Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nisu bitni toliko ni izbori ni politika, već primarni trend. A on okreće svakim danom sve više u bull…

– to Vi mislite kako nije bitno.

– večeras sam se sastala s mojim stručnim stožerom za financijska ulaganja.
– nažalost na nekim dionicama se vide jako nezgodni targeti (pad).
– ali pak to ne važi za sve dionice.
– par njih bi trebalo ovih dana i rasti.

– a samo za jednu jedinu dionicu nema straha.
– nemojte previše gledati krobeks više pažnje usmjerite na pojedine dionice.
– sutra su mi zanimljive 3 dionice .
– većina će ih kupovati, a ja ću ih prodavati,
– nemam ništa keša.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
cuj ja sam u stecaju kak me u zadnje vreme ide ali ovo je strasno da ti nemas kesa
nis bum ti ja posudil ovo malo crkavice kaj imam jer bum tak i onak opet krive dionice kupil tak da mi je sigurnija lova kod tebe a kad je vec ja vise nemogu oploditi barem da ju ti oplemeniš
pofuk



Nisu bitni toliko ni izbori ni politika, već primarni trend. A on okreće svakim danom sve više u bull…

– to Vi mislite kako nije bitno.

– večeras sam se sastala s mojim stručnim stožerom za financijska ulaganja.
– nažalost na nekim dionicama se vide jako nezgodni targeti (pad).
– ali pak to ne važi za sve dionice.
– par njih bi trebalo ovih dana i rasti.

– a samo za jednu jedinu dionicu nema straha.
– nemojte previše gledati krobeks više pažnje usmjerite na pojedine dionice.
– sutra su mi zanimljive 3 dionice .
– većina će ih kupovati, a ja ću ih prodavati,
– nemam ništa keša.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
sutra su mi zanimljive 3 dionice .
– većina će ih kupovati, a ja ću ih prodavati,
pa sad znamo kaj bu se sutra desavalo
ivana7 se iskrcava a mi svi kupujemo te dionice
nesto poput happy lajna
pofuk


– jednostavno sve ovo nije točno.
– kada smo mi ludo rasli pa gdje su onda bili ameri.
– ali mi smo previše narasli te sistemom kladna tako isto i pali.
– ovaj silni pad kod nas su inicirali fondovi.
– na početku im je to bila samo jedna lijepa igrica.
– ali igrica se je otela kontroli i sada smo tu gdje jesmo.

Kada smo mi ludo rasli Dow Jones je bio na 13500 bodova, sada je na oko 8000. Istina je da smo pali kao klade, ali sa zadrškom u odnosu na Ameriku. U početku je Amerika brže padala od nas. Mi smo ih počeli stizati kada su fondovi inicirali strmiji pad, ali bi i bez njih bili tu gdje jesmo.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


– ali izbori,
– ako HT aktivira portfeljne dionice,
– ako i fondovi na nagovor odozgo isto nešto učine.
– ne znam samo na glas razmišljam,
– jer sam sigurna kako HDZ ZNA puno više.
– a možda sam u krivu, ko će ga znati ????

Puno je tu "ako". Mislim da neće biti ništa od svega toga, jer situacija nije ružičasta kao što je bila prije parlamentarnih izbora. Jedino što će se dogoditi je kupnja vlastitih dionica za trezor od strane HT-a, ali kada će to i na koji način biti izvedeno velika je nepoznanica, samo znam da će otkup biti prethodno najavljen. Ja sam samo u HT-u sada zbog toga. Nadam se da nisam fulao, a prije svega se nadam da ovo crvenilo u Americi neće potrajati jer smo onda opet nigdje.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Nisu bitni toliko ni izbori ni politika, već primarni trend. A on okreće svakim danom sve više u bull…

Nego Ivana, što ti misliš o ATGR? Potencijal za poslovanje i prostor za rast cijene dionica u daljoj budućnosti?

Ja mislim da su politika i izbori jako bitno s obzirom da je Hrvatska tranzicijska zemlja. Uspješnost hrvatske ekonomije u mnogome ovosi o brzini kojom se mjenja hrvatsko društvo. Politički procesi i rezultati izbora će imati utjecaja na odluku investitora u kojoj mjeri će ulagati na ovo tržište.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


– večeras sam se sastala s mojim stručnim stožerom za financijska ulaganja.
– nažalost na nekim dionicama se vide jako nezgodni targeti (pad).
– ali pak to ne važi za sve dionice.
– par njih bi trebalo ovih dana i rasti.

