Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ako ih uopće ne proda?


A ako ih uopće ne proda?

Onda IMF, što i nije tako loše

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ma piše vlad samo se sad ne mora raspravljat sa raznoraznim likovima sa foruma.

– baš sam i ja pročitala, zabranjeni komentari.
– a hebeš takvo pisanje,
– umislio Vlad kako je on pop koji govori s oltara,
– i nema pitanja iz publike.

– a stvarno mi je bio zahvalan lik za vađenje masti, ali ono polako i dosta stručno.
– mislim kako su ga najviše pogađale moje dobre prognoze.
– a puno više od toga same zarade, jer je jako dobro znao u kojim sam investicijama.

– I love this game.
Pozdrav !


A ako ih uopće ne proda?

– kriza je, ali love ima.

– I love this game.
Pozdrav !


– a stvarno mi je bio zahvalan lik za vađenje masti, ali ono polako i dosta stručno.
– mislim kako su ga najviše pogađale moje dobre prognoze.
– a puno više od toga same zarade, jer je jako dobro znao u kojim sam investicijama.

Ne vjerujem ipak je on odrasla osoba.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

He nisam mislio da neće da ih proda nego da ne iznađe kupca za obveznice
Vaš link

Ivana čovjeku vadiš mast pa sad se žališ da više ne piše na forumu e stvarno si pošla na kvasinu.Lako bi vlad preživio tvoje bockanje ali kad si malo sam od sebe tašt (izgleda svi inžinjeri tašti ljudi) i kad ratuješ sa stotinama nickova naprosto moraš da odlepršaš sa foruma.



A ako ih uopće ne proda?

– kriza je, ali love ima.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
izvinte sto smetam
zar Vi niste danas u casinu?????????????????
pofuk


Ivana čovjeku vadiš mast pa sad se žališ da više ne piše na forumu e stvarno si pošla na kvasinu.Lako bi vlad preživio tvoje bockanje ali kad si malo sam od sebe tašt (izgleda svi inžinjeri tašti ljudi) i kad ratuješ sa stotinama nickova naprosto moraš da odlepršaš sa foruma.

Nije lako čovjeku koji ima tako veliki IQ boriti se s nama koji smo na granici mentalne retardacije. [smiley]

Zezam se. Vlad je koristan član foruma, da se puno naučiti od njega.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

E hebat ga bilo je puno likova i prije njega pa su protjerani jer se nisu slagali sa krdom bikova.(jedan je Ivani ekstremno iša na živce a čovjek bi sve lijepo argumentira)


E hebat ga bilo je puno likova i prije njega pa su protjerani jer se nisu slagali sa krdom bikova.(jedan je Ivani ekstremno iša na živce a čovjek bi sve lijepo argumentira)

"When you lok at me you see what you are, when you look at him you see what you want to be". Reče i ode.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Onako usput jedan jako realn razvoj situacije pa sad … biti u dionicama kad rukne inflacija ili ne biti ili u čemu biti…kad provrije rijeka novčanica na površinu
Vaš link

New Report

Close