Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što ti je taj Štress test?

US treasury pravi procijenu stanja u bankama. Uskoro će objaviti rezultate i po njima bi trebali znati koje su banke uredu, koje trebaju skupiti još kapitala, a koje propadaju. To bi trebalo trajati do kraja mjeseca. Vlada se nada da će u situaciji kada se poveća transparentnost privatni kapital biti ohrabren da investira u financijski sektor. U slučaju da ta participacija bude neadekvatna, imaju još nešto novaca od TARP-a.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Općeniti način i stil pisanja mi je OK do simpa,npr danas ih nazvala i poslala u 3pm,barone promjenili ste frizuru i takve provale. Nekad stvarno zavarim od smjeha na njezine postove.Ne sviđa mi se to kad nešto dozna tada mudro šuti.

Scouting report on Ivana:
– incredibly determined will hustle for every ball and never give up
– very competitive
– can adapt quickly on the both sides of the court although much more effective on defensive assignments
– mediocre education system she is coming from is a concern
– not a team player but it will improve as she matures
– prone to fumbles and has problem to control ball under pressure

I love this game

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan






sto mislite o koei i dividendi??

– ti Vam baš i nisu skloni davanju dividende.
– zadnju obilnu su podijelili prije 3-4god. od čak nevjerojatne 2 kune.
– što je bilo prije tog perioda nemam pojma.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
e pa ti stvarno ništa ne razumiješ, ali ono stvarno…
[bye]
[/quote]

ne kužim… što je krivo napisala?
[/quote]
još jedan… [bye]
[/quote]

Vlade opet si bahat…

I'LL BE BACK


A u što su ameri opleli nisam baš očekiva ovakav pad.

Otkada smo ušli u NATO slijede nas.
Kada uđemo u EU Evropu čeka isto.

Azija u crvenom,ali ipak je to svjetlo crveno u odnosu na Europu i Amere/i mi smo Europa/.
I zato danas lagana stagnacija ili mali plusić.
Naravno ako igru budu vodili mali špekulanti kao što se i događa u zadnje vrijeme.
Mislim da u ovom trenutku institucionalci nemaju snage za ofenzivu/rast/,ali za rušenje imaju
jake snage.Nadajmo da će ih staviti u akciju već će biti pasivni.







sto mislite o koei i dividendi??

– ti Vam baš i nisu skloni davanju dividende.
– zadnju obilnu su podijelili prije 3-4god. od čak nevjerojatne 2 kune.
– što je bilo prije tog perioda nemam pojma.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
e pa ti stvarno ništa ne razumiješ, ali ono stvarno…
[bye]
[/quote]

ne kužim… što je krivo napisala?
[/quote]
još jedan… [bye]
[/quote]

Vlade opet si bahat…
[/quote]
prvo ivani govorite da je ivan, a onda meni da sam vlad. kako dobro pogađate ovakve stvari, uopće me ne čudi što vam tak dobro ide s dionicama [rolleyes].

"Mir s Vama"


Moraš je razumjeti, puno je propatila na burzi pa više nikome ne vjeruje

Naravno da pati kad se bori protiv prirode koja je stvorila ženu ne zato da priča o novcima nego da priča o stvarima koje se za novac mogu kupiti.

Pozdravljam moje drage kešolovce !!!!!!
– onda, gospodo jesmo li što zaradili ???????
– je li se uspijelo izići barem s malim minusom.
– nosi li nam budućnos propast burze.

– a meni danas stiglo jedno malo pisance.
– i u njemu, citat,
– "očekuje se da će na Skupštini dioničara biti donesena odluka o većem iznosu dividende."

– e sada pitanje,
– zahebavaju li to oni mene ????????

– I love this game.
Pozdrav !



Moraš je razumjeti, puno je propatila na burzi pa više nikome ne vjeruje

Naravno da pati kad se bori protiv prirode koja je stvorila ženu ne zato da priča o novcima nego da priča o stvarima koje se za novac mogu kupiti.
[/quote]



Moraš je razumjeti, puno je propatila na burzi pa više nikome ne vjeruje

Naravno da pati kad se bori protiv prirode koja je stvorila ženu ne zato da priča o novcima nego da priča o stvarima koje se za novac mogu kupiti.
[/quote]

Je li ovo kakva religijska dogma po kojoj bi se sve žene trebale ponašati po točno utvrđenim šablonima i pravilima, ili tvoj izum ? [smiley]

99,99% žena ne vozi borbeni zrakoplov, znači li to da su onih 0,01% bori protiv prirode, ili da su manje žene ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

99,99% žena ne vozi borbeni zrakoplov, znači li to da su onih 0,01% bori protiv prirode, ili da su manje žene ?

meni nije jasno zašto žene igraju vaterpolo, hokej na ledu, boksaju se…..

žene koje trguju dionicama su ok, a još ako su i uspješne kao naša ivana7 onda super (s grozđicama, lješnjakom i rižom)




Moraš je razumjeti, puno je propatila na burzi pa više nikome ne vjeruje

Naravno da pati kad se bori protiv prirode koja je stvorila ženu ne zato da priča o novcima nego da priča o stvarima koje se za novac mogu kupiti.
[/quote]



Moraš je razumjeti, puno je propatila na burzi pa više nikome ne vjeruje

Naravno da pati kad se bori protiv prirode koja je stvorila ženu ne zato da priča o novcima nego da priča o stvarima koje se za novac mogu kupiti.
[/quote]

Je li ovo kakva religijska dogma po kojoj bi se sve žene trebale ponašati po točno utvrđenim šablonima i pravilima, ili tvoj izum ? [smiley]

99,99% žena ne vozi borbeni zrakoplov, znači li to da su onih 0,01% bori protiv prirode, ili da su manje žene ?
[/quote]
ne nego znaci da bas ne zele kukavicki ubijati protivnika
pofuk


99,99% žena ne vozi borbeni zrakoplov, znači li to da su onih 0,01% bori protiv prirode, ili da su manje žene ?

meni nije jasno zašto žene igraju hokej na ledu

Postoji nekoliko vrlo razvijenih demokratskih zemlja u kojoj bi te zbog ove izjave poslali na psihijatrisko promatranje. [smiley]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Imam neki osjećaj kako kešolovci ponovno kupuju dionice.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close