Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@twister
vidim da i dalje ritaš f kmicu ,pa ću prekinuti daljnju prijepisku s tobom o ovoj temi [rolleyes]


@twister
vidim da i dalje ritaš f kmicu ,pa ću prekinuti daljnju prijepisku s tobom o ovoj temi [rolleyes]

Pričaš ko Bandić, ništa te ne razumijem. Slažem se.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Draga ,ne znam ti se ja ovak razgovarati …….oprosti ,zgubljena sam na tom nivou razgovora [wink]

– nema veze, jer zbilja je bolje da si zgubljena na ovom nivou razgovora nego zgubljena na burzi.
– burza, a naročito ovaj forum,
– to je zbilja jedna teško pokvarena igra.
– ja sam barem realna, ne drukam.
– ali zapamti, najgori su ti oni koji jako lijepo i uljudno pišu.
– ako budeš pratila njihove investicije to ti je sigurni gubitak na burzi.

– I love this game.
Pozdrav !



Sad bum malčice zlobna al nemrem se suzdržat [lol] …analiza je tema …pa ću ja svoju okolinu malo pažljivije promotrit ….imam jednog osamdesetgodišnjaka koji navečer rano legne ,probudi se ranom zorom i spreman je prepričavat svoje snove ,al na žalost ne zna s kompjuterom pa je eto šira javnost zakinuta za bogatstvo tih nočnih priča….imam i neke dvadesetkodišnjake koji kad ranom zorom dođu doma,bacnu se u krevet i ne pada im na pamet da svoje noćne doživljaje djele s ikim ,čak ni s mamom [undecid],nažalost…a kamoli s bezimenim ljudima s nekog foruma….

To što ne dijele svoje doživljaje s tobom ne znači da ih nedjele niskim. Ti nemožeš znati s kim ih dijele jer ih s tobom ne dijele. Vjerojatno imaju prijatelje u čijem društvu se konfornije osjećaju nego u tvom pa s njima pričaju o svemu. A konfornije se osjećaju jer ti prijatelji imaju manja očekivanji od njih nego ti. [/quote]
Twixer ne zamjeri mi ali do sad si mi izgledao nekak pametan ali vidim da u procjenama ljudi ipak nije tako jer sad si fulao da više ne bi mogao! Ako sam zbog ičeg sretna da sam došla na ovaj forum onda je to zbog moje dobre prijateljice Karle, koja je pravi čovjek u svim pogledima i ima uvijek vremena i volje da me sasluša i nikad se nije zbog ničeg iznenadila a zna o mom životu najviše od svih ljudi ovdje na forumu. Jednostavno prihvača ljude takve kakvi su i nema nikakvih očekivanja da budu ono što nisu, za razliku od drugih…

[emo_cool]






Sad bum malčice zlobna al nemrem se suzdržat [lol] …analiza je tema …pa ću ja svoju okolinu malo pažljivije promotrit ….imam jednog osamdesetgodišnjaka koji navečer rano legne ,probudi se ranom zorom i spreman je prepričavat svoje snove ,al na žalost ne zna s kompjuterom pa je eto šira javnost zakinuta za bogatstvo tih nočnih priča….imam i neke dvadesetkodišnjake koji kad ranom zorom dođu doma,bacnu se u krevet i ne pada im na pamet da svoje noćne doživljaje djele s ikim ,čak ni s mamom [undecid],nažalost…a kamoli s bezimenim ljudima s nekog foruma….

To što ne dijele svoje doživljaje s tobom ne znači da ih nedjele niskim. Ti nemožeš znati s kim ih dijele jer ih s tobom ne dijele. Vjerojatno imaju prijatelje u čijem društvu se konfornije osjećaju nego u tvom pa s njima pričaju o svemu. A konfornije se osjećaju jer ti prijatelji imaju manja očekivanji od njih nego ti.
[/quote]
da i jos mislim da 80godišnjak ne kaze iskreno sto je sanjao jer zasigurno ima na pretek iskustva pa zna prećutati neke stvari
pofuk
[/quote]

Gospođo Karla.

