo – da kapitaliziram dobit od 204 do 208.
VDKT je vec ostavrio +8%, a tisak i ddjh jos cekam.
[/quote]
Vidim da si zavađen sa brodarima i da kupuješ ne prema fundamentalnim pokazateljima i da
zanemaruješ kratkoročni efekt pozitivnih izvješća.Ćekaš da vrijeme izbriše loš rezultat,tj.igraš na
slabu memoriju ZSE.Možda je to i najbolje s obzirom da smo čista špekulativna burza,gdje su i veliki igrači zapostavili svoj osnovni zadatak da dionice drže u granicama fair vrijednosti.Špekulativni
kapital vlada,a to je idealno da "ekipa"napuca manje vrijedan papir ili sruši više vrijedan.
Inaće s obzirom na izvješće Viadukt je previsoko,Tisak bi treba niže nakon ovog zadnjeg izvješća,a
DDJH kao da se trudi da ništa ne zaradi.Sa Patriom i bez Patrie uvjek su na pozitivnoj nuli.
[/quote]

Sve bi to bilo u redu da dionice nisu pale 90%.
fundamenti ne igraju preveliku ulogu kad su dionice jako podcjenjene.

po mome – jedino je bitno sto ce brze odskociti – tj. koji vlakic brze vozi u odredenom trenutku?

@lopina

nisam zavaden sa brodarima.
imam i ULPL i JDPL

Lopina to je OK što se vratio špekulativno manipulativni kapital na burzu.


Lopina to je OK što se vratio špekulativno manipulativni kapital na burzu.

Što više špekulanata to življe.Što življe to više šansi za obrt i za zaradu.
Međutim,ipak treba špekulirati u stabilnim poduzećima sa podcijenjenim dionicama.
ELPR je pod stećajom,ali sam se ipak gura na kupnju 100 kom po 30 i proša.Dva tri dana ranije još 50.Danas je završio na 118.Skok gotovo 4 puta.Nije vrijeme za likovanje.Možda je ovo mrtav promet da bi navukli naivne na kupnju i da bi se istresli.Ipak je ovo firma pod stećajem.
Ali nije li možda potvrda da nema velike zarade bez velikog rizika.Novac se zarađuje dok krv teće
ulicama.Tako barem kaže iskustvo.

Danas na burzi.

– i danas sam prodavala.
– ali i kupovala HT, znam kako je skupo, ali nisam mogla odoljeti kad sam vidjela koliko je palo.
– zatim idem kupiti još malo više HT-a, ali preko druge brokerske kuće,
– i dok sam ja kucala naloge on opet odletio gore.

– I love this game.
Pozdrav !



Što dalje ???????????????????

ja sam prodao HT na 208 da dodjem do casha i kupim VDKT, DDJH i Tisak.
i naravo – da kapitaliziram dobit od 204 do 208.
VDKT je vec ostavrio +8%, a tisak i ddjh jos cekam.
[/quote]

– i jedna ti je narasla sitno a dvije pale.
– i što sada ?????????????

– I love this game.
Pozdrav !

– I hate this game

Pozdrav!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Keš ili dionice.

– sada tu ni sama nisam pametna.
– po meni ide jedan manji pad.

– dosta toga sam isprodavala, ali i dalje većim dijelom sam u dionicama, pretežno HT.

– evo danas je burza rasla, a ja umjesto bezobraznog bogaćenja danas otišla u gubitak.
– ipak se ne može svaki dan zarađivati.

– ali najgore mi je biti i malim dijelom u kešu.
– uvijek mislim kako propuštam divne prilike.
– a i propustila sam dosta toga, likvidnih, ERNT, INA.
– ali kad nisam imala novaca za sve svoje želje.
– nema veze, bitno je zarađivati na burzi pa bila to i LPLH.

– I love this game.
Pozdrav !

Mislim da smo i dalje in the mood

moguće rast, ako ne bude pad

– I hate this game.

Pozdrav !

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

HT.

– kad nemam pojma što bih kupovala, a moram uvijek nešto kupiti,
– onda kupim HT.
– to mi dođe kao da stavim novac na banku.
– pa ako je koja prilika, uvijek se može prodati malo HT-a.
– evo danas sam prodala dio PTKM, ali nalog još od prošlog tjedna, i još sam danas otvorila jedan dodatni nalog, dugo čekam i ništa, te onda dođe jedan bolesnik i sve počisti.
– isto tako gledam ATGR, oću neću prodati, i tako dok se ja mislim nestade nalog s kupnje.
– a stavim i jedan poveći nalog na HT, ali došla dva bildera puno jača od mene,
– ma prošao mi jedan nalog na jako niskoj cijeni, a s ovim drugim zakasnila sam cca 5min.

– I love this game.
Pozdrav !


HT.

– kad nemam pojma što bih kupovala, a moram uvijek nešto kupiti,
– onda kupim HT.
– to mi dođe kao da stavim novac na banku.
– pa ako je koja prilika, uvijek se može prodati malo HT-a.
– evo danas sam prodala dio PTKM, ali nalog još od prošlog tjedna, i još sam danas otvorila jedan dodatni nalog, dugo čekam i ništa, te onda dođe jedan bolesnik i sve počisti.
– isto tako gledam ATGR, oću neću prodati, i tako dok se ja mislim nestade nalog s kupnje.
– a stavim i jedan poveći nalog na HT, ali došla dva bildera puno jača od mene,
– ma prošao mi jedan nalog na jako niskoj cijeni, a s ovim drugim zakasnila sam cca 5min.

– I love this game.
Pozdrav !


Pa Ivana, ti samo drukaš, HT, pa HT. 🙂 a HT slabo ove dane, prošla dividenda pa vegetira. [smiley]

sutra je novi dan.

New Report

Close