Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Druk????
Kakav je to druk na Badel 1862?
Ovo je druk:
"Badel još nije objavio izvješće za 2008, iako je već vrijeme da se i objave izvješća za 1. kvartal.
Razlog leži u tome da Badel ima ogromnu nikad viđenu neto dobit koja je nastala pod utjecajem svjetske krize koja je natjerala običnog čovjeka (dioničara na ZSE) da konzumira poveće količine jeftinjare od žestce. Stoga dokle god ljepotan Perković ne sakupi dovoljno dionica neće dati izvješće u javnost."

neverovatno kak ni tu nisam u trendu
ajde molim nekog od dragih forumasa da me pozove na pice
unaprijed hvala
pofuk




– ovaj silni pad kod nas su inicirali fondovi.

Kolegice sa ovim se ne slazem. Fondovi su samo kolateralna zrtva. Ovo je inicirala politika. Politika je postavila Samodola. Samodol je (neznam na ciji zahtjev ili je njemu pala briljantna ideja na pamet) dozvolio mirovincima da svi odjednom povuku sva sredstva iz OIF-a. Nastavak je prozvakana prica.
[/quote]

Svi kojima su krivi fondovi, samodol, sanader, astrologija, short selleri, susjed, mamić, komunisti itd.. ne razumiju tržište , iz čega proizlazi da su osuđeni na loš rezultat a iz toga pak da im je bolje da se ne bave ovim poslom
[/quote]
Slazem se kolega i zato mi zaista nije jasno sta radite na ovom forumu i nadam se za vase dobro da ne investirate. I da dodam Senaderova najava ukidanja drugog stupa je pomogla trzistu dionica na ZSE. Za negativan uticaj te odluke su krivi vanzemaljci.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Druk????
Kakav je to druk na Badel 1862?
Ovo je druk:
"Badel još nije objavio izvješće za 2008, iako je već vrijeme da se i objave izvješća za 1. kvartal.
Razlog leži u tome da Badel ima ogromnu nikad viđenu neto dobit koja je nastala pod utjecajem svjetske krize koja je natjerala običnog čovjeka (dioničara na ZSE) da konzumira poveće količine jeftinjare od žestce. Stoga dokle god ljepotan Perković ne sakupi dovoljno dionica neće dati izvješće u javnost."

neverovatno kak ni tu nisam u trendu
ajde molim nekog od dragih forumasa da me pozove na pice
unaprijed hvala
pofuk
[/quote]

nisan ni ja ocemo skupa




– ovaj silni pad kod nas su inicirali fondovi.

Kolegice sa ovim se ne slazem. Fondovi su samo kolateralna zrtva. Ovo je inicirala politika. Politika je postavila Samodola. Samodol je (neznam na ciji zahtjev ili je njemu pala briljantna ideja na pamet) dozvolio mirovincima da svi odjednom povuku sva sredstva iz OIF-a. Nastavak je prozvakana prica.
[/quote]

Svi kojima su krivi fondovi, samodol, sanader, astrologija, short selleri, susjed, mamić, komunisti itd.. ne razumiju tržište , iz čega proizlazi da su osuđeni na loš rezultat a iz toga pak da im je bolje da se ne bave ovim poslom
[/quote]

drugi poso nemam al bi volila znati koga da krivim





– ovaj silni pad kod nas su inicirali fondovi.

Kolegice sa ovim se ne slazem. Fondovi su samo kolateralna zrtva. Ovo je inicirala politika. Politika je postavila Samodola. Samodol je (neznam na ciji zahtjev ili je njemu pala briljantna ideja na pamet) dozvolio mirovincima da svi odjednom povuku sva sredstva iz OIF-a. Nastavak je prozvakana prica.
[/quote]

Svi kojima su krivi fondovi, samodol, sanader, astrologija, short selleri, susjed, mamić, komunisti itd.. ne razumiju tržište , iz čega proizlazi da su osuđeni na loš rezultat a iz toga pak da im je bolje da se ne bave ovim poslom
[/quote]

drugi poso nemam al bi volila znati koga da krivim
[/quote]

Sebe.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Sebe.