Ovo me podsjeća na super tajni sastanak članova francuskog pokreta otpora u iščekivanju dana D. Bit će jako teško, puno će ljudi poginuti, ali mi imamo savršen plan.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Nisu bitni toliko ni izbori ni politika, već primarni trend. A on okreće svakim danom sve više u bull…

Nego Ivana, što ti misliš o ATGR? Potencijal za poslovanje i prostor za rast cijene dionica u daljoj budućnosti?

Ja mislim da su politika i izbori jako bitno s obzirom da je Hrvatska tranzicijska zemlja. Uspješnost hrvatske ekonomije u mnogome ovosi o brzini kojom se mjenja hrvatsko društvo. Politički procesi i rezultati izbora će imati utjecaja na odluku investitora u kojoj mjeri će ulagati na ovo tržište.
[/quote]
da
ovdje kod nas investitori odlucuju na izborima,hm preciznije prije izbora……..hm ako bi se reklo jos preciznije
hm……neznam kaj sam htel reci
ah dobro
nema veze
ionako nije bitno
pofuk



Nisu bitni toliko ni izbori ni politika, već primarni trend. A on okreće svakim danom sve više u bull…

– to Vi mislite kako nije bitno.

– večeras sam se sastala s mojim stručnim stožerom za financijska ulaganja.
– nažalost na nekim dionicama se vide jako nezgodni targeti (pad).
– ali pak to ne važi za sve dionice.
– par njih bi trebalo ovih dana i rasti.

– a samo za jednu jedinu dionicu nema straha.
– nemojte previše gledati krobeks više pažnje usmjerite na pojedine dionice.
– sutra su mi zanimljive 3 dionice .
– većina će ih kupovati, a ja ću ih prodavati,
– nemam ništa keša.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Vidim da vlada totalna konfuzija u stožeru za financijska ulaganja (SFU). Jeste li probali razbistriti situaciju sa pelinkovcem. To obično pomaže.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Nisu bitni toliko ni izbori ni politika, već primarni trend. A on okreće svakim danom sve više u bull…

– to Vi mislite kako nije bitno.

– večeras sam se sastala s mojim stručnim stožerom za financijska ulaganja.
– nažalost na nekim dionicama se vide jako nezgodni targeti (pad).
– ali pak to ne važi za sve dionice.
– par njih bi trebalo ovih dana i rasti.

– a samo za jednu jedinu dionicu nema straha.
– nemojte previše gledati krobeks više pažnje usmjerite na pojedine dionice.
– sutra su mi zanimljive 3 dionice .
– većina će ih kupovati, a ja ću ih prodavati,
– nemam ništa keša.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Vidim da vlada totalna konfuzija u stožeru za financijska ulaganja (SFU). Jeste li probali razbistriti situaciju sa pelinkovcem. To obično pomaže.
[/quote]
…..hm……
da li je ovo druk da se badel kupi?????
pofuk

Druk????
Kakav je to druk na Badel 1862?
Ovo je druk:
"Badel još nije objavio izvješće za 2008, iako je već vrijeme da se i objave izvješća za 1. kvartal.
Razlog leži u tome da Badel ima ogromnu nikad viđenu neto dobit koja je nastala pod utjecajem svjetske krize koja je natjerala običnog čovjeka (dioničara na ZSE) da konzumira poveće količine jeftinjare od žestce. Stoga dokle god ljepotan Perković ne sakupi dovoljno dionica neće dati izvješće u javnost."


– ovaj silni pad kod nas su inicirali fondovi.

Kolegice sa ovim se ne slazem. Fondovi su samo kolateralna zrtva. Ovo je inicirala politika. Politika je postavila Samodola. Samodol je (neznam na ciji zahtjev ili je njemu pala briljantna ideja na pamet) dozvolio mirovincima da svi odjednom povuku sva sredstva iz OIF-a. Nastavak je prozvakana prica.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



– ovaj silni pad kod nas su inicirali fondovi.

Kolegice sa ovim se ne slazem. Fondovi su samo kolateralna zrtva. Ovo je inicirala politika. Politika je postavila Samodola. Samodol je (neznam na ciji zahtjev ili je njemu pala briljantna ideja na pamet) dozvolio mirovincima da svi odjednom povuku sva sredstva iz OIF-a. Nastavak je prozvakana prica.
[/quote]

Svi kojima su krivi fondovi, samodol, sanader, astrologija, short selleri, susjed, mamić, komunisti itd.. ne razumiju tržište , iz čega proizlazi da su osuđeni na loš rezultat a iz toga pak da im je bolje da se ne bave ovim poslom

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close