– zašto ste izolirali svoga djedicu ????????
– zašto mu ne probate pronaći koju babu ????????
– sigurna sam kako bi onda imao puno bolje snove.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

A može krenuti i na tour sa Rolling Stonesima, tu se negdje po godinama pa bi se dobro slagali.
[/quote]
Ako joj slučajno to uspije da upadne k njima ja se več sad javljam da joj idem pravit društvo jer Mick usprkos svojim godinama ima nešto dok puno muških koje sam upoznala do sad imaju samo dugi jezik [tongue]

[emo_cool]



Draga ,ne znam ti se ja ovak razgovarati …….oprosti ,zgubljena sam na tom nivou razgovora [wink]

– nema veze, jer zbilja je bolje da si zgubljena na ovom nivou razgovora nego zgubljena na burzi.
– burza, a naročito ovaj forum,
– to je zbilja jedna teško pokvarena igra.
ja sam barem realna, ne drukam.ali zapamti, najgori su ti oni koji jako lijepo i uljudno pišu.
ako budeš pratila njihove investicije to ti je sigurni gubitak na burzi.
– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
Ivana ne mogu da ne primjetim ali sebe si stvarno dobro opisala [thumbsup]

[emo_cool]

dobri postovi mateja, evo 100% od mene [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!




Sad bum malčice zlobna al nemrem se suzdržat [lol] …analiza je tema …pa ću ja svoju okolinu malo pažljivije promotrit ….imam jednog osamdesetgodišnjaka koji navečer rano legne ,probudi se ranom zorom i spreman je prepričavat svoje snove ,al na žalost ne zna s kompjuterom pa je eto šira javnost zakinuta za bogatstvo tih nočnih priča….imam i neke dvadesetkodišnjake koji kad ranom zorom dođu doma,bacnu se u krevet i ne pada im na pamet da svoje noćne doživljaje djele s ikim ,čak ni s mamom [undecid],nažalost…a kamoli s bezimenim ljudima s nekog foruma….

To što ne dijele svoje doživljaje s tobom ne znači da ih nedjele niskim. Ti nemožeš znati s kim ih dijele jer ih s tobom ne dijele. Vjerojatno imaju prijatelje u čijem društvu se konfornije osjećaju nego u tvom pa s njima pričaju o svemu. A konfornije se osjećaju jer ti prijatelji imaju manja očekivanji od njih nego ti. [/quote]
Twixer ne zamjeri mi ali do sad si mi izgledao nekak pametan ali vidim da u procjenama ljudi ipak nije tako jer sad si fulao da više ne bi mogao! Ako sam zbog ičeg sretna da sam došla na ovaj forum onda je to zbog moje dobre prijateljice Karle, koja je pravi čovjek u svim pogledima i ima uvijek vremena i volje da me sasluša i nikad se nije zbog ničeg iznenadila a zna o mom životu najviše od svih ljudi ovdje na forumu. Jednostavno prihvača ljude takve kakvi su i nema nikakvih očekivanja da budu ono što nisu, za razliku od drugih…
[/quote]

AFŽ strikes back. [smiley]

Karla je jedna izuzetno draga i tolerantna osoba i uvjeren sam uzorna majka.

Međutim, činjenica je da djeca radije pričaju o noćnim izlascima sa svojim vršnjacima nego sa roditeljima. Njena djeca nisu nikakav izuzetak po tom pitanju. To je ne čini lošim i neuspješnim roditeljem.

Ja nalazim normalnijim da djeca o svojim noćnim izlascima pišu po netu nego da se o tome ispovijedaju pred roditeljima. Roditelji imaju veća očekivanja nego ostatak svijeta. Stoga se djeca manje boje negativne reakcije i komfornija su pričati o izlascima sa svakim nego sa roditeljima.

Ja sam ti inače šljaker koji radi na stroju. Odjelo oblačim samo kada idem na svadbe i sprovode. Neznam kako sam ti do sada izgledao nekak pametan. Ja samo imam sreću da sam na poziciji s koje vidim prije većine kuda ide ekonomija pa probam na tome nešto zaraditi. Nema tu velike pameti. [smiley]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ako joj slučajno to uspije da upadne k njima ja se več sad javljam da joj idem pravit društvo jer Mick usprkos svojim godinama ima nešto dok puno muških koje sam upoznala do sad imaju samo dugi jezik [tongue]

Žao mi je zbog traumatičnih iskustava sa muškarcima.

Mislim da je i Mick ostao samo na jeziku.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ivana ne mogu da ne primjetim ali sebe si stvarno dobro opisala [thumbsup]


dobri postovi mateja, evo 100% od mene [thumbsup]

– dobri postovi Mateja, evo 100% od mene. [wink]

– I love this game.
Pozdrav !

p.s. a što mi preporučujete za kupiti ili prodati.


Rocky – povratna avionska karta za Tajland 750 EUR, idi opusti se malo [thumbsup]

Cak imas i ulicne predstave koje ukljucuju i vatromet djabe [wink]


… dok puno muških koje sam upoznala do sad imaju samo dugi jezik [tongue]

Dugi jezik zna biti izuzetno koristan u odredjenim situacijama. Jos ak je i spretan i sreci nema kraja.
[lol]

New Report

Close