hvala conane o bri sad mi je sve mnogo jasnije


Svi kojima su krivi fondovi, samodol, sanader, astrologija, short selleri, susjed, mamić, komunisti itd.. ne razumiju tržište , iz čega proizlazi da su osuđeni na loš rezultat a iz toga pak da im je bolje da se ne bave ovim poslom

Da razumiju, kako bi fondovi zarađivali? Ovakvo tržište može funkcionirati samo dok se izmjenjuju pohlepa i strah, vijesti i krivci se uvijek mogu naknadno naći. Ja doduše ne bi amnestirao mamića, ipak je on predvodio torbare na HT… [lol]

When speculation has done its worst, two and two still make four.



cuj ja sam u stecaju kak me u zadnje vreme ide ali ovo je strasno da ti nemas kesa
nis bum ti ja posudil ovo malo crkavice kaj imam jer bum tak i onak opet krive dionice kupil…
pofuk
[/quote]

– lova je u dionicama, šteta je ne iskoristiti maksimalni rast.
– ali kako sam jučer i napisala danas sam prodavala neke neperspektivne dionice.

– ali moram pohvaliti i gospodina Pofuka.
– dojavio mi je samo jednu jedinu dionicu,
– onu koja je imala najveći promet i ludi rast.

– I love this game.
Pozdrav !


Vidim da vlada totalna konfuzija u stožeru za financijska ulaganja (SFU). Jeste li probali razbistriti situaciju sa pelinkovcem. To obično pomaže.

– pa bili smo u jednoj slastičarnici.
– pelinkovac niti nemaju u ponudi.

– pa lijepo sam Vam jučer napisala koje će tri dionice danas rasti.
– PTKM, ATPL i HT.
– ipak stručni stožer za financijska ulaganja radi o.k.
– još nikada nismo pogriješili.

– I love this game.
Pozdrav !

Joj zbilja!
Vidjeli smo da je Amerika narasla pa smo zakljucili da ce i Hrvatska rasti! Rekli smo neke 3 dionice. Rasle one, kao i mnoge druge.

Evo i ja predskazujem! (Ako se nocas ne dogodi nesto radikalno – okrene trzsite jako – mjeriti mozemo lako – azijskim indeksima i americkim futuresima), onda ce rasti: ATPL, HT i PTKM. Zatim: IGH, INGR i KORF. Te k tome: ERNT, ATGR i ADRS. A i neke druge!
– ali mozda je bolje da ‘prognoziram’ samo 2 dionice
– tako cu biti vise u pravu!



Vidim da vlada totalna konfuzija u stožeru za financijska ulaganja (SFU). Jeste li probali razbistriti situaciju sa pelinkovcem. To obično pomaže.

– pa bili smo u jednoj slastičarnici.
– pelinkovac niti nemaju u ponudi.

– pa lijepo sam Vam jučer napisala koje će tri dionice danas rasti.
– PTKM, ATPL i HT.
– ipak stručni stožer za financijska ulaganja radi o.k.
– još nikada nismo pogriješili.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]


Ovo me podsjeća na super tajni sastanak članova francuskog pokreta otpora u iščekivanju dana D. Bit će jako teško, puno će ljudi poginuti, ali mi imamo savršen plan.

– pa postoji jedan super tajni zatvoreni forum.
– baš nedavno je tu i bila jedna super akcija,
– dignimo cijenu jedne dionice pa ju prodajmo na 130kn,
– nije išlo po 130 ali je prlazilo po 115 – 120kn.
– plan je stvarno bio savršen,
– a nešto se je i zaradilo.

– možda uskoro krene još koja akcija.

– I love this game.
Pozdrav !



Ovo me podsjeća na super tajni sastanak članova francuskog pokreta otpora u iščekivanju dana D. Bit će jako teško, puno će ljudi poginuti, ali mi imamo savršen plan.

– pa postoji jedan super tajni zatvoreni forum.
– baš nedavno je tu i bila jedna super akcija,
– dignimo cijenu jedne dionice pa ju prodajmo na 130kn,
– nije išlo po 130 ali je prlazilo po 115 – 120kn.
– plan je stvarno bio savršen,
– a nešto se je i zaradilo.

– možda uskoro krene još koja akcija.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
dali se tak nesto igrom slucaja naziva manipulacija trzistem… [undecid]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

New Report

Close