Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto si otišla u keš?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Moja je prognoza inace
– da ces uspjesno poloviti poneki valic, a neki i kreirati
– ali da ces ostati izvan glavnih dobitaka kad neke dionice naprave 20 ili 30 ili 50 ili 100 posto!

– pa nema dionice koju u ovoj godini nisam uhvatila.
– uostalom sve Vam je zabilježeno na ovoj temi.
– od brodara, pa građevinara, pa ponovno brodara… a najviše HT o kojem sam i najviše pisala.
– doslovno sve rastove sam ulovila.

– ali imam ja i dionica na kojima očekujem rastove i preko 100%, njih ne prodajem, i dalje ih skupljam.
– tu je svakako i HT, neće puno rasti ali velika sigurnost uloga.

– uostalom nemam se volje s Vama svađati, puno su mi draži oni s velikim IQ za te stvari.

– I love this game.
Pozdrav !


Zašto si otišla u keš?

Pa špekulira na pad očito, koji bi vrlo lako mogao biti već sutra. Danas imaš nešto što se zove gravestone doji na DOWu…

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Zašto si otišla u keš?

– puno sam zaradila u ovoj godini.
– ipak sam ja puno toga kupovala na cjenovnom minimumu.
– i sada sam procijenila kako i nije baš puno pametno biti 100% u dionicama.
– možda sam i pogriješila, ko će ga znati.
– a zašto i dio zarade ne bi prepustila novim kupcima.

– samo i dalje sam velikim dijelom u dionicama.
– imam ja još puno toga za prodavati.
– vidjeti ćemo idući tjedan kako će se razvijati stvari.

– I love this game.
Pozdrav !

*Vergilije, što nije sutra međunarodni praznik?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Zašto si otišla u keš?

Pa špekulira na pad očito, koji bi vrlo lako mogao biti već sutra. Danas imaš nešto što se zove gravestone doji na DOWu…
[/quote]

tih što doje sam se naslušo i nagledo barem 15 u ovih mjesec dana, pa nikako da podoje

I'LL BE BACK

tih što doje sam se naslušo i nagledo barem 15 u ovih mjesec dana, pa nikako da podoje


kolega, može malo na Hrvatski, ne razbiram to doje i podoje

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




Zašto si otišla u keš?

Pa špekulira na pad očito, koji bi vrlo lako mogao biti već sutra. Danas imaš nešto što se zove gravestone doji na DOWu…
[/quote]

tih što doje sam se naslušo i nagledo barem 15 u ovih mjesec dana, pa nikako da podoje
[/quote]

Šta bi ti pravocrtno gore? Mislim volio bi i ja [lol]
Tek kad zadnja ovca reče beee, idemo gore…

OT. Ima netko pametno razmišljanje o BLJE-r-a, čini mi se da ga je Todorić polako postavio na noge zbog dobrog izvješća unatoč recesiji? Ajmo arnie, jedan swot ako može [smiley]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


*Vergilije, što nije sutra međunarodni praznik?

Imaš pravo, ali svejedno svijeće upućuju na hlađenje prilikom prvog sljedećeg radnog dana u US. Na našem tržištu nešto drugo pokazuju, ali s obzirom da ih većinom pratimo u stopu…

When speculation has done its worst, two and two still make four.





Zašto si otišla u keš?

Pa špekulira na pad očito, koji bi vrlo lako mogao biti već sutra. Danas imaš nešto što se zove gravestone doji na DOWu…
[/quote]

tih što doje sam se naslušo i nagledo barem 15 u ovih mjesec dana, pa nikako da podoje
[/quote]

Šta bi ti pravocrtno gore? Mislim volio bi i ja [lol]
Tek kad zadnja ovca reče beee, idemo gore…

OT. Ima netko pametno razmišljanje o BLJE-r-a, čini mi se da ga je Todorić polako postavio na noge zbog dobrog izvješća unatoč recesiji? Ajmo arnie, jedan swot ako može [smiley]
[/quote]

Odmah ti mogu reć da mu je swot loš jer ima konkurenciju već unutar koncerna. Ali slažem se da bi BLJE jednog dana moglo opravdat povjerenje ulagača. Znam da Toda dosta otkida na to BLJE, mazi one kravice tamo i tak… moglo bi jako dobro to ispast, ak niš drugo revalorizacijom imovine za koju godinu. Ali meni nije napeto [undecid]

I'LL BE BACK





Zašto si otišla u keš?

Pa špekulira na pad očito, koji bi vrlo lako mogao biti već sutra. Danas imaš nešto što se zove gravestone doji na DOWu…
[/quote]

tih što doje sam se naslušo i nagledo barem 15 u ovih mjesec dana, pa nikako da podoje
[/quote]

Šta bi ti pravocrtno gore? Mislim volio bi i ja [lol]
Tek kad zadnja ovca reče beee, idemo gore…

OT. Ima netko pametno razmišljanje o BLJE-r-a, čini mi se da ga je Todorić polako postavio na noge zbog dobrog izvješća unatoč recesiji? Ajmo arnie, jedan swot ako može [smiley]
[/quote]
nitko ne govori o pravocrtnom prema gore,sta nije bila korekcija prosli i pocetkom ovog tjedna…ipk ne vjerujem bas puno stres testu u USA stoga sam ipak odlucio 75% biti u kešu,bar dok ne prodje objava stres testa a onda cemo vidjeti…mozda sam se i zeznuo ali mislim da ce oni odrediti daljnji trend,stoga nije kasno vratiti se utorak,ako se pokazu ok..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......





Zašto si otišla u keš?

Pa špekulira na pad očito, koji bi vrlo lako mogao biti već sutra. Danas imaš nešto što se zove gravestone doji na DOWu…
[/quote]

tih što doje sam se naslušo i nagledo barem 15 u ovih mjesec dana, pa nikako da podoje
[/quote]

Šta bi ti pravocrtno gore? Mislim volio bi i ja [lol]
Tek kad zadnja ovca reče beee, idemo gore…

OT. Ima netko pametno razmišljanje o BLJE-r-a, čini mi se da ga je Todorić polako postavio na noge zbog dobrog izvješća unatoč recesiji? Ajmo arnie, jedan swot ako može [smiley]
[/quote]

New Report

Close