Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ivana čovjeku vadiš mast pa sad se žališ da više ne piše na forumu e stvarno si pošla na kvasinu.Lako bi vlad preživio tvoje bockanje ali kad si malo sam od sebe tašt (izgleda svi inžinjeri tašti ljudi) i kad ratuješ sa stotinama nickova naprosto moraš da odlepršaš sa foruma.

– ej najprije moraš znati kako je Vlad mnoge zahebavao, uključujući i mene.
– stvarno pogodio je pad.
– ali ono s targetima je bila najveća smijurija.
– a to sve u ovoj godini kada se je zbilja u dva navrata moglo lijepo zaraditi.

– a s kolko njih ja ratujem, pa barem s pola foruma sam se posvađala.
– dobro s dosta njih se ponovno i pomirim.
– ali ja zbilja nikoga ne štedim.
– ali i mene napadaju, neki i dosta nisko,
– e kada od njih napravim male budalaše onda udri jedinicama po meni.
– ali to je forum.
– puno toga sam naučula.
– i ove žučne rasprave mi zbilja dobro dođu i u stvarnom životu pogotovo u poslu.
– razvijam vještinu dijaloga.

– I love this game.
Pozdrav !


– i ove žučne rasprave mi zbilja dobro dođu i u stvarnom životu pogotovo u poslu.
– razvijam vještinu dijaloga.

Da li i na poslu koristiš uzrečicu "I love this game" ili ja to samo za forum

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



– i ove žučne rasprave mi zbilja dobro dođu i u stvarnom životu pogotovo u poslu.
– razvijam vještinu dijaloga.

Da li i na poslu koristiš uzrečicu "I love this game" ili ja to samo za forum

[/quote]
ha ha ha ha ha
pofuk

Ma ti i vlad ste jako slični ako nije po vašu onda se oštre rogovi i megdan počinje.Hm baš će ti u poslu sa partnerom dobro doći britak jezik,ajde ako nekog ganjaš za naplatu to je OK.Ivana uživam kad se počepušaš na forumu sa rokericom Matejom ipak je najzanimljivije kad je cat-fight [lol] NHF.


Ma ti i vlad ste jako slični ako nije po vašu onda se oštre rogovi i megdan počinje.Hm baš će ti u poslu sa partnerom dobro doći britak jezik,ajde ako nekog ganjaš za naplatu to je OK.Ivana uživam kad se počepušaš na forumu sa rokericom Matejom ipak je najzanimljivije kad je cat-fight [lol] NHF.

PTKM je najbolji fight na forumu bez konkurencije. Nemam dionicu ali čitam. To je tamo odavno prestala biti dionica, to je za njih religija. Jedni vjeruju da je PTKM jedini ispravan put, a jedni da je to kult zla. Urnebesno dobra tema.

Najbolji post je bio Pofukov, kada je išao s nekim tipom iz Kutine na ćevape pa mu je ovaj objasnio u tančine kako je Mikelić jaka ličnost.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

[yawn] koma, koma

U di ja živim,morat ću pod obvezatno počet pratiti PTKM [smiley] pretpostavljm cartman kontra dosta njih?


U di ja živim,morat ću pod obvezatno počet pratiti PTKM [smiley] pretpostavljm cartman kontra dosta njih?

PTKM zna povremeno biti bolji od Alan Forda. Pogotovo nakon tromjesečnih izvještaja. Dobre su i teme na kojima piše Matrix.

Što se tiče cura sve su ok. Nisu pokvarene. Neke misle da im Ivana narušava reputaciju, ali to nije istina [smiley]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Ma ti i vlad ste jako slični ako nije po vašu onda se oštre rogovi i megdan počinje.Hm baš će ti u poslu sa partnerom dobro doći britak jezik,ajde ako nekog ganjaš za naplatu to je OK.Ivana uživam kad se počepušaš na forumu sa rokericom Matejom ipak je najzanimljivije kad je cat-fight [lol] NHF.

PTKM je najbolji fight na forumu bez konkurencije. Nemam dionicu ali čitam. To je tamo odavno prestala biti dionica, to je za njih religija. Jedni vjeruju da je PTKM jedini ispravan put, a jedni da je to kult zla. Urnebesno dobra tema.

Najbolji post je bio Pofukov, kada je išao s nekim tipom iz Kutine na ćevape pa mu je ovaj objasnio u tančine kako je Mikelić jaka ličnost.

[/quote]
[lol] super super [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



Ma ti i vlad ste jako slični ako nije po vašu onda se oštre rogovi i megdan počinje.Hm baš će ti u poslu sa partnerom dobro doći britak jezik,ajde ako nekog ganjaš za naplatu to je OK.Ivana uživam kad se počepušaš na forumu sa rokericom Matejom ipak je najzanimljivije kad je cat-fight [lol] NHF.

PTKM je najbolji fight na forumu bez konkurencije. Nemam dionicu ali čitam. To je tamo odavno prestala biti dionica, to je za njih religija. Jedni vjeruju da je PTKM jedini ispravan put, a jedni da je to kult zla. Urnebesno dobra tema.

Najbolji post je bio Pofukov, kada je išao s nekim tipom iz Kutine na ćevape pa mu je ovaj objasnio u tančine kako je Mikelić jaka ličnost.

[/quote]
je je istina
jos mi je lose od tih cvapa a kolko vidim bit ce mi i gore
pofuk

Da se razumimo uopće mi nije napeto da se ljudi šalju u rodni kraj ali poneko prepucavanje stvarno bude komično još ako je pofuk upetljan onda komedija zagarantirana.


Da se razumimo uopće mi nije napeto da se ljudi šalju u rodni kraj ali poneko prepucavanje stvarno bude komično još ako je pofuk upetljan onda komedija zagarantirana.

…….ah………
pofuk

New Report

Close