Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Iz onoga što sam čitao pofukovi postovi su jako duhoviti i nikoga ne vrijeđaju. Pofuk je jako tolerantan pripadnik zajednice. Burza se neće podići prije nego što se popravi raspoloženje ulagača, a Pofuk daje značajan doprinos boljem raspoloženju na forumu.
Ja smatram da bi mu trebalo dati šansu, odnosno odmoderirati ga.

Daje i ivana7 na sebi vrlo svojstven nacin doprinos humoru i dobrom raspolozenju iako toga i nije svjestan. [thumbsup]
[/quote]

[huh]…biće još tu borbe s kim bu išla Ivana na Mišu Kovača [proud]…..je….slažem se …ona je isto jedan jako zanimljiv i zabavan nick …

Pofuka za gradonačelnika !




Iz onoga što sam čitao pofukovi postovi su jako duhoviti i nikoga ne vrijeđaju. Pofuk je jako tolerantan pripadnik zajednice. Burza se neće podići prije nego što se popravi raspoloženje ulagača, a Pofuk daje značajan doprinos boljem raspoloženju na forumu.
Ja smatram da bi mu trebalo dati šansu, odnosno odmoderirati ga.

Daje i ivana7 na sebi vrlo svojstven nacin doprinos humoru i dobrom raspolozenju iako toga i nije svjestan. [thumbsup]
[/quote]

[huh]…biće još tu borbe s kim bu išla Ivana na Mišu Kovača [proud]…..je….slažem se …ona je isto jedan jako zanimljiv i zabavan nick …
[/quote]

Mate Mišo Kovač: IGH-R-A

Malo mi je jedan, jedan rast sa tobom
Sve je lakše nego, nego reći zbogom
Ja te molim, ja te molim, još samo jedan dan
A onda neka padne, nek utone u san

Istina bit će borbe za Ivanu. Malo vas je cura na forumu pa Vam to pumpa cijenu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Pofuka za gradonačelnika !

Ako nemože to, onda barem za direktor Holdinga

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Istina bit će borbe za Ivanu. Malo vas je cura na forumu pa Vam to pumpa cijenu.

Ček, ček, sad sam zbunjen, jel ivana žensko ili je brko? Ili je brkato žensko? [lol]



Pofuka za gradonačelnika !

Ako nemože to, onda barem za direktor Holdinga

[/quote]
mene bi sasvim zadovoljilo da budem moderator na pd
pofuk

Pitanje je i da li su te žene na forumu u čvrstim ili drhtavim ručicama… [lol]


Pitanje je i da li su te žene na forumu u čvrstim ili drhtavim ručicama… [lol]

Najbolje bi bilo da ih mirovinci uzmu. Sa Dinkom bi bile najsigurnije [smiley]

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Pofuka za gradonačelnika !

Ako nemože to, onda barem za direktor Holdinga

[/quote]
mene bi sasvim zadovoljilo da budem moderator na pd
pofuk
[/quote]

Polako Pofuk, za taj posao trebaš neku školu i kvalifikacije. Za ZG Holding su ti dovoljne preporuke. Prvo idemo sa jednostavnijim poslovima, pa ako se pokažeš dobit ćeš kompleksnije zadatke.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Eto što sam pričao o amerikancima a ivana se sprdala sa mnom…

FAS je na 7,50 iliti cca +50% od onda od kad sam ga počeo spominjati na ovoj temi.
C je na 2.92 iliti cca +15-20%. Ako ispadne pozitivno izvješće sljedeći tjedan onda nije nemoguće da završi i preko 3,50-4$.
BGU negdje na +25-30% od onda kad sam rekao da je to zicer.

Da se nadovežem…
FAS na 9.30 = +85%
C na 3.45 = +40%

Iliti brutalna zarada što bi ivana rekla. I to bez puno pameti, bilo je očito i predvidivo. Best buy u pravom smislu.

Nekako mi se čini da bi u slučaju pozitivnog izvješća C mogao i daleko iznad 4-5$.



Eto što sam pričao o amerikancima a ivana se sprdala sa mnom…

FAS je na 7,50 iliti cca +50% od onda od kad sam ga počeo spominjati na ovoj temi.
C je na 2.92 iliti cca +15-20%. Ako ispadne pozitivno izvješće sljedeći tjedan onda nije nemoguće da završi i preko 3,50-4$.
BGU negdje na +25-30% od onda kad sam rekao da je to zicer.

Da se nadovežem…
FAS na 9.30 = +85%
C na 3.45 = +40%

Iliti brutalna zarada što bi ivana rekla. I to bez puno pameti, bilo je očito i predvidivo. Best buy u pravom smislu.

Nekako mi se čini da bi u slučaju pozitivnog izvješća C mogao i daleko iznad 4-5$.
[/quote]

Nije bilo očito, prije mjesec dana raspravljalo se o nacionalizaciji banaka. Moglo je otići i na drugu stranu.

Banke, uključujući CITI, bi trebale imati pozitivna izvješća za ovaj kvartal. Čak i Meredith Whitney tako misli. Nakon toga sve je moguće, CITI je u teškoj situaciji, moguće da neće preživjeti. Vidjet ćemo. Mislim da izvješće za GS ide 16-og, a C 17-og.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Bilo je očito početkom prošlog tjedna što će se desiti…
A nije bilo teško predvidjeti ni odmah nakon što su prošli mjesec vodeći ljudi u par banaka najavili pozitivne rezultate za 1Q.
Ako AIG još nije propao onda sumnjam da će propasti CITI.
Uostalom oni su da povučemo paralelu sa našom burzom više kao ZABA a manje kao investicijska kuća.
Ne mogu ga sada naći ali bio je neki članak o tome koliko su pojedine banke izložene riskantnim ulaganjima i BAC i CITI su bili daleko ispod ostalih po tome.
Sad mjerkam GE, već je odradio znatan rast i još me pomalo strah izvješća. Ali dugoročno mislim da ne može omašiti.

New Report

